NHL رئیس Bettman چشم 8-9 سایت برای 12 تیم بازگشت گروه

نیویورک (AFP) – لیگ ملی هاکی کمیسر گری Bettman روز دوشنبه گفت: این لیگ این است که به دنبال هشت یا نه مکان های که در آن حدود 12 تیم می تواند بازی در برنامه به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل است.

خبر می آید در میان گزارش NHL است به دنبال نهایی کردن دو hub سیستم با 12 باشگاه در هر سایت با لاس وگاس و ادمونتون گفته می شود در میان شهرستانها در دست بررسی است.

31-تیم NHL تعطیل مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس با حدود 3 1/2 هفته باقی مانده در این فصل به طور منظم جلوتر از برنامه ریزی دو ماه حذفی اجرا.

Bettman داد دیجیتال در مصاحبه ورزشی مجازی کسب و کار کنفرانس رهبران هفته گفت که او تا به حال هیچ جدول زمانی برای بازگشت به رقابت با توجه به NHL وب سایت ارسال.

“من فکر نمی کنم کسی ثابت جدول زمانی به خصوص در آمریکای شمالی در حال حاضر,” Bettman گفت. “ما کار کرده اند بسیار سخت است پس ما در زمان توقف در مارس 12 تا مطمئن شوید که هر زمان که هر چه ترتیب است که هر چه توانایی های فیزیکی ما را از نظر مکان به بازی که ما در یک موقعیت برای اجرای هر یا همه از این گزینه ها.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

اصلی وجود دارد که عبور از مرز و قرنطینه مسائل برای NHL با ادعا از آنجا که 17 درصد از بازیکنان لیگ برتر هستند در خارج از آمریکای شمالی و جنوبی دو هفته از انزوا و به هنگام بازگشت به ایالات متحده آمریکا با کانادا و آمریکا, مرز, مسائل نیز یک عامل است.

با داشتن 12 تیم در هر سایت به احتمال زیاد تقسیم بین شرق و غرب سالن های کنفرانس را از بین بردن پایین باشگاه در هر اما اجازه می دهد تا بیش از حد معمول هشت حذفی تیم در کنفرانس.

غلطک در هر توپی که نیاز به میزبان چند بازی بعد بدون تماشاگر چیزی بیشتر NHL عرصه می تواند با چندین اتاق قفل است که می تواند مقادیر به عنوان تیم وارد کنید و ترک کنید.

کافی هتل فضایی و تست ظرفیت برای این ویروس مرگبار است که نمی خواهد آمد در هزینه های پزشکی کارگران نیز می تواند بسیار مهم برای هر گشت سناریو.

“ما قطعا نمی توان پریدن خط در مقابل نیازهای پزشکی گفت: Bettman.

بازگشت به بازی بازی های کمیته که شامل نمایندگان NHL بازیکنان ارتباط چهره هنوز هم بسیاری از سوالات Bettman گفت.

“آیا ما را کامل و فصل به طور منظم زمانی که ما با توجه به فرصت؟” Bettman پرسید. “آیا ما فراموش مختصر از فصل به طور منظم… آیا ما حق رفتن به پلی آف?… آیا ما آن را در یک محل متمرکز و یا مکان های …

“من باور دارم که تمام ورزشی در آمریکای شمالی در حال رفتن را از طریق این ورزش و در حالی که پزشکی و مسائل بهداشتی هستند احتمالا تا حدی یکسان برای همه ما تدارکات چه می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهید ممکن است کمی متفاوت بسته به نوع ورزش است.

– یک سوال از زمان’ –

“من فکر می کنم اصلی ورزش و فرانچایز را از این طریق دریافت کنید و دوباره به عنوان قوی به عنوان همیشه. این فقط یک سوال از زمان است.”

Bettman می گوید NHL می تواند صبر کنید همانطور که در اواخر ماه دسامبر قبل از شروع 2020-21 کمپین و گفته نشده در نظر گرفته نمی اعطای یک جام استنلی در سال 2020 است.

“ما می خواهم به جایزه جام استنلی” Bettman گفت. “و طرفداران ما در حال گفتن ما به شدت این چیزی است که آنها می خواهم ما را به انجام, چرا که مردم یک سرمایه گذاری عاطفی در این فصل در حال حاضر.”

Bettman گفت که او فکر می کند که طرفداران بازگشت به عنوان مجاز پیشرفت های پزشکی اگر چه عفونی ماسک و کاهش صندلی تنظیمات می تواند در میان چیزهایی که تماشاگران را مجبور به تحمل.

“همه چیز ما در حال رفتن به اداره توسط پزشکان پزشکی مردم و دولت در تمام سطوح” Bettman گفت.

“بسیاری از مسائل ما در حال مقابله با نهایت در حال رفتن به حل و فصل برای ما توسط افراد دیگر و… که چرا ما باید برای انجام بسیاری از برنامه ریزی احتمالی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر