“آخرین رقص’ به پایان می رسد با مایکل جردن گرفتن تاریخ و زمان آخرین کلمه در برابر جری رینسدرف

ESPN “آخرین رقص” به یک پایان تلخ و شیرین در یکشنبه, نشان, نهایی مسابقات قهرمانی مایکل جردن حرفه ای و پرداختن به یکی از آخرین آزار دهنده سوال:

آیا خریداران واقعا نیاز به شکسته می شود ؟

20 سال بعد از آن هنوز هم یک سوال است که به وضوح اذیت اردن.

برای 10 قسمت این مستند نشان داد که گاو تا به حال یک بار در طول عمر ترکیب با مایکل جردن, Scottie Pippen فیل جکسون یک گروه قوی از نقش بازیکنان و اعتماد به نفس است که تنها می تواند از طریق در حال حاضر برنده پنج حلقه.

اما آن را نیز نشان داد ترک ها شکل گرفته بود در طول این تیم را پایه و اساس است. این بار در اردن رو به عنوان نقطه کانونی کل لیگ. Pippen بدبختی با درمان خود را از این تیم است. Dennis Rodman سلامت و رفتار است. جکسون فرسایش ارتباط با مدیر کل جری Krause. حقوق و دستمزد خواسته برای یک تیم در استعداد.

مرکزی درام “آخرین رقص” است که خریداران یک سلسله بود که در حال اجرا بر روی بخارات در سال 1998 به جای تغییر در همه سیلندر. اما آنها هنوز هم یک سلسله.

در پاسخ به آخرین سوال در مورد این تیم پایان “آخرین رقص” پایین آمد به دو صدای. در یک طرف اردن و دیگر خریداران صاحب جری رینسدرف مرد واقعا مسئول بولز’ فروپاشی به جای Krause.

اردن در مقابل رینسدرف: می تواند خریداران را نگه داشته و آن را با هم ؟

بحث لگد کردن با وحی که رینسدرف شده بود که جکسون یک شانس برای ماندن در تاریخ به عنوان مربی با وجود تمام کسانی که اعلامیه که جکسون خواهد بود ترک در پایان سال است.

به زودی به اردن تحویل داده شد اپل با رینسدرف افکار چرا گاو بود شکسته است. اردن به نظر می رسید مشتاق به شنیدن آنچه که رینسدرف تا به حال به می گویند و ادعا او و مالک به هر حال هرگز به گفت و گو در این زمینه است.

به عنوان مالک گفت: آن گاو سلسله در حال حاضر به پایان رسید و در سال 1998 — او فقط انجام چه خواهد رسیدن این تیم به قهرمانی بعدی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. طرفداران تیم هنوز در انتظار.

رینسدرف توضیح:

fter ششمین قهرمانی چیزهایی که خارج از کنترل ما به دلیل آن شده اند که خودکشی در آن نقطه در حرفه خود را Pippen, Steve Kerr, Rodman ران هارپر. ارزش خود را در بازار به صورت جداگانه خواهد بود بیش از حد بالا است. آنها نمی خواهید به توان ارزش پول آنها در بازار است.

بنابراین زمانی که ما متوجه ما بودند رفتن به رفتن به یک بازسازی رفتم به فیل و گفت: “شما این فرصت را به آمده به عقب در سال آینده.” اما او گفت: “من نمی خواهید برای رفتن از طریق یک بازسازی است. من نمی خواهم به مربی بد تیم است.” که به پایان بود. آن را فقط به پایان رسید خود. حال مایکل شده است و سالم می خواستم به من شک نیست که Krause می تواند به بازسازی یکی دیگر از تیم قهرمانی در یک سال, اما آن را به اتفاق می افتد فورا.

کسانی که تا به حال شده است به تماشای کل اجرای “آخرین رقص” ممکن است شناخته شده اند چه بود. یک مرد و یک آی پد.

پس از پرتاب کردن برخی از جوانان بی اعتقاد چهره اردن جمع آوری افکار خود و تحویل یک پاسخ او احتمالا برگزاری بر روی برای مدتی.

اردن اشاره کرد که نوشتن بر روی دیوار است که ظاهرا منجر به تمام کسانی که در خروجی بود, در واقع, نوشته شده توسط کسی که: رینسدرف و Krause. اردن گفت که او معتقد است تا به حال تمام تیم داده شده است فرصتی برای اجرای آن همه را برای یک سال و رفتن که برای هفتمین حلقه, بازیکنان و مربی را گفت: بله.

مهمترین اردن می گوید او را دوباره امضا شده با Bulls که برای شات:

در سال 98 Krause گفت: در حال حاضر در ابتدای فصل که فیل می تواند به 82-0 و او هرگز به مربی تیم. هنگامی که فیل گفت: این آخرین رقص در آن تاریخ و زمان آخرین رقص. ما می دانستیم که آنها نمی خواهید به نگه داشتن این تیم است. در حال حاضر آنها می تواند nixed همه آن را در آغاز ’98. چرا می گویند که بیانیه ای در آغاز ’98?

اگر شما بخواهید از تمام بچه ها که برنده در ’98, Steve Kerr, Jud Buechler, blah blah blah, ما به شما یک قرارداد یک ساله به سعی کنید برای هفتمین شما فکر می کنم آنها را امضا کرده اند آنها را ؟ بله, آنها می خواهم که آنها را امضا. خواهد من را امضا کرده اند برای یک سال ؟ بله من امضا برای یک سال. من می خواهم امضای یک سال قرارداد به آن است. خواهد Phil باید آن را انجام داده ؟ بله. در حال حاضر پیپ شما را مجبور به انجام برخی از قانع کننده اما اگر فیل بود gonna be there, دنیس بود جاوا وجود دارد, اگر M. J. بود جاوا وجود دارد را به نفع خود ما هفتم? پیپ است که نمی خوای دست از آن است.

رینسدرف نمی توانید یک شانس در یک عمل متقابل اما چنین زندگی است که اردن یکی با کنترل خلاقانه مستند.

مستند تولید کنندگان بعد از اردن خواسته اگر او راضی بیرون رفتن در بالا هنوز هم به وضوح به بهترین بازیکن در جهان است. اردن بلافاصله گفت: “نه” و نمی سعی کنید برای مخفی کردن تلخی اش:

“این دیوانه چون من احساس ما می تواند برنده هفت. من واقعا بر این باورند که. ما ممکن است, اما انسان فقط قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول کند. به هر دلیلی من فقط نمی تواند آن را قبول کند.”

یا نه اردن درست است باقی می ماند می تواند برای بحث. مردم اردن اصرار خواهد بود مایل به بازگشت به نظر نمی رسد خیلی مشتاق در این مستند اما این نیز پس از 20 سال از کشتی با فروپاشی است.

Michael Jordan clearly wasn't satisfied with six championships. (Photo by JEFF HAYNES/AFP via Getty Images)
مایکل جردن به وضوح راضی نیست با شش قهرمانی. (عکس از جف HAYNES/خبرگزاری گتی ایماژ)

آنچه تعجب آور است این است که اردن خواهد بود تا ناراحت رینسدرف ارزیابی که خریداران’ زمان آمده بود.

در طول مستند اردن و متحدان او با خوشحالی انداخت از داستان مرد شلاق و مجازات کسانی که شک توانایی های خود و حتی کسانی که بیرون رفت از راه خود را برای جلوگیری از عصبی او. و در اینجا شما باید این مرد که ریاست آن بر پایان یک سلسله گفت: خریداران نمی توانست برنده یک هفتم مسابقات قهرمانی سال آینده حتی اگر آنها از این فرصت.

راست یا نه البته اردن در حال رفتن به مبارزه با آن است. البته او اجازه رفتن به او مستند پایان با او اصرار او می توانست برنده و حتی بیشتر. هیچ راهی وجود دارد برای “آخرین رقص” به پایان رسید که بهتر است اسیر ذهنیت افسانه در هسته خود است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر