Dennis Rodman pours champagne on the head of teammate Michael Jordan after the Chicago Bulls won the 1998 NBA championship. <span class="copyright">(Mike Nelson / AFP via Getty Images)</span>
Dennis Rodman هرچه شامپاین بر سر هم تیمی مایکل جردن پس از شیکاگو بولز برنده 1998 مسابقات قهرمانی NBA. (Mike نلسون / خبرگزاری گتی ایماژ)

یکی از نکات برجسته از آخرین قسمت از فیلم “آخرین رقص” بود ناپدید قانون Dennis Rodman کشیده بین بازی های 3 و 4 از سال 1998 NBA Finals.

به نظر می رسد Rodman از دست رفته عمل و اجباری رسانه ها نشست و به جای آن به نظر می رسد در کنار هالک هوگان در “WCW Monday Nitro.” و سپس او به معنای واقعی کلمه فرار از رسانه ها پس از بازگشت خود را به جلوگیری از این موضوع.

کلاسیک “Worm.”

در آن زمان Rodman و شیکاگو بولز برگزار شد 2-1 سری سرب بیش از یوتا جاز. “آخرین رقص” را نشان می دهد پس از آن-گاو مربی فیل جکسون گفتن رسانه ها از Rodman antics: “او تنها با در نظر گرفتن تمرکز خود را به دور از نهایی. مال ما نیست.”

نگاهی به زمان’ پوشش از سال 1998 نشان می دهد در غیر این صورت. آینده Hall of Famer Scottie Pippen کاملا انتقادی از Rodman پس از از دست رفته عمل.

“من فکر می کنم آن را بسیار خسته کننده در این زمان” Pippen گفت. “اما شما نمی خواهید برای حمل آن به بعد بازی شما نمی خواهید برای حمل آن به بعد تمرین. شما می خواهید به تیم شیمی به ماندن در آنجا و اقامت به عنوان قوی و پیوند که ممکن است به خصوص در این وضعیت است که ما در حال حاضر. ما نمی خواهیم دنیس در نظر گرفتن تمرکز از این تیم است. او برای آمدن به تمرین فردا, امیدوارم, و برخی از بهانه اما ما فقط در حال رفتن به آن را نادیده گرفت و فقط به جلو نگاه به بازی بعدی.”

در همان روز مایکل جردن به خبرنگاران گفت: “با دنیس می آید بسیاری از بار. ما فقط باید آن را حمل و ما مجبور به قبول آن است.”

و لوک Longley گفت: Rodman را shenanigans: “ما آن را دوست ندارم اما ما قرار داده تا با آن است.”

حتی جکسون ظاهرا قبل از یادگیری از Rodman محل صدا انتقادی از مرد.

“اگر وجود دارد بیشتر افرادی مانند دنیس ما می شود در هرج و مرج است. ما نمی تواند یک جامعه” جکسون گفت. “ما نمی توانست خطوط در بزرگراه. شما نمی توانید مردم را به صف. او یک فرد عادی در جامعه است.”

آن روز بعد پس Rodman بازگشت به تمرین که جکسون ساخته شده نظر برجسته در “آخرین رقص.” در اینجا این است که نقل قول:

“تمرکز باید که دنیس است که یک فرد منحصر به فرد شاید در برخی از حس معلول که پیدا کردن یک شغل در اینجا که در آن او را انجام می دهند بسیار خوب است.

“به جای تلاش به او را به نگاه مانند نوعی از اختلال شخصیت — دنیس توابع احتمالا به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند در یک سیستم شبیه به این. و این یک چیز فوق العاده است که او را قادر به پیدا کردن آن را به بازی در. من نمی دانم اگر او می تواند در بازی 9-به-5 جهان است. من شک اگر او می تواند. اما او ساخته شده آن را در این جهان و آن را بزرگ.

“او تنها با در نظر گرفتن تمرکز خود را به دور از فینال مال ما نیست. شما در حال تمرکز بر روی آن و شما هستیم که ساخته ام او آنچه او می شود. … او را تبدیل به یک ضد قهرمان در این جامعه و این یک مشکل است.”

Rodman جریمه شد $20,000 توسط لیگ و گاو اما گزارش شده 250.000 دلار برای کشتی حرفه ای ،

“خوب بود.” Rodman به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “من ساخته شده برخی از دوستان خوب و مقدار زیادی از پول.”

Rodman برداشت یک سری بالا 14 ریباند در بازی 4 یک 86-82 شیکاگو پیروزی. گاو رفت و در را به نفع خود سری و خود را به ششمین قهرمانی در شش بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی