اگر شما می خواهید به New Orleans Saints گیرنده گسترده مایکل توماس عصبانی, شما فقط نیاز به یک نامه. Miami Dolphins wideout DeVante پارکر آموخته است که راه سخت و دوشنبه.

همه از آن زمان به مجموعه ای از توماس خاموش شد پارکر در پاسخ به بی ضرر Instagram نظرسنجی سوال. سوال مطرح شده توسط NFL on Fox, خواسته طرفداران را به تصمیم می گیرید چه چیزی سخت تر بود: ساخت یک گرفتن در برابر Stephon گیلمور و یا شکستن یک پاس در حالی که امنیت مایکل توماس.

پارکر جواب داد: “A.” توماس کردم دیوانه در مورد آن.

پارکر پاسخ به وضوح تحت تاثیر تجربه خود را. به عنوان یک عضو از شرق آسیا که 27 ساله پارکر رفته است تا در برابر گیلمور چندین بار در هر فصل. به وضوح پارکر جهات گیلمور توانایی.

توماس 27, اذعان کرد که, اما هنوز تصمیم به تبدیل پارکر. توماس گفت: “شوربا” پارکر و انتقاد پارکر برای قرار دادن اعداد بزرگ تا آخر فصل. توماس همچنین گفت پارکر او نمی تواند “یک صندلی در پشت میز است.”

پارکر عمدتا در پاسخ با تغییرات مختلف “چرا شما تا دیوانه در مورد این؟” او یک نقطه بیش از حد. پارکر پاسخ نیست به معنای رفتار توماس توانایی. آن را به معنای شد به اعتبار گیلمور. توماس نیست آن را ببیند.

در حالی که این دو بازیکن نمی خواهد دیدار در فصل به طور منظم آنها را هر یک از دیگر در طول فصل. دلفین ها و پرستاران را در مجموعه ای به بازی Sept. 3. پارکر و توماس به احتمال زیاد نمی خواهد زیاد بازی هر چند می تواند وجود مواد منفجره پس از بازی جلسه ای بین این دو با توجه به آنچه اتفاق می افتد در این مسابقه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی