در سال 2012 پیت کارول با هواپیما به دنور را امتحان کنید و با ثبت نام رایگان-عامل Peyton منینگ و منینگ نمی خواهد بروید و ببینید او

تصور کنید اگر پیت کارول استخدام و سبک بود که همیشه آمار در USC مشغول به کار در Peyton منینگ در سال 2012.

منینگ یک عامل آزاد شده برش توسط Indianapolis Colts و سیاتل Seahawks او را می خواستم. ما می شنوید زیادی در مورد San Francisco 49ers, تنسی تیتان و Denver Broncos تعقیب منینگ که offseason اما نه به همان اندازه در مورد نمای کلی. آنها واقعا تلاش کرد.

و تا به حال کارول پرواز به دنور به خواستگاری منینگ کار می کرد بهتر شاید راسل ویلسون هرگز با Seahawks.

Peyton Manning حاضر به دیدار با پیت کارول

پیتر کینگ از NBC Sports به یاد می آورد برخی از داستان در مورد منینگ را رایگان آژانس برای “رکورد” SI.com’s پادکست.

وحشی ترین بخش از داستان شامل کارول پرواز به فرودگاه کوچک در منطقه دنور است که چند دقیقه از Broncos’ مرکز. منینگ اقامت داشت با کلت هم تیمی براندون Stokley در دنور به عنوان او وزن گزینه های خود را. منینگ گفت کارول “او واقعا نمی خواهید آنها را به” پرواز به کلرادو ، کارول پرواز کرد به هر حال. آن نمی باشد.

“منینگ رفتن نیست دیدار با پیت کارول” شاه گفت: “این رکورد است.” “پیت کارول با هواپیما به دنور تعقیب Peyton منینگ و منینگ هرگز با او ملاقات کرد. او دوباره در هواپیما و فقط پرواز بازگشت به سیاتل. این واقعا یک نوع زمان دیوانه.”

پادشاه گفت: “کارول در آمد خود و کمک نمی کند.

“[منینگ] تقریبا قرار داده شده توسط این واقعیت است که شما صرف این همه وقت و انرژی و سوخت و هر چه به پایین آمدن در اینجا وقتی که من به شما گفت: “این اتفاق نمی افتد. من آن را انجام نمی,’ ” پادشاه گفت:.

کارول سعی کردم و شکست خورده است. و معلوم شد واقعا خوب است.

Seattle Seahawks coach Pete Carroll couldn't land Peyton Manning as a free agent. It worked out well for them both. (AP Photo/Elaine Thompson)
Seattle Seahawks پیت کارول مربی نمی تواند زمین Peyton منینگ به عنوان یک عامل آزاد است. آن را به خوبی کار می کرد برای هر دو آنها را. (AP Photo/ایلین تامپسون)

Seahawks برنده سوپر جام به هر حال

Seahawks در سال 2012 یک افزایش تیم در NFC. پس از قابل توجه بر روی منینگ Seahawks پیش نویس ویلسون. پادشاه گفت: او معتقد است سیاتل نمی توانست پیش نویس ویلسون به حال منینگ را امضا کردند.

حتی اگر Seahawks هنوز هم با استفاده از یک سوم دور انتخاب ویلسون او نمی خواهد که آغاز شده به عنوان یک تازه کار. ویلسون به راحتی ضرب و شتم مت فلین در سال 2012 و در فصل آینده سیاتل برنده سوپر باول, ضرب و شتم منینگ و Broncos. ویلسون تا به حال یک حرفه است که به احتمال زیاد تا پایان با او در فوتبال حرفه ای سالن از شهرت.

منینگ و Seahawks ممکن است موفق به کسب چندین عنوان با “لژیون بوم” دفاع از 2012-15 زمانی که منینگ برای Broncos اما آن را غیر ممکن می دانم که برای اطمینان حاصل کنید. این نمایشگاه به فرض Seahawks طرفداران نمی تجارت ویلسون حرفه ای و فوق العاده کاسه عنوان برای هر آنچه که در پشت درب رمز و راز با منینگ شروع در سال 2012.

کارول “چیزی” لحظه ای معکوس, اما آن را نمی توانست کار را بهتر است در پایان. همان را می توان گفت برای منینگ که تا به حال چهار به یاد ماندنی Broncos فصل از جمله سوپر باول 50 برنده شوید.

منینگ تصمیم به انتخاب Broncos منجر به یک دسته از “چه ifs?” چند franchises تا به حال برای رفتن در جهات مختلف پس از تبدیل توسط منینگ. Seahawks یکی از آنها هستند اما آنها شکایت نیست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme