تعیین می شود برای قرار دادن یک درب در حال افزایش 5G قیمت گوشی موتورولا تصمیم گرفتند برای آینده بهترین جایگزین برای Snapdragon 865 جدید خود را با لبه گوشی و مجهز آن را با بیشتر مقرون به صرفه Snapdragon 765 به جای کوالکام اولین مجتمع 5G چیپ ست. همچنین اضافه شده یک باتری 64MP دوربین و… یک جک هدفون برای یکی از کامل ترین 700 دلار بسته شما می توانید در یک 5G-تلفن قادر به.

Snapdragon 765 تنها یکپارچه بیل آماده 5G راه حل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بر ما حامل در حال حاضر ما در زمان Motorola لبه برای چرخش به تعیین اگر این چیپ ست ارائه می شود در سرعت و صرفه جویی به عنوان به خوبی. آن را به عنوان لبه به خوبی انجام و طول می کشد یک تن ما خسته کننده مجموعه ای از باتری تست به طوری که آن می تواند در خدمت شما تا دو روز با استفاده معمولی.
وان پلاس 8 که در مورد هزینه که خیلی گرچه می آید با یک سریع تر چیپ ست نیز طول می کشد طولانی در شارژ تاپ آپ سریعتر و ارائه جلا تر و سازگار رابط. آن را فاقد یک بیت در زوم دوربین بخش در مقایسه با موتورولا, هر چند پس از آن می شود کنجکاو به دنبال چگونه این دو رقبای مستقیم کرایه در کمیاب میانی 5G بازار. هی لبه کردم جک بعد از همه!

موتورولا لبه طراحی و صفحه نمایش

موجود در نیمه شب سرخابی و خورشیدی سیاه, موتورولا لبه زیبا به نظر می رسد و احساس جامد اما نه بیش از حد سنگین در کف. دوست دارم آن را و یا ترک آن و موتورولا در حال رفتن همه در با صفحه نمایش منحنی, بیش از حد, که کمک به نگه داشتن گوشی باریک تر از صفحه نمایش مورب تعداد نشان می دهد.

به 6.7 اینچ صفحه نمایش OLED دامنه به شدت در هر دو طرف افزایش زیبایی شناسی از روی گوشی و پشت رابط ژست یک نسیم است. بلند 21:9 نسبت ابعاد صفحه نمایش باعث می شود تلفن بزرگ و نه راحت برای نگهداری و کار با یک دست. این مضرس power/قفل, کلید, کمک می کند تا شما احساس می کنید آن را بدون به دنبال و به طور کلی موتور لبه طراحی در حالی که برنده هر مسابقه در اصالت است و نه ارگونومیک.

یکی از چیزهایی که از دست رفته است اما یک IP68 امتیاز. این گوشی دارای “آب دافع طراحی” به عنوان موتورولا تماس با آن ها می گویند آنها مورد آزمایش قرار گرفتند با توجه به استاندارد IP68 اما بدون مدرک رسمی شما همیشه باید فوق العاده مراقب باشید.

شدید منحنی از صفحه نمایش است که نه تنها برای ظاهر. موتورولا است که با اضافه کردن برخی از ویژگی های نرم افزار است که استفاده از آن فضای اضافی هیجان انگیز ترین را از کدام گزینه برای قرار دادن دکمه ماشه است که شما می توانید فشار دهید و با انگشت خود را در حالی که بازی. برای تلفن های موبایل خوب در تئوری و با این نسخهها کار به عنوان آگهی در عمل است.

با لبه موتورولا اثبات است که اگر وجود دارد یک فضا برای هر دو یک جک هدفون و باتری زیادی را می توان یافت در سال 2020 است. این گوشی همچنین می آید با یک صورت رسمی در جعبه است که به عنوان یک سپر در دو طرف است که برگ های صفحه نمایش منحنی دو طرف در معرض بهره برداری و محافظت از هر چیز دیگری است که به خوبی لمس, شما صرفه جویی در پول اضافی و زمان مورد نیاز را برای دیدن و انتخاب یک لفاف بسته بندی.

به 6.7″ صفحه نمایش 1080p است به اندازه کافی روشن برای استفاده هر چند دور از بهترین خارج وجود دارد و ارائه می شود و نه سرد-به دنبال رنگ های آبی و سبز طیف کمی کردن علامت. شما می توانید صفحه نمایش اشباع از تنظیمات با “افزایش” تنظیم رنگ بهترین معاوضه بین, پر جنب و جوش و پر زرق و برق رنگ.

موتورولا, Edge, دوربین, مشخصات و تصویر نمونه کیفیت

با Edge, موتورولا, معرفی مد روز high-res سنسور با pixel-binning تکنولوژی ارائه 64MP دوربین اصلی در پشت گوشی است که ادغام چهار فیزیکی به یک مجازی پیکسل به صورت مفصل 16MP شات. در اینجا مشخصات کامل از چهار کیت دوربین در پشت در مقايسه با آن بزرگتر لبه+ برادر و خواهر:

موتورولا با استفاده از فوق العاده زاویه دوربین برای عکس های ماکرو و همچنین اجازه می دهد شما را به تمرکز بر روی اشیاء از فاصله نزدیک ما در بر داشت رویکرد به کار به عنوان آگهی. است یک دستی دوربین در حالت بیش از حد است که اجازه می دهد تا شما را به مجموعه خود تنظیمات دوربین و پوشش مفید هیستوگرام به شما نشان دهد که چگونه توزیع تغییرات. نیازی به گفتن واجب امروزه دید در شب حالت که یکپارچه بخیه قرار گرفتن در معرض طولانی شات, ساخت, شب, شبیه, گرگ و میش, اگر شما به آن نیاز دارید.

موتورولا لبه ارائه خوب بیشتر تیز و پاک کردن عکس مناسب و معقول با محدوده دینامیکی و یک مقدار خوبی از جزئیات. ما می خواهم برای دیدن پانچ کمی بیشتر در رنگ هر چند که لیر به سمت سرد از طیف و یک ذره بیشتر اشباع بیشتر چشم نواز به نظر می رسد کردن خفاش.

لبه است که قادر به ضبط ویدیو 4K تا 60 فریم در ثانیه و می توانید با وضوح بالا حرکت کند و همچنین. 4K فیلم آمد به خوبی با هیچ قابل مشاهده آثار بسیار عالی فوکوس خودکار پیوسته سرعت و صدای استریو ضبط. فقط با این عکس هنوز هم هر چند شما می توانید در سراسر بازی با یک افزایش اشباع کمی بیشتر رنگارنگ pizzazz.

موتورولا لبه نرم افزار و عملکرد

جدید MyUX احساس نیمه پخته
  • صاف اما متناقض رابط
  • کیفیت تماس خوب
  • قدرتمند و تا حدودی تخت صدایی از بلندگو

شاید جالب ترین نکته در مورد لبه آن Snapdragon 765 پردازنده. که توسط کوالکام اولین و تنها چیپ ست که در آن 5G مودم یکپارچه کاهش هزینه ها و ترک فضای بیشتری برای تولید کنندگان را به بازی با. همانطور که برای بقیه مشخصات در اینجا این است که یک لبه در مقابل لبه+ مقایسه:

همانطور که می بینید لبه است که تمام زنگ ها و سوت شما ممکن است انتظار داشت از بالا midranger این روزها و پس از آن برخی از. از بالا-refresh-رای دادن صفحه نمایش به 5G اتصال و باتری با شارژ سریع به آنها را به عقب. تنها چیزی که فاقد آن هستند دیوانه RAM, مقدار, اما این گوشی به خوبی انجام به عنوان آن است که با توجه به نزدیک سهام آندروید تجربه کنید.

با لبه و لبه+ موتورولا, معرفی یک نسخه جدید از آن آندروید پوست به نام من UX. این می داند که مردم نمی طرفداران پف کرده پوست با برنامه های که تکراری قابلیت که گوگل در حال حاضر ارائه می دهد هر چند پس از آن هنوز هم آن را نگه داشته ساده و تنها با چند ویژگی های اضافی در بالای سهام “” آندروید. برخی می این رویکرد تنبل, برخی, مینیمالیستی, اما ادراک بستگی به اعدام است.

علاوه بر این وجود دارد که نرم افزار های سفارشی را بیشتر از این منحنی لبه صفحه نمایش. منوهای سفارشی شما می توانید از سمت ها در بازی باعث شاخص های باتری و اطلاع رسانی چراغ ها همه بخشی از تجربه لبه. چیز خوب در مورد جدید MyUX edition, اما در اینجا به پایان.

برای مثال در حالی که شما هم اکنون می توانید تم های خود را با انواع رنگ ها, فونت, آیکون, اشکال و حتی اثر انگشت خوان, انیمیشن تنظیمات پیش فرض شبیه ما هستند پشت در آندروید شیرینی زنجفیلی روز. این اندک سفید فونت آیکون برنامه عنوان می شود به معنای واقعی کلمه شسته با سهام زندگی می کنند تصویر زمینه است که به تصویر می کشد موج جنبش. هنگامی که شما کش رفتن به پایین به گشودن اطلاع رسانی, سایه, روشنایی, لغزنده, است, بالا, بنابراین شما باید برای سرپا نگه داشتن تلفن با دست دیگر به تنظیم آن. در تاریکی رابط حالت وارد نوار وضعیت در حال ویرایش رژیم و پس زمینه بلافاصله سوئیچ از سیاه و سفید به سهام آندروید مزاحم خاکستری و متعدد وجود دارد دیگر نیمه پخته جزئیات مانند آن.

در علاوه بر این به “نور” سهام آندروید, پوشش, MyUX بمباران شما با هشدارها و آموزش از گرفتن مهم نیست که اگر شما آتش برنامه دوربین تنظیمات و یا سعی کنید به مجموعه ای از دکمه های ماشه. آن را یک “بعدی” پس از دیگری به جای خود به توضیح حالات که در بالا از آن نیست بسیار سازگار در ظاهر خود را. ورود رابط کاربری دوربین برای اولین بار شما ممکن است استقبال از موقع گذشته کامل-صفحه نمایش اطلاع رسانی به انتقال اطلاعات خود را از یک تلفن و سپس یک حرکت آموزش سریع می شود overlayed در بالا به عنوان یک رگبار گلوله بی پایان از نارضایتی. گفت: حرکت آموزش به نظر می رسد از هیچ جا نه اما آن را بسیار مفید برای شروع با – هنگامی که ما در تلاش بودند به مجموعه ای از بازی ماشه دکمه مثلا هیچ راهی برای گفتن کجا و چگونه به حرکت لغزنده برای وادار عمل در راه اندازی.

هنگامی که با استفاده از لبه های منحنی به جای کنترل کننده بازی باعث هر چند شما به سرعت متوجه است که این گوشی در مقایسه با اندک بنابراین اگر شما بزرگتر دست انگشت خود را بیش از حد تایر به سرعت در حال خم از شکل منظم. PS4 controller جایگزینی این نیست, اما آن را خوب برای بازی های گاه به گاه زمانی که شما نمی خواهید به پوشش بخش هایی از صفحه نمایش خود را با چربی رقم است.

مبادا فراموش کنیم که الگوهای لرزش گوشی اضافه کردن به لیست کلی از نارضایتی های آماده برای آن را به نگه داشتن لرزش به طور متناوب در هنگام اتصال آن به کامپیوتر به offload فایل برای برخی از دلیل. در پایان موتورولا جدید در اندروید, پوشش, در حالی که کاربردی نیاز لهستانی و ثبات در سراسر.

موتورولا لبه عمر باتری و سرعت شارژ

تطبیقی تجدید قوانین اما سریع ‘ شارژ آهسته است

با 4500mAh بسته باتری برای تأمین یک صفحه نمایش 1080p این گوشی باید به راحتی گذشته شما دو روز اما آنچه در مورد اگر شما را ترک روی صفحه نمایش به طور پیش فرض 90Hz نرخ تجدید گزینه ایضا ما به عنوان سنجش زمان بیش از 11 ساعت از صفحه نمایش در زمان ما مرور معیار و یوتیوب-ing استقامت متناسب با آنچه در کهکشان S20 فوق العاده مدیریت به جلو و خاموش با باتری 5000mah.

بر خلاف کهکشان S20 سری تازه کردن نرخ لبه تطبیقی است و با توجه به تغییرات در محتوا به آن را آسان تر در باتری پس از آن می تواند 90Hz در مرورگر را پیمایش صاف و 60 هرتز یا کمتر در حالی که تماشای فیلم ها هستند که عمدتا در نیمه نرخ فریم.

موتورولا لبه شارژ تفکیک این است راه کمتر قانع کننده تر عمر باتری آن:

  • دقیقه 15: 20%
  • 30 دقیقه: 38%
  • 1 ساعت: 70%
  • 2 ساعت و 23 دقیقه: 100%
در 18W سریع شارژ است که قوی ترین و موتورولا می گوید آن را اولویت بندی ظرفیت باتری شارژ بیش از سرعت اشاره کرد که نمی خواهد شما را شارژ این دستگاه است که اغلب به هر حال. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نمایشگاه اما وان پلاس 8 است که موتورولا لبه اصلی قیمت و مشخصات رقیب اتهامات به طور کامل در یک نی نی بیش از یک ساعت. آن را کمی کوچکتر باتری اما یک شارژ کامل مصرف بیش از دو ساعت است که قابل قبول نیست در این روز و سن حداقل نه در یک تلفن آندروید در این قیمت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی