نزدیک به 10 هفته پیش NBA کمیسر آدم نقره توقیف لیگ بعد از یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus. دومینو کاهش یافت و به سرعت پس از آن. NHL و MLB خود را به حالت تعليق فصل مسابقات NCAA لغو شد و کشت سالانه حوادث — از کنتاکی دربی به کارشناسی ارشد — شد به تعویق افتاد.

ورزشی متوقف شد, مرده در آهنگ های خود را.

در حال حاضر آن ممکن full steam ahead.

روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت خود را سخت ترین ضربه در کشور نیست و فقط پذیرای بازگشت از ورزش است اما می خواهد به همکاری با سازمان های ورزشی به آن اتفاق می افتد.

“من شده اند با تشویق عمده تیم های ورزشی به طرح reopenings بدون طرفداران, اما این بازی می تواند تلویزیونی” کومو روز دوشنبه گفت:. “نیویورک دولت کمک خواهد کرد که این مهم ورزشی فرانچایز انجام درست آن. هاکی و بسکتبال و بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی شده است.

“ما آماده, مایل و قادر شریک است.”

New York Gov. Andrew Cuomo briefs the media during a coronavirus news conference. (AP)
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گزارش رسانه ها در طول یک coronavirus کنفرانس خبری. (AP)

ساعت بعد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: ورزش حرفه ای به طور بالقوه می تواند بازگشت او در دولت “که در هفته اول و یا پس از ماه ژوئن بدون تماشاگر.” سپس تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تیم ها و لیگ ها را به از سرگیری شروع مه 31.

کالیفرنیا 18 franchises در NFL, NBA, NHL, MLB و MLS. تگزاس دارای 10, New York نه. علاوه بر این هر دولت به مسابقه اتومبیل رانی, رویدادهای عمده گلف و تنیس قهرمانی مسابقات اسب سواری و….

این روشن ترین نشانه در عین حال که طرفدار ورزش حداقل در حال رفتن به فرصت را به این سال یک بروید.

همه مهم ورزشی لیگ را طراحی کرده اند بی شمار برنامه ای برای بازگشایی اما عدم اطمینان از محلی تصمیم گیری و طبیعت منطقه ای از این ویروس پیچیده همه چیز.

طبعا آنچه که ممکن است مجاز و معقول در (برای استفاده از NBA به عنوان مثال) کمی اوکلاهما سیتی, می شود در شهر نیویورک است.

اگر چه وجود دارد بسیاری از نیروها و جناح ها در زندگی عمومی است که می خواهند به تقسیم و رنگ مردم با نظرات متضاد و استاندارد به عنوان شر و ساده لوحانه واگرا ایده یک چیز خوب است. هر کس می خواهد چه چیزی بهترین است. ما بزرگ و بزرگ کشور این شرایطی که متفاوت هستند.

در حال حاضر وجود دارد برخی از وضوح و ظاهرا یکنواختی.

هیچ جایی در امریکا رنج می برد مانند نیویورک. آن را به حدود یک چهارم از تمام مرگ و میر مرتبط با COVID-19. اگر کومو است که همه در لیگ نباید انتظار داشت در همه جا به دنبال دارد.

وجود دارد در حال حاضر شده است ترخیص در کشورهای که در آن ویروس بوده است به عنوان شایع است. آریزونا بود رفتن کامل شروع هفته گذشته است. کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی کار می کرد از یک طرح برای دریافت نسکار نورد دوباره (برای اولین بار از چهار مسابقه در سراسر 11 روز در دو کشور رفت و یکشنبه).

فلوریدا بوده است مایل به گرفتن فقط در مورد هر چیزی. آن را اجازه رسلمنیا به صحنه در اورلاندو استودیو تلویزیونی در مارس 4-5 و UFC برای نگه داشتن سه کارت در جکسون بیش از چند هفته گذشته.

کسانی که غرب و کشورهای غربی با آب و هوای گرم شایع خورشید و کمتر موارد تایید شده.

نیویورک متفاوت است. و آن را بخشی از یک روند است.

شهردار بوستون مارتی والش گفت: بوستون گلوب او خوب است با باز کردن Fenway پارک (MLB را Red Sox) و TD Garden (NBA سلتیکز NHL برونز) به صورت بازی به بازی بدون فن “را به عنوان طولانی به عنوان بازیکن و تیم و حمایت کارکنان … امن هستند و احساس راحت است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تکرار همان خوش بینی در مورد بازی که در او سخت-آمار دولت چهار حرفه ای فرانچایز (و شاید متعدد کالج آنهایی که) فقط بدون جمعیت در می ایستد.

“ما می توانیم ورزشی” Whitmer گفت. “تنها راه ما رعایت آنها ممکن است نگاه متفاوت در حالی که برای.”

که باید به اندازه کافی خوب برای طرفداران ورزش. در برخی از راه های آرام از تماشاگر کمتر رقابت ارائه بینش منحصر به فرد برای بینندگان تلویزیون.

این می تواند برای همه چیز را به بازگشت به حالت عادی با این ماجرا عرصه اما اجازه ندهید کمال بود که دشمن پیشرفت است. این همان مفهوم است که اگر همه چیز می تواند انجام شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است و سپس آنها باید اقدام شود حتی اگر وجود دارد برخی از تست مثبت به عنوان یک نتیجه.

این است که در مورد مسطح منحنی پیدا کردن یک درمان است.

UFC تحت فشار قرار دادند به جلو با آن مه 9 رویداد حتی پس از یک جنگنده و دو اعضای تیم آزمایش مثبت بدون علامت با وجود شرایط. تا کنون شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که UFC 249 تولید شیوع این ویروس وجود آن که هنوز هم در عرض دو هفته پنجره است.

وجود خواهد داشت مثبت آزمون در میان ورزشکاران و مربیان و پرسنل. که همه ، آن را تا به لیگ به شکل از چگونه برای ادامه در وجود آنها است.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی است. اجرای بعدی است. شهرها و ایالات متحده در همه جا به طور فزاینده ای آماده برای چیزهایی که به سر این رفتن زمان است.

“افشای شخصی من می خواهم به تماشای بوفالو بیلز” کومو گفت.

در این مرحله که نمی کند ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی