هنگامی که شما نیاز به به اشتراک گذاشتن یک عکس در آی فون خود را حق دور شما به طور معمول فقط شیر ریز آن پس از ضربه و سپس به اشتراک گذاری تصویر از وجود دارد. اما این یکی بیش از حد بسیاری از مراحل اگر شما لازم نیست برای اضافه کردن هر گونه نشانه گذاری آن محصول و یا دیگر مخفی شود. وجود دارد بسیار سریع تر راه, اما, و آن را در چشم ساده پنهان.

پاسخ این است که بسیار ساده و در عین حال بسیار آسان به دست به دلیل آن است. به جای ضربه زدن بر روی تصویر پیش نمایش را فشار دهید آن را با استفاده از هر دو لمسی لمسی یا 3D لمسی بسته به آی فون خود را ، سهم منو باز خواهد شد پس از یک ثانیه که در آن شما می توانید AirDrop, متن, ایمیل, iMessage, آپلود شل و یا صدای جیر جیر آن را در میان بسیاری از چیزهای دیگر.

پس از شما به اشتراک گذاشتن تصویر, تصویر پیش نمایش را هنوز هم خواهد شد بر روی صفحه نمایش خواهد شد و اقامت وجود دارد برای حدود پنج ثانیه همان مقدار زمان آن را به طور معمول خواهد بود قابل مشاهده است بعد از یک تصویر. پس از آن از بین می رود آن را ذخیره کنید به عکس های خود را برنامه.

اگر شما ذهن خود را تغییر دهید و تصمیم به ویرایش تصویر با نشانه گذاری متن و یا یک محصول قبل از ارسال آن شما با استفاده از این ترفند شما می توانید ضربه بزنید (x) و یا در خارج از سهم ورق و شما خواهید دید که تصویر پیش نمایش دوباره. باید آن را به اقامت وجود دارد برای حدود پنج ثانیه درست مانند آن که معمولا و بعد سریع به اشتراک بگذارید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی