سابق Washington Redskins دفاعی پایان دکستر مانلی آزمایش مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه دو نفر از فرزندان خود گفت: واشنگتن پست روز شنبه.

مانلی, 61, شده در واشنگتن-منطقه بیمارستان از صبح روز جمعه و دریافت اکسیژن است.

مانلی دختر Dalis گفت واشنگتن پست بود که او احساس “بسیار ضعیف” فرسوده و دلسرد پس از برخورد با یک تب و تنگی نفس حدود دو هفته است. او تا به حال نشده است قرار داده شده بر روی یک عنوان از بعد از ظهر شنبه ،

“او نیست بدتر, اما آنها نگران او تنفس” مانلی پسر دکستر مانلی دوم گفت: از طریق واشنگتن پست.

مانلی شده بود با پوشیدن یک ماسک به طور منظم و سخت کوش در مورد شستن دست خود را, اما دختر خود گفت که او فکر می کند او قرارداد این ویروس یک روز زمانی که او متوقف در ایستگاه گاز اما نمی باید ماسک خود را با او.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

او آزمایش مثبت در مارس 2, و تا به حال سازگار متوسط بین 101 و 104 درجه است. یک فرد نزدیک به خانواده خود گفت: واشنگتن پست که او پایدار است استراحت به راحتی و “در خطر قریب الوقوع است.”

مانلی برای ردسکینز از 1981-89 جایی که او برنده دو سوپر کاسه است و خود را تمام وقت کیسه رهبر با 91. سابق ایالتی اوکلاهما standout صرف یک فصل با هر دو ققنوس کاردینالها و Tampa Bay Buccaneers قبل از بازنشسته بعد از سال 1991 فصل است.

مانلی قرار گرفتند بیش از 10 ساعت از عمل جراحی مغز به حذف یک سینه های بزرگ کلوئیدی کیست که اعمال فشار بر مغز او در سال 2006 بیش از حد در هر واشنگتن پست اما بعد از آن به طور کامل بهبود یافتند.

وجود دارد بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد coronavirus در ایالات متحده که از شنبه شب به گفته نیویورک تایمز و بیش از 88,500 و میر نسبت به آن است.

Dexter Manley of the Washington Redskins celebrates at Super Bowl 22 against the Denver Broncos at Jack Murphy Stadium on January 31, 1988. (Owen C. Shaw/Getty Images)
Dexter مانلی از Washington Redskins جشن در سوپر باول 22 برابر Denver Broncos در جک مورفی ورزشگاه در ژانویه 31, 1988. (اوون C. شاو/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی