چگونه خود را ‘Avatar’ — Facebook پاسخ به Memoji & Bitmoji


Snapchat نکردم شخصی برچسب برای رسانه های اجتماعی و پیام رسانی با Bitmoji به دنبال جداره-باغ نسخه از اپل با Memojis و سامسونگ با علیرضا Emojis. حتی گوگل بدست میاد یکپارچه سازی emoji ژنراتور برای Gboard.

در نهایت Facebook به دنبال پیشینیان خود در جهان فن آوری خود را در دیجیتال کاریکاتور با آواتار است که نورد به کاربران در حال حاضر.

اما آیا به دنبال یک برنامه خاص مانند Bitmoji. در واقع شما باید به حفاری کمی برای ایجاد نماد خود را برای Facebook.

مرحله 1: نصب Facebook یا رسول

من می دانم, من می دانم, از Facebook نرم افزار تلفن همراه است که کمی بحث برانگیز است. به دلیل اندازه و باتری استفاده بسیاری از تکنولوژی نویسندگان مدافع حذف برنامه و با استفاده از تلفن همراه و یا وب سایت های شخص ثالث نسخه. اگر شما می خواهید به استفاده از آواتار, هر چند, شما نیاز به نصب این نرم افزار حداقل یک بار.

همچنین, اگر شما تنها با استفاده از مسنجر نرم افزار شما می توانید آواتار خود را از طریق آن به جای. این روند عمدتا همان و از آن خواهد شد در دسترس در هر دو سیستم عامل به عنوان یک نتیجه.

اگر شما برنامه های نصب شده در حال حاضر بررسی های مربوطه خود را برنامه بازار برای نصب هر موجود به روز رسانی.

مرحله 2: شروع به نوشتن یک نظر یا پیام

پیدا کردن یک پست در Facebook و یا گفتگو در مسنجر و شیر را به پیام آهنگسازی زمینه است. به حق در این زمینه ضربه بزنید آیکون پذیری برای دسترسی به برچسب خود را.

نگاه برای آواتار و لوگو. به نظر می رسد مانند یک بنفش کوچک “یک” با یک دهان. آن ضربه بزنید و شما خواهید دید مقدماتی پیام و یک دکمه برای شروع ساخت آواتار خود را. شیر را فشار دهید برای شروع.

متناوب, شما همچنین می توانید شروع به آواتار ایجاد موتور تحت همبرگر منو در Facebook app. در پایین حرکت به “مشاهده بیشتر” و گسترش آن است. شما پیدا کردن یک گزینه برای آواتار وجود دارد.

مرحله 3: سفارشی آواتار خود را

به عنوان شما را وارد کنید آواتار ژنراتور شما استقبال خواهد با یک صفحه نمایش چلپ چلوپ برای این ویژگی. شیر “بعدی” برای اقدام به شماره گیری خود را نگاه کنید.

در مسنجر شما یک دوم صفحه نمایش چلپ چلوپ توصیف برچسب. شیر “شروع” را به ادامه.

اگر شما سفارشی Bitmoji, Memoji AR Emoji یا Gboard Emoji سپس این بخشی از فرایند آشنا خواهد بود. شما می توانید خود را انتخاب کنید پوست مو و چهره و شکل و رنگ و اگر شما صادق و اضافه کردن خطوط به صورت خود را.

این روند همچنان با عینک و رنگ چشم, آرایش ابرو و بینی و موهای صورت و شکل بدن. در نهایت شما می توانید خود را انتخاب کنید کمد لباس, کلاه و کلاه, رنگ, هر چند این سبک گزینه های بسیار محدود هستند. من اولین بار از طریق من مواجه می شوند یک پیام است که سردبیر بود و گرفتن بیشتر از حد معمول برای بار اما این پاک کردن در عرض چند ثانیه.

گام 4: باز کردن دوربین آینه

اگر شما نیاز به یک مرجع از شباهت خود برای کمک به ساخت آواتار خود, روی, آینه, آیکون. این باز خواهد شد خود را در جلوی دوربین به عنوان یک پنجره در داخل آواتار ژنراتور.

آن را به عنوان هوشمند به عنوان فرایند برای Bitmoji, Memoji AR Emoji یا Gboard Emoji که با استفاده از عکس خود را به شما آغاز شده اما آن را بسیار مفید در ساخت تنظیمات.

گام 5: ایجاد نماد خود را

هنگامی که شما شاد با نگاه خود را ضربه بزنید علامت در گوشه سمت راست بالا برای تایید. این برنامه را در چند ثانیه برای ایجاد آواتار خود را. هنگامی که آن را انجام داده ، روی “بعدی.”

در حال حاضر شما آواتار و برچسب در دسترس خواهد بود از طریق Facebook و مسنجر نرم افزار به عنوان به خوبی به عنوان در وب سایت خود را به همتایان. شیر “انجام شد” برای خروج از ژنراتور و دیدن خود را کامل بدن آواتار. از این صفحه شما می توانید پیش نمایش برچسب خود را دوباره وارد کنید حالت ویرایش یا حذف شباهت خود و شروع به بیش از آیکون در سمت راست.

با آواتار خود را کامل اگر شما می خواهید برای باقی می ماند رایگان از برنامه های تلفن همراه, شما می توانید حذف آنها را, اما شما نمی خواهد بود قادر به ویرایش آواتار خود را بدون حداقل یکی از آنها.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر