Quinton دانبار متهم بودن بخشی از مسلح, سرقت, معذرت خواهی به Seahawks

Quinton دانبار حتی یک بازی برای Seattle Seahawks اما به نظر می رسد در بسیاری از عناوین.

دانبار متهم شد که در یک بسیار شایع سرقت مسلحانه جست و خیز در هفته گذشته در فلوریدا با New York Giants cornerback DeAndre بیکر. بازیکنان تبدیل شده خود را به مقامات در روز شنبه. دانبار را به قید وثیقه تعیین شد در $100,000 کل بود که $25,000 برای هر یک از چهار سرقت مسلحانه اتهامات عنوان شده علیه. او ساخته شده اوراق قرضه در روز یکشنبه.

دانبار بود که به دست آورد در تجارت با Washington Redskins این offseason عذرخواهی کرده و به تیم جدید خود را.

Quinton دانبار معذرت خواهی برای حواس او را پرت

دانبار ارسال شده عذرخواهی خود را خصوصی Instagram account یکشنبه شب.

“من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران برای حمایت و عذرخواهی به Seattle Seahawks سازمان برای هر گونه حواس او را پرت های غیر ضروری که این اتهامات علیه من ممکن است ناشی از” دانبار نوشت: از طریق فوتبال حرفه ای صحبت کنید. “علاوه بر این من بسیار سپاسگزار به غیر از یک تیم است که پشتیبانی از یکدیگر و رعایت [sic] اعتبار هر یک از اعضای آن از طریق عوارض جانبی شرایط. حرکت رو به جلو کل این وضعیت به من آموخت که چگونه به خودم مرتبط با محیط است که ممکن است mischaracterize [sic] ارزش من و که من هستم.”

بیکر واز توجه بیشتر است. که اتفاق می افتد زمانی که شما یک اخیر دور اول انتخاب کنید از نیویورک تیم. اما دانبار خود را برای پاسخ به سوالات.

New Seahawks cornerback Quinton Dunbar, traded to Seattle from Washington this offseason, is in legal trouble. (AP Photo/Patrick Semansky, archive)
جدید Seahawks cornerback Quinton دانبار معامله شده به سیاتل واشنگتن این offseason است در مشکل قانونی. (AP Photo/پاتریک Semansky بایگانی)

دانبار چهره مسائل حقوقی

بیکر گفته شده است به دور ماندن از غول جلسات تیم یک منبع ESPN گفت:. او را حفظ کرده است و بی گناهی خود را. نمای کلی باید گفت: کمی در مورد این موضوع.

بیکر دانبار و یک سوم مرد ناشناس متهم به سرقت از مهمانان در یک غیر قانونی تاس بازی در میرامار فلوریدا در هفته گذشته. بیکر متهم شده بود از بیرون کشیدن اسلحه و گفتن دانبار و مرد سوم به غارت مهمانان دیگر.

هر دو بازیکن باید بسیاری از مسائل حقوقی به مرتب کردن قبل از فصل است. آن را به بهترین برداشت اول برای دانبار در تیم جدید خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر