KANSAS CITY, Mo. (AP) — این جریان ثابت از پرستاران تشکیل پرونده از سنت لوک بیمارستان برای نزدیک به یک ساعت بود که در نهایت به کاهش بود که در مجموع خوش شانس به این دلیل که مرد جوان با ران مانند تنه درخت در حال اجرا بود از مواد غذایی به آنها بدهد.

این ممکن است قابل توجه ترین چیز در Tyreek تپه انجام داده بود پس از در حال اجرا 2-3 جت تراشه زنبور.

نرم افزار کاسه گیرنده گسترده ای که گرفتار 44-حیاط عبور در پایان این مسیر هفته اول فوریه به خار یک سوپر باول باز گشت برای Kansas City Chiefs شده بود صحبت کردن به مادر خود در مورد چقدر دنیا تغییر کرده بود. تپه حال اجرا در یک مسیر پس از آن شب در میامی و یا گرفتار یکی دیگر از عبور از پاتریک Mahomes پس از شیوع کروناویروس تغییر زندگی روزانه pro بازیکنان فوتبال و پرستاران و هر کس در میان است.

“من مادر او در واقع یک” هیل توضیح داد: “و او همیشه به خانه می آید و مذاکرات در مورد چگونه برخی از مردم نمی مراقبت در مورد آنها خطر زندگی خود را هر روز. بنابراین گفتم مامان شاید وجود دارد چیزی است که من می توانید انجام دهید در اینجا در شهر کانزاس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی شما می دانید؟’ می توان آن را کوچک. می توان آن را بزرگ.”

بنابراین آنها آمد تا با ایده ارائه مواد غذایی به سنت لوک در هفته گذشته. کمی جعبه ساندویچ بودند خوش آمدید بهبود خود را از کرایه معمول شد اما تحویل مرد پشت ماسک سفید ساخته شده است که در این لحظه بسیار ویژه.

آن را مخصوص تپه بیش از حد.

فقط بیش از یک سال پیش رکورد گذارنده بود لیگ pariah. او معلق شده بود توسط فرماندهان و NFL پس از صوتی ظاهر در شب پیش نویس که در آن او سپس-نامزد متهم او را از صدمه زدن به خود 3-ساله پسر. دادستان منطقه راه اندازی یک بررسی کانزاس بخش برای کودکان و خانواده ها درگیر شد و شانس به نظر می رسد بهتر از 50-50 است که تپه هرگز پا بر روی یک NFL زمینه دوباره.

“این سخت بود” هیل گفت: هفته قبل از سوپر باول. “من قصد ندارم به دروغ است.”

این churlish کابوس در نهایت تبدیل به یک نتیجه مثبت.

اولین دادستان منطقه کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی پس از او قادر به تعیین که باعث آسیب به کودک است. پس از آن لیگ برداشته تعلیق آن و این تیم به دنبال کت و شلوار – نه تنها استقبال هیل بازگشت به اردوگاه های آموزشی اما مقید کردن جزئیات $54 میلیون و سه سال تمدید کرد.

تپه اقدام به شکستن ترقوه در هفته 1 در برابر جکسون, اما این صرفا یک چهار بازی sidetrack در آنچه که تبدیل به یکی دیگر از sublime فصل است. او گرفتار 58 عبور برای 860 متری و هفت نمرات. او کمک کرد تا منجر چشمگیر comebacks هر دور از پلی آف. و در نهایت او گرفتار یک پاس در پایان در حال حاضر معروف 2-3 جت تراشه زنبور برای کمک به درد و رنج طولانی روسای خود را برنده اولین سوپر جام قهرمانی در پنج دهه است.

“من فقط احساس می کنم خوش شانس بودن قادر به پخش بازی فوتبال” هیل گفت. “کار من این است که فقط به نفع خود. من می خواهم را به نفع خود. من همیشه بخشی از برنده شدن فرهنگ است. من همیشه آموخته تیم اول است. هیچ ” من ” در تیم است.”

این دلیل دیگری است که او بسیار مشتاق به ارائه مواد غذایی به کارگران خط مقدم: برای یک روز هیل می خواست برای پیوستن به تیم خود را.

“من و مادر من صحبت های زیادی در مورد دادن” او گفت:. “این راهی است که من مطرح شد.”

با جهان گریبانگیر توسط بدترین بیماری همه گیر در نسل آن است که بسیار جالب است که تپه به نظر می رسد در چنین صلح است.

او صرف زمان بیشتری را نسبت به او فکر می کنید ممکن است با چهار بچه ها: دوقلوها نوزاد 1 ساله و 5 ساله پسر. او با گرفتن یک اتاق اضافه شده بر روی خانه اش چکش ارائه قطع شده-مانند موسیقی متن به زوم تماس هفته گذشته است. او را از نظر مالی امن – تمام خانواده خود است که برای ماده – و او یک قهرمان سوپر باول.

“این فوق العاده است. من تا به حال شانس به تمام چهار نفر از بچه های من که سخت ترین چیز این است که من تا کنون انجام می شود در زندگی من” هیل گفت. “آن را سرگرم کننده است. آن را به چالش کشیدن. اما آن را نیز مانند یک فرایند از من بهتر خودم, بنابراین من آن را با بهره گیری. در هر مرحله از آن است.”

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی