همه تیم های لیگ پاک برای شروع آموزش در اسپانیا

مادرید (AP) — تمام اسپانیایی لیگ باشگاه ها می توانید شروع جلسات آموزش گروهی در این هفته با وجود سختگیرانه تر مستند محدودیت های باقی مانده در محل در اسپانیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستانها مانند رئال مادرید و بارسلونا شده اند مجاز به شل سلول اقدامات مانند بسیاری از کشور انجام داده است اما تیم هایی مانند رئال مادرید و بارسلونا داده شده است متهور به حرکت به مرحله دوم آموزش.

لیگ به باشگاه ها که در روز دوشنبه همه بازیکنان می توانید شروع جلسات گروه کوچک صرف نظر از مستند فاز در مناطق خود. بازیکنان فقط مجاز به قطار به صورت جداگانه در سراسر اسپانیا تا به حال.

دولت اسپانیا شده است و به تدریج کاهش مستند محدودیت های که شده بود در محل پس از اواسط ماه مارس به دلیل همه گیر با سطوح مختلف از گواهی عدم سوء پیشینه از منطقه ای به منطقه است. تیم در مادرید و بارسلونا از لحاظ نظری خواهد بود و نه مجاز به شروع به آموزش در گروه اگر دولت تا به حال ایجاد استثنا.

“این یک چیز خوب به دلیل آن اجازه می دهد تا همه تیم به تمرین در یک روش مشابه” لیگ اسپانیا جمهور خاویر Tebas گفت: لیگ پخش Movistar در روز یکشنبه. “این مهم است برای همه تیم ها قادر به شروع در برابر.”

تیم در مناطق با محدودیت های اجازه خواهد داشت به تمرین با 10 بازیکن در همان جلسه در حالی که باشگاه ها در مناطق با محدودیت های کمتری می توانید استفاده کنید تا به 14 بازیکن است. تیم در دومی مناطق نیز می توانید استفاده بیشتر از امکانات خود را تا رسیدن به 50 درصد از ظرفیت خود را. بقیه باشگاه ها تنها می توانید استفاده کنید تا به 30 درصد از امکانات.

جلسات گروه بین بازیکنان و کادر مربیگری نیز در حال حاضر مجاز در برخی مناطق اگر فاصله دستورالعمل در محل باقی می ماند و داوران در حال حاضر مجاز به قطار در امکانات ورزشی است.

بعدی آموزش مرحله اجازه خواهد داد که برای باشگاه شروع به تیم کامل جلسات.

بارسلونا در روز شنبه نشان داد این تیم مرکز آموزش بودن ضد عفونی با کارگران در لباس محافظ پاشش اتاق پانسمان و حتی آنچه به نظر می رسد بازیکنان فوتبال ،

باشگاه ها و بازیکنان خواسته شده است به دنبال دقیق بهداشت دستورالعمل های ایمنی در طول آموزش. بازیکنان باشگاه کارکنان و هر کس دیگری که در جلسات آموزشی باید آزمایش روزانه برای COVID-19. پنج بازیکن از تیم اول و دوم بخش آزمایش مثبت قبل از اینکه فرد جلسات تمرین را از سر گرفت.

Tebas گفت که او امیدوار است برای لیگ به سر در 12 ژوئن با بازی در خالی استادیوم اما او روز یکشنبه تاکید کرد که از آن خواهد شد تا به مقامات محلی برای تصمیم گیری زمانی که لیگ در واقع می تواند راه اندازی مجدد.

“من می خواهم آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما تاریخ مشخص خواهد شد, مقامات بهداشت و درمان” Tebas گفت. “ما باید منتظر چه آنها به ما بگویید.”

دولت گفت: رسانه ها اجازه داده خواهد شد در سایت زمانی که لیگ رزومه, اما روشن نیست اگر آن را به معنای تنها پخش. رسانه ها شده است و قادر به حضور در جلسات آموزشی.

بوندسلیگا این هفته اول شد اصلی لیگ فوتبال به سر و Tebas گفت که او انتظار دارد لیگ اسپانیا احتمالی بازگشت به رقابت به نگاه بسیار مشابه است.

“ما باید تبریک گفت بوندسلیگا” Tebas گفت. “آنها در قرار دادن بسیاری از تلاش به این. آن را به عنوان مثال به دنبال.”

بیش از 27000 نفر فوت کرده اند با COVID-19 در سخت-آمار اسپانیا. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در روز شنبه گفت: او را از مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP-Sports

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر