Scottie Pippen گزارش ناراضی با ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

از سلامت مردان

  • Scottie Pippen گزارش ناراضی با تصویر در ESPN جدید 10-بخش مستند آخرین رقص.

  • آخرین رقص بر Michael Jordan, the ’90s شیکاگو بولز و ویژگی های منحصر به فرد فیلم از این تیم 1997-1998 قهرمانی فصل است.

  • Pippen گزارش احساس “زخمی و نا امید” با تجسم خود را در سری.

برای طرفداران مقابله با از دست دادن زندگی ورزشی میان COVID-19 گیر ESPN 10-بخش مستند The Last Dance شده است یک نعمت غیر مترقبه. دوستداران ورزش در همه جا شده اند خوشحالم که برای دو ساعت در هفته به بطور منظم احساس شیکاگو بولز ’90s سلسله که محور مایکل جردن و با 97 درصد امتیاز در گوجه فرنگی فاسد آن را روشن است که منتقدان در هیئت مدیره هستند بیش از حد. یک فرد تا حدودی تکان دهنده نه در هیئت مدیره ؟ یک شخصیت اصلی در این فیلم مستند اردن گاو sidekick Scottie Pippen.

با توجه به ESPN داستان جکی MacMullan افراد نزدیک به Pippen باید گفت که او “زخمی و نا امید” خود را تاریخ و زمان آخرین رقص به تصویر کشیدن. Pippen بود که مصاحبه برای این سری است که اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان آنچه که او بود: دوم بهترین بازیکن در شش بسیار خوب قهرمانی تیم. اما در اوایل قسمت نیز یک معامله بزرگ در مورد حقوق و دستمزد کم و سرخوردگی خود را با حقوق و دستمزد کم. زمانی که او تصمیم به عمل جراحی روی مچ پا مصدوم در طول تابستان قبل از فصل 1997-1998—پس نه به خراب کردن تعطیلات تابستانی خود را به عنوان او می گوید: در doc—سقوط خود را جراحی زخم او هزینه به دست شروع فصل به بهبود می یابند. این یک حرکت است که اردن به نام “خودخواه” در یک مصاحبه.

یکی دیگر از بخش های بعد در این مجموعه با تمرکز بر Pippen امتناع دوباره وارد 1994 نیمه نهایی بازی در ثانیه های پایانی پس از بازی کشیده شد تا توسط مربی فیل جکسون برای rookie Toni Kukoc به جای او. “من احساس آن را یک توهین که از فیل” Pippen می گوید: در فیلم مستند است. “من در خطرناک ترین مرد روی تیم ما پس چرا شما من را به گرفتن توپ است.”

Pippen شد تعیین inbounder در بازی و به جای آن تصمیم گرفتند به باقی می ماند بر روی نیمکت. این مستند نشان می دهد مصاحبه با چند teammmates از زمان گفت: چگونه اجازه دهید آنها احساس کردند با او. Steve Kerr, برای یک, به نام تصمیم “ویرانگر است.” هنگامی که اردن آن را مورد بحث در مصاحبه خود او به وضوح احساس می کردم این نبود نماینده که Pippen بود و آن چیزی بود که او را پشیمانی. “این همیشه برای بازگشت به او امد و شد زیاد در برخی از نقطه در برخی از مکالمات” MJ گفت. “پیپ می داند بهتر از آن است.”

در خود مصاحبه Pippen به وضوح هنوز هم تا به حال احساسات قوی هنوز درباره لحظه. “این یکی از آن حوادث که در آن من آرزو می کنم آن را هرگز اتفاق افتاده است” او می گوید: “اما اگر من تا به حال شانس به آن را دوباره و دوباره من احتمالا نمی خواهد آن را تغییر دهید.”

Dennis Rodman بود که یک رقیب Pippen زمانی که او با دیترویت پیستونز و بعدها هم تیمی برای صعود دومی سه قهرمانی فصل آمد به Pippen دفاع در MacMullan را ESPN داستان. “من آرزو می کنم [Pippen] نمی دهد یک s— مثل من در مورد آنچه که مردم می گویند” Rodman می گوید و همچنین اصرار دارد که Pippen باید در نظر گرفته شود یکی از 2-3 بهترین برای همیشه بازی در NBA. او می او می گوید: اگر او نبود همیشه تحت الشعاع قرار توسط اردن.

پس از اردن ناگهانی بازنشستگی در سال 1993 و برای دو فصل قبل از Rodman حتی پیوست گاو Pippen باقی مانده بود به عنوان تنها ستاره در شیکاگو است. و در حالی که او برنده مسابقات قهرمانی دو فصل بسیار بالا نوار برای هر کسی که در چنین یک وضعیت دشوار—او هنوز هم بهترین هر کسی می تواند درخواست از او را با دست او رسیدگی شد.

“Scottie شد تا دستکمگرفتهشده—و بنابراین underpaid. او باید از نگه داشتن سر خود را بالاتر از مایکل جردن در این مستند” Rodman می افزاید. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر تحقق آنچه او را از طریق رفت. بچه بود یک قهرمان در بسیاری از جهات در آن بزرگ گاو اجرا می شود.”

چگونه به سازمان دیده بان آخرین رقص

اگر شما نگاه در Pippen رسانه های اجتماعی وجود دارد کمی برای ارزیابی چگونه او احساس می کند مورد ESPN مستند تا کنون; او نیست ارسال شده در Instagram و یا توییتر خود را پس از آن برای اولین بار در مارس 19. همه چیز به نظر می رسید OK بین Pippen و MJ به تازگی به عنوان یک زن و شوهر از سال پیش هر چند در فوریه 17, Pippen آرزو تیمی سابق خود شاد تولد در یک Instagram post. “تولدت مبارک برادر من!” او نوشت:, شرح, یک تصویر از دو طرف به سمت در دادگاه است.

صرف نظر از تصویر خود را در آخرین رقص Pippen شهرت در لیگ محافل و در میان طرفداران است untarnished. او مهمان مکرر در ESPN NBA نمایش پرش و فن های مورد علاقه در شکستن بازی امروز. مقاله اخیر توسط ژاک لاو نیز خراب شد فقط چقدر Pippen به معنای کل لیگ. عنوان مقاله است که واقعا آن را همه می گوید: “او محبوب همه”.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر