بارتل روده بزرگ انجام می شود فقط رتبهدهی نشده است. هر چند او را به نوبه خود 47 on May 24, روده بزرگ هنوز هم می خواهد به بازی یک فصل در MLB با توجه به مارلی ریورا از ESPN.

کولون و حتی می داند چه تیم او می خواهم برای پیوستن به. که خواهد بود متس نیویورک که در آن روده بزرگ بازی های برگزار شده از سال 2014 تا 2016.

روده بزرگ گفت: او قدردانی چگونه متس درمان او در طول این فصل با توجه به ریورا.

“که متس تیم بود و واقعا چیزی خاص” او گفت:. “من بازی با 10 تیم اما با متس راه تمام کسانی که بازیکنان من درمان چگونه است که کل حق با من برخورد از جلو در اتاق به آشپزخانه کارکنان آن شگفت انگیز بود. و متس هواداران بهترین هستند. در ابتدا زمانی که آنها خندید و من هر بار که من کلاه سقوط کرد, در ابتدا من احساس ناراحت کننده است. اما وقتی دیدم چقدر طرفداران از آن لذت می برد از من پرسید برای بزرگتر کلاه پنبه حلاجی شده به طوری که آن را می گیرند بیشتر به دلیل آن را بسیار سرگرم کننده برای آنها!”

وی افزود: “اگر آن را به من خواهد بازنشسته با متس. من می خواهم زندگی حرفه ای من به پایان در نیویورک است.”

در حالی که روده بزرگ می خواهد به نگه داشتن بازی برگردیم به رشته آسان نخواهد بود. کولون گذشته تن به تن در این رشته در سال 2018 است. او نوشته شده 5.78 دوران بیش از 146 1/3 نوبت با تگزاس رنجرز که فصل. او قادر به پیدا کردن یک تیم در 2019.

با توجه به این که آن را دشوار برای Rican به چفت در را با یک تیم در سال 2020 است. وجود ندارد بسیار علاقه یک زن 47 ساله پارچ به ویژه کسی نیست زمین در رشتههای فصل گذشته.

اگر وجود دارد یک تیم است که حس می کند برای روده بزرگ هر چند از آن می تواند متس. این تیم در چرخش پس از امضای هر دو ریک Porcello و مایکل Wacha در offseason اما روده بزرگ فن های مورد علاقه.

حتی اگر او نمی کند بازی یک نقش متس طرفداران خواهد رفتن وحشی به انسان شناخته شده به عنوان “بزرگ پورنو” دریافت یک شروع با این تیم است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی