اپل به تازگی منتشر پنجم و نهایی توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5, امروز, دوشنبه, مارس 18. این GM (استاد طلایی) به روز رسانی می آید 12 روز پس از انتشار iOS 13.5 dev beta 4 که به معرفی به روز شده COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی ورود به سیستم تنظیمات و قابلیت به اشتراک گذاری خود را ID پزشکی با پاسخ اول وقتی که قرار دادن یک تماس اضطراری.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی در 10 a. m. PDT شرکت معمول زمان انتشار برای توسعه دهنده بتا به روز رسانی. کلمه در این جمله است که توسعه دهنده این بتا است منحصر به فرد به ثبت نام توسعه دهندگان. اگر شما یک بتا تستر, شما نیاز به صبر برای اپل به دانه چهارم و نهایی 13.5 بتا عمومی است که ما در انتظار برای دیدن در هر دو 1 p. m. PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا.

هفته گذشته 13.5 dev beta 4 معرفی شده به روز رسانی به قرار گرفتن در معرض تنظیمات اعلان دیدیم برای اولین بار در dev beta 3 از جمله قرار گرفتن در معرض جدید “ورود به سیستم” تنظیمات که هنوز فعال است. علاوه بر این اپل شامل یک به روز رسانی به پزشکی ID — در حال حاضر شما می توانید اطلاعات به اشتراک گذاشته شود با اولین پاسخ دهندگان در هنگام قرار دادن یک اورژانس تماس بگیرید و یا متن.

این ویژگی ها به علاوه دیگران معرفی شده در dev beta 1, dev beta 2 و dev beta 3 را اضافه کنید تا به شش ویژگی های جدید و تغییرات که متعلق به iOS 13.5. ما نیاز به دیدن اگر این GM می افزاید: هر یک از ویژگی های بیشتر به مخلوط.

iOS 13.5 گرم بذر انتشار یادداشت

iOS 13.5 سرعت دسترسی به رمز عبور زمینه بر روی دستگاه های با چهره ID هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت و معرفی قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی. این به روز رسانی همچنین به معرفی یک گزینه برای کنترل اتوماتیک برجستگی تصویری کاشی در گروه FaceTime تماس و شامل رفع اشکال و بهبود های دیگر.

در صورت شناسه و رمز عبور

  • ساده باز کردن فرایند برای دستگاه های با چهره ID هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت
  • رمز عبور زمینه به طور خودکار ارائه شده بعد از کشیدن از پایین صفحه نمایش قفل هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک صورت
  • همچنین این نسخهها کار میکند زمانی که برای تصدیق هویت با, فروشگاه برنامه, سیب, کتاب, اپل پرداخت آیتونز و برنامه های دیگر که حمایت از ورود به سیستم با ID

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی

  • قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API برای حمایت از COVID-19 تماس با برنامه ردیابی از مقامات بهداشت عمومی

FaceTime

  • گزینه ای برای کنترل اتوماتیک برجستگی در گروه FaceTime تماس تا تصویری کاشی را تغییر اندازه زمانی که یکی از شرکت کنندگان صحبت می کند

خدمات اورژانس

  • گزینه به صورت خودکار به اشتراک گذاری بهداشت و درمان و سایر اطلاعات ضروری از خود شناسه پزشکی با خدمات اضطراری زمانی که شما یک تماس اضطراری (فقط آمریکا)

این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال و بهبود های دیگر.

  • رفع یک مشکل که در آن کاربران ممکن است دیدن یک صفحه نمایش سیاه و سفید هنگامی که در تلاش برای بازی جریان ویدئو از برخی از وب سایت
  • آدرس یک موضوع در سهم ورق که در آن پیشنهادات و اقدامات ممکن است بار نیست

برخی از ویژگی های ممکن است در دسترس برای همه مناطق و یا در تمام دستگاه های اپل. برای کسب اطلاعات در امنیت محتوای اپل نرم افزار به روز رسانی لطفا به این سایت: support.apple.com/kb/HT201222

به روز رسانی آی فون خود را به پنجمین iOS 13.5 dev beta, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Marques Brownlee/YouTube

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی