Rory McIlroy بازدید $1.1 M شات برای امور خیریه در, دراماتیک آخر به COVID-19 امداد مطابقت


ریسک بالا در فینال جعبه توپ را روی گوه به عنوان زنده گلف ساخته شده از بازگشت خود به تلویزیون در روز یکشنبه.

داستین جانسون و Rory McIlroy زوج در برابر ریکی فاولر و متی ولف برای یک موسسه خیریه پوسته بازی در ایالات متحده زندگی می کنند گلف پخش پس از PGA Tour تعطیل در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

از طریق 18 سوراخ 1.1 میلیون دلار باقی مانده بلامعارض.

از طریق 17, Fowler/ولف جفت برگزار پول سرب با 1.15 میلیون دلار در پوسته های برنده در برابر McIlroy/جانسون $750,000. اما به عنوان شش $100,000 پوسته های انجام شده به دلار 500.000 نهایی سوراخ حقوق لاف زدن و مقدار زیادی از پول برای موسسات خیریه مربوطه خود را باقی مانده در خط.

جانسون و McIlroy هر حال مرغک putts بر 18 به ادعای نهایی 1.1 میلیون دلار اما نه بازیکن متصل به معنی پول باقی مانده برای grabs در 19th, سوراخ در ضربات پنالتی.

Rory McIlroy came up big when facing one shot for $1.1 million. (Photo by Mike Ehrmann/Getty Images)
Rory McIlroy آمد تا زمانی که در مواجهه با یک شات برای 1.1 میلیون دلار. (عکس از مایک Ehrmann/گتی ایماژ)

مخاطرات بالا برای نزدیک به پین

بازیکنان بازگشت به 120-حیاط 17 در Juno, ساحل, فلوریدا سمینول باشگاه گلف برای نزدیک به پین چالش به ادعای نهایی جایزه.

ولف گیر شوت او در 15 پا به مجموعه ای از استاندارد است. فاولر از دست رفته سبز به عنوان جانسون معنی جهان شماره 1 McIlroy تا به حال یک شات برای این جایزه است. او زندگی می کردند تا خود را رفیع وضعیت فرود خود را شات پین بالا به ادعای نهایی هفت پوست از مسابقه.

این پیروزی برای اولین بار بود پوست برای جفت شدن پس از ششم سوراخ و تحت فشار قرار دادند McIlroy/جانسون به $1.85 میلیون در پوسته های روز به افزایش گذشته Fowler/wolff’s 1.15 میلیون دلار.

بیش از $5.5 M مطرح

McIlroy و جانسون برای پرستاران آمریکایی بنیاد در حالی که فاولر و ولف برای CDC پایه و اساس هر دو از آن است که برندگان بزرگ در روز است. بین $450,000 آستین درایو جایزه برنده Fowler/ولف, $1 میلیون نفر در مرغک پاداش و بیش از 1 میلیون دلار اهدا شده توسط بینندگان این مسابقه مطرح شده بیش از 5.5 میلیون دلار با توجه به گلف کانال.

این بازی همچنین عمل به عنوان یک تیزر به صورت رسمی بازگشت PGA گلف زمانی که تور برنامه ریزی شده است برای شروع به بالا با چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس در ژوئن 11. از آن خواهد شد برای اولین بار تور رویداد پس گلف تعطیل coronavirus همه گیر در وسط بازیکنان قهرمانی در مارس.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme