حتی با آی فون خود را روشنایی کشویی پایین تمام راه خود را نمایش داده خواهد شد و احتمالا هنوز هم بیش از حد روشن در شب با تمام چراغ ها کاهش نیافته و یا خاموش است. بنابراین اگر شما می خواهید به ادامه پیمایش از طریق Instagram در رختخواب و یا با بهره گیری از اواخر شب Infinite شراب خواری بدون صدمه زدن به چشم شما وجود دارد یک ترفند سریع شما می توانید صفحه نمایش خود را حتی دیمر و جلوگیری از فشار بر کسانی که peepers.

باز کردن تنظیمات ضربه بزنید “دسترسی” و سپس انتخاب “نمایش و اندازه متن.” از آنجا پایین و ضامن سوئیچ در کنار “کاهش نقطه سفید.” این تنظیم باعث کاهش شدت رنگ های روشن بر روی آی فون خود را نمایش داده خواهد شد که در نتیجه یک دیمر تصویر کلی. شما می توانید با استفاده از نوار لغزنده است که به نظر می رسد را انتخاب کنید بین 25% (خفیف ترین تنظیم) و 100 ٪ (dimmest تنظیم).

برای استفاده از کاهش نقطه سفید ترجیح بدون رفتن به تنظیمات در هر زمان اضافه کردن آن را به عنوان یک “Accessibility Shortcut.” در “دسترس” منو شما می توانید این گزینه را در پایین. بررسی “کاهش نقطه سفید” پس از آن هر بار که شما سه گانه بر طرف شما و یا دکمه صفحه اصلی (با توجه به آی فون خود را مدل) شما می خواهید آن را روشن یا خاموش در گذشته استفاده می شود شدت.

با کاهش نقطه سفید در 100% و روشنایی خود را کشویی در صفر آی فون خود را فقط ممکن است بیش از حد کم نور. اما آن را هنوز هم بیش از حد روشن برای چشم خود را دارد و دیگر مراحل شما می توانید برای کاهش روشنایی و حتی بیشتر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی