دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منحرف Rory McIlroy نذر به بازی با او دوباره

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Rory McIlroy نذر هرگز به بازی گلف با ما دوباره رئیس جمهور پس از پاسخ به Covid-19 بحران گفت: برخی از گلف بازان حرفه ای دوست game, سیاست های خود و دیگران نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در حالی که نیم در تلویزیون پوشش به عنوان McIlroy و سه دیگر گلف بازان به رقابت پرداختند در TaylorMade رانندگی امداد پوسته مسابقات در فلوریدا در روز یکشنبه که مطرح شده بیش از پنج میلیون دلار برای coronavirus سازمان های خیریه.

McIlroy باعث جنجال پنجشنبه گذشته گفت: در حالی که او بازی کرده بود با محبت گلف مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته و از آن لذت می برد او نمی خواهد بازی با دوباره رئیس جمهور با توجه به politicising از coronavirus بیماری همه گیر.

US President Donald Trump, who was alleged in a 2019 book to habitually cheat at golf (Andrew Milligan/PA)
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفته شد در سال 2019 کتاب به عادت تقلب در گلف (اندرو میلیگان/PA)

“ما در این میان چیزی که بسیار جدی و در حال حاضر این واقعیت است که او در تلاش برای politicise آن را و آن را یک کمپین تجمع و می گویند ما تجویز ترین آزمون در (این) دنیا مانند آن است که یک مسابقه – چیزی وجود دارد که فقط وحشتناک است” شمالی ایرلندی گفت: در McKellar گلف پادکست.

“این چیزی نیست که یک رهبر باید عمل کند.

“من نمی دانم اگر او می خواهم می خواهم به بازی با من دوباره پس از آنچه که من فقط گفت: اما من نمی خواهد (بازی دوباره).”

تهمت و اتهام به عادت تقلب در گلف در سال 2019 کتاب فرمانده در تقلب سابق Sports Illustrated نویس ریک Reilly زنگ زد به ان بی سی در پوشش از پوست رویداد در روز یکشنبه.

در مورد خواسته McIlroy نظرات او گفت: “بسیاری از آنها (گلف بازان) بسیار سیاسی, در واقع. بسیاری از آنها مانند من سیاست بسیار است و برخی نمی, من حدس می زنم.

“آنهایی که نمی توانم نمی کنید برای دیدن به همان اندازه است.”

جهان شماره یک McIlroy همکاری با داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف در روز یکشنبه در مراسم خیریه در سمینول باشگاه گلف.

McIlroy و جانسون برنده ادعا 1.1 میلیون دلار (£910,000) پوست از طریق نزدیکترین-the-پین چالش همتراز-سه tiebreaker سوراخ به عنوان McIlroy ضربه خود توپ را روی گوه شات به عرض 10 فوت است.

این جفت ارز مطرح 2,075,000 دلار (£1.53 متر) فاولر و ولف به پایان رسید با 1,150,000 دلار (£951,000). اضافه کردن در بیننده کمک های مالی این رویداد مطرح 5,503,959 دلار (£4.55 متر).

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که “فوق العاده” به تماشای امثال McIlroy بازی گلف دوباره به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تاکید بر اهمیت گرفتن ورزش به سرعت به عقب برای “روان” از ملت است.

این تقویم ورزشی پرتاب شده به بی نظمی با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه های اخیر اما حوادث به آرامی شروع به بازگشت در سراسر جهان است.

UFC بازگشت در پشت درهای بسته و بوندسلیگا شد اول لیگ برتر به سر این آخر هفته هنگامی که وجود دارد زندگی می کنند گلف در تلویزیون در قالب TaylorMade رانندگی امداد – یک دو تیم پوست چالش بیش از 18 سوراخ.

“این یک چیز فوق العاده ببینید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: NBC از بازگشت از گلف رقابتی. “من یک کمی خسته به تماشای 10 ساله مسابقات گلف که در آن شما می دانید که برنده است. این بسیار خوب بود و بسیار خوب بود با شما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این واقعا خیلی خوب برای دیدن این بازیکنان بزرگ بازی” شده قادر به بازی خود پس از coronavirus وضعیت آغاز شده است.

“ما می خواهیم به ورزش بازگشت,” او گفت:. “ما از دست ورزش ما نیاز به ورزش از نظر روان – روان کشور ما – و این چیزی است که ما انجام می دهند.

“آن را به شما شروع به خاموش با جمعیت ، شما را دیدم UFC شب دیگر آنها تا به حال واقعا فقط یک چراغ دار حلقه در وسط خالی آرنا و من مطمئن هستم که بسیاری از مردم از دست رفته طرفداران است. من فکر نمی کنم در این مورد خاص.

“اما نگاه ما می خواهیم به آن را به جایی که بود. ما می خواهیم بزرگ استادیوم مملو از مردم است.

چهار PGA Tour حوادث نمی خواهد که به عنوان طرفداران گلف ری استارت پشت درهای بسته اما تهمت می گوید: “پس از آن امیدوارم آن خواهید بود” به داشتن هواداران در می ایستد.

“ما نمی خواهیم به 15000 نفر تماشای آلاباما – LSU به عنوان مثال ما می خواهیم به تودهها ما می خواهیم به جمعیت بزرگ.

“در حال حاضر این چیزی است که آنها در حال برنامه ریزی است اما شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد. همه چیز می تواند اتفاق می افتد بسیار سریع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر