Pittsburgh Steelers کارفرمایی بن Roethlisberger پرتاب مانند خود قدیمی خود را خوب است برای همه ما. نه برای فوتبال دلایل. چرا که او مرد کوه ریش رفته است.

Roethlisberger که تحت عمل جراحی آرنج فصل گذشته پس از بازی تنها در دو بازی وعده داده شده او نمی خواهد اصلاح تا او پرتاب عادی عبور می کند دوباره. تازه ترین عکس از او را شبیه او بود از عصر یخبندان.

خوب ریش کمرنگ شده است که ظاهرا به این معناست که او سالم است. شما نمی خواهد پیدا کردن یک غریبه توسعه در یک ورزشکار را بازیابی.

بن Roethlisberger پرتاب دوباره

استیلرز توئیت کردن تصویری از Roethlisberger وعده سپس او را پرتاب و سپس او به یک تر و تمیز.

این ویدئو آمد از Roethlisberger را در صفحه توییتر که در آن او گفت: “احساس خوبی به پشت در خارج وجود دارد با بچه ها!” برچسب رسیور بت اسمیت-شوستر و رایان Switzer و در حال اجرا بازگشت جیمز Conner.

در این ویدئو قصد ندارم به فاش کردن بیش از حد در مورد خود را بازیابی, اما ظاهرا او احساس می کند او را به عقب. حداقل به اندازه کافی برای کاهش ریش.

Steelers quarterback Ben Roethlisberger is throwing again. (Photo by Al Pereira/Getty Images)
Steelers کارفرمایی بن Roethlisberger پرتاب شده است دوباره. (عکس توسط Al پریرا/گتی ایماژ)

بن ریش رفته است

Roethlisberger بهبود واضح است که یک معامله بزرگ برای استیلرز. جرم رنج می برد بدون او و پیتسبورگ انجام نمی بسیار به آدرس پشتیبان موقعیت.

Roethlisberger که عمل جراحی بود که سه تاندون مرتبه بهم چسبیده در حق او پرتاب آرنج است 38 سال است. و استیلرز هیچ واقعی برنامه پشتیبان گیری اگر او نمی گردد مانند خود قدیمی خود را. در استیلرز’ سایت وجود دارد یک تیتر ساده گفت: “بن پرتاب شده است دوباره.”

ما پیدا کردن در برخی از نقطه چگونه Roethlisberger بازو به نظر می رسد. حداقل ما می توانیم دوباره چهره خود را ببینید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی