گوگل استراتژی برای به روز رسانی برنامه های خود را با گزینه های حالت است که ظاهرا “در یک زمان” و “به عنوان امکان پذیر است.” حتی پس از این شرکت اضافه شدن تم تیره برای بسیاری از برنامه های خود را برای اندروید و iOS مانند تقویم, کروم, حفظ, و, عکس, Gmail به نظر می رسید به باقی می ماند “نور” برای طولانی ترین زمان. این برنامه در حال حاضر پشتیبانی از حالت تیره در هر دو تلفن همراه OSs. در اینجا این است که چگونه به آن را فعال کنید.

پس از اندروید گوگل و ایجاد آن را تنها حس می کند که آن برنامه Gmail دریافت تاریک حالت قبل از iOS همتای. هنوز اپل پرده برداری از سیستم گسترده ای تیره حالت با سیستم عامل iOS در سپتامبر 13 2019. در حالی که گزارش از یک حالت تیره در iOS این برنامه Gmail trickled در سراسر مرجع تخصصی تا کنون و پس از آن تا اواسط ماه مه که گوگل نورد ویژگی برای تمام کاربران آیفون. بیایید ببینید که چگونه هر دو نسخه های سیستم عامل کار می کنند….

چگونه به نوبه خود در حالت تیره در Gmail برای اندروید

اول مطمئن شوید که شما در حال اجرا آخرین نسخه از Gmail از فروشگاه بازی. باز کردن جیمیل و شیر بر روی آیکون همبرگر در بالا سمت چپ. در پایین حرکت به پایین منو و شیر “تنظیمات” و سپس “تنظیمات کلی.” در بالای صفحه ضربه بزنید “تم” را انتخاب کنید و “تاریکی” در pop-up.

  • بازی فروشگاه لینک: Gmail (رایگان)

اگر شما در اندروید 10 یا جدیدتر و شما باید سیستم گسترده تم تیره, شما به سادگی می توانید با انتخاب گزینه “پیش فرض سیستم” و از آن خواهد شد به نوبه خود تیره برای مطابقت با تم گوشی خود را. برای دستگاه های آندروید در حال اجرا 8 10 را از طریق آن می گویند “مجموعه توسط Battery Saver” به جای آن که آن را تیره حالت به نوبه خود در زمانی که شما برنامه battery saver mode.

چگونه به نوبه خود در حالت تیره در جیمیل برای آیفون

همه چیز را بیش از حد متفاوت بر روی آی فون سمت. برای فعال کردن حالت تیره اطمینان حاصل شود شما در حال اجرا iOS 13 یا جدیدتر و جیمیل نسخه 6.0.200412 یا جدیدتر. بعدی ضربه بزنید همبرگر نماد منو را در بالا سمت چپ. پایین رفته و روی “تنظیمات” و سپس انتخاب “تم است.” در اینجا شما می توانید هر دو را انتخاب کنید و “تاریک” برای همیشه استفاده از یک تم تیره و یا “سیستم به طور پیش فرض” که مطابقت با Gmail موضوع به یکی از شما با استفاده از در iOS به عنوان یک کل.

اگر شما نگاه کنید به “تم” در منوی سمت راست دور, شما تنها نیستید. گوگل به نظر می رسد نورد کردن این ویژگی را در یک راه عجیب و غریب حتی اگر شما در حال اجرا آخرین نسخه از نرم افزار است. در تجربه ما بهترین راه را به زور از ویژگی های به نشان می دهد تا پس از به روز رسانی برنامه به زور-بستن برنامه. ممکن است بیش از یک تلاش, اما در نهایت, شما نگاه کنید به “تم” منو ظاهر می شود.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی