Kevin McHale: “شما می توانید ببینید که چرا پیستون نمی مانند گاو نر. گاو گله و شکایت تمام وقت’


بله پیستون درد بود بازنده زمانی که آنها راه می رفت خاموش و بدون تکان دادن گاو’ دست در پایان سال 1991 کنفرانس شرق نهایی.

اما گاو – به خصوص مایکل جردن – نیز زخم برندگان.

اردن از طریق وینسنت نیت ورزشی یاهو:

“پیستون در حال سزاوار قهرمانان” اردن گفت: در این روز بین بازی های 3 و 4 در دیترویت در سال 1991. “بد پسران بد برای بسکتبال است.”

اردن از طریق Mitch Albom از مطبوعات آزاد دیترویت:

“اکثر مردم من می دانم که خوشحال خواهد شد که پیستون نیست قهرمان کنه . . . آنها بازی نمی کند این نوع از بسکتبال شما می خواهید برای تایید . . . “

اردن از طریق Sam Smith شیکاگو تریبیون:

“من فکر نمی کنم مردم می خواهند این نوع از بسکتبال. من فکر می کنم آنها می خواهند به فشار آن نوع از بسکتبال است. ما ممکن است دوست بوستون چرا که آنها (سلتیکز) برنده, اما آنها خوب صدا, تیم بسکتبال.

در حال حاضر با کینه هنوز هم برگزار شد و جنجال در حال بازبینی با توجه به “آخرین رقص” مستند – پیستون باید یک متحد بعید است از آن سلتیکز تیم است.

Kevin McHale, از طریق استیو Bulpett از بوستون هرالد:

“اول از همه, شما می توانید ببینید که چرا پیستون نمی مانند گاو” سلتیک افسانه گفت هرالد. “گاو شکایت در همه زمان ها. که یکی از چیزهایی است که در سراسر آمد (در این مستند). مانند ” این است که بسکتبال. این است thuggery.’ تمام چیزهای که. من فکر بولز واقعا بی احترامی چه پیستون قادر به انجام.

“اما زمانی که شما کشتن پادشاه شما می توانید صحبت کنید (expletive).”

“من قصد دارم به شما بگویم این است: از همه سری که من در تمام از طریق ’80s, پس از نزدیک کردن بازی مگر اینکه شما راه رفتن با کسی به شما می دانستم که شما تقریبا هرگز چیزی گفت. شما ممکن است آنها تبریک می گویم اگر شما آنها را دیدم بعد از آن وجود ندارد بسیاری از بحث منظور من تبریک یا (expletive)-صحبت کردن و یا هر چیزی” McHale گفت. “شما فقط از نوع رفت و در اتاق قفل است. نود درصد از این سری ما برنده شدم به هر کسی. آنها نمی آمد تا به من, و من فکر می کنم آنها باید.”

لری پرنده ابراز مشابه هر چند حتی بیشتر دقیق ضریب اطمینان در مورد دست دادن پس از یک سری حذفی. او قطعا چپ دادگاه بدون تبریک پیستون پس از آنها حذف بوستون در سال 1988.*

*حتی اگر سلتیکز چپ دادگاه قبل از بازی به پایان رسید و با توجه به نگرانی های امنیتی آنها هنوز هم گذشت دیترویت نیمکت در مسیر به اتاق قفل است. پرنده تا به حال فرصت کافی به لرزش دست. او گذشت.

جالب اینجاست که McHale بود و کلام در کل پیستون-گاو روایت شکل گرفتن.

به عنوان پیستون به پایان رسید بوستون در سال 1988 برنامه تلویزیونی با تمرکز بر McHale تبریک و بالا fiving Isiah Thomas و لایحه Laimbeer. داستان شد “سلتیکز را تکان داد دست در دست پیستون” نه “Kevin McHale دست تکان داد با پیستون است.”

چند سال بعد McHale را sendoff برای پیستون بود weaponized در برابر آنها را به عنوان “اثبات” بوستون درمان آنها بهتر از آنها تحت درمان شیکاگو است. در عین حال درست مثل سلتیکز در سال 1988 چند پیستون – از جمله جو Dumars و جان Salley – دست تکان داد با گاو در سال 1991. آن را فقط به اندازه کافی نیست به شیب تیم-درک گسترده ای مانند McHale را برای بوستون.

دیترویت اتفاق افتاده است به ضرب و شتم شیکاگو به عنوان NBA در حال تغییر بود. به عنوان McHale گفت: پیستون’ رویکرد امر شده ایم مشترک در 80s. در 90s و فراتر از آن, پس از سری پذیرای هنجار تبدیل شد.

پیستون احتمالا باید اقتباس در آن زمان آنها از دست داده است. اما اردن در نظر مطمئن را ندارد دیترویت مشتاق به او تبریک می گویم.

این بود یک نبرد خوب-مقابل-بد هر چند از آن شده است که راه. این دو خوب خیره تیم – یک افزایش یک سقوط – که در زمان مقدار زیادی از ارزان ابجو بد و کم مایه در هر یک از دیگر به عنوان آنها گذشت.

Kevin McHale: “شما می توانید ببینید که چرا پیستون نمی مانند گاو نر. گاو شکایت در همه زمان ها’ در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر