اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

مایکل جردن را به یک غول در دنیای بسکتبال و پای خود را نیز بزرگتر از بیشتر است.

در حالی که بازی در NBA 6-پا-6 ستاره به طور معمول عینک عدم تطابق کفش ورزشی. پرتال تخصصی اولی افسانه معمولا عینک اندازه 13 کفش در پای چپ خود را با یک کمی بزرگتر از اندازه 13.5 کفش در سمت راست.

بیشتر از کفش اخبار

در علاوه بر این به بسیاری از او تمجید در دادگاه اردن, جهان ثروتمندترین ورزشکار — و برای که او بیشتر است کفش خود را empire با تشکر. با توجه به فوربساین baller به برآورد ارزش خالص حدود 2.1 میلیارد دلار است. او raked در $94 میلیون در حقوق و دستمزد خود را در سراسر NBA حرفه ای, اضافه کردن اضافی $17 میلیارد دلار در سود قبل از مالیات از طریق تاییدیه از مارک های چنین به عنوان Wheaties, Gatorade مک دونالد, Hanes, و بیشتر.

نایک همواره ثروتمندترین اردن را تایید. به عنوان یک تازه کار در سال 1984 شیکاگو بولز بزرگ جوهر پنج سال قرارداد با نام تجاری به ارزش 500 ، 000 دلار در سال به علاوه حق امتیاز. در سال 2019 اردن دریافت حدود 130 میلیون دلار از طریق اردن نام تجاری با توجه به فوربس — بسیار بیشتر از رقم بيش از مبلغ به دست آمده توسط هر فعلی NBA ستاره.

در حالی که اردن در نظر گرفته شده است یکی از — اگر نه این بزرگترین تا کنون ضربه چوب جنگلی خود را در قد و قامت تنها افزایش یافته است با توجه به ESPN “آخرین رقص” در 10 قسمت docuseries که به پخش در بهار سال 2020 و معرفی کرده است 6-زمان NBA قهرمان به نسل جوان است. سری منجر به افزایش فروش از اردن کفش در بازار فروش مجدد برای re-بازرگانی بازیکنان مانند بز و StockX. چه چیزی بیشتر از یک جفت اصلی Air Jordan 1 کفش فرسوده توسط اردن در سال 1985 از ذهن عظیم $560,000 در حراج بلوک ساخت آنها گران ترین کفش تا کنون به فروش می رسد.

برای ثبت نام FN خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی