یاهو ورزشی NBA کارکنان تماشا نهایی قسمت “آخرین رقص” مثل بقیه از شما و خود را در اینجا پاسخ به چند سوال.

که سزاوار برای بازی در یک نقش بزرگتر در سری?

وینسنت حسن نیت: این سخت است برای گفتن که سزاوار یک نقش با توجه به 10 بخش مستند. ما باید به درک این ESPN NBA و مایکل جردن تولید. مایل به کاوش عمیق تر در اردن خودش نمی توانست ممکن است با توجه به بازیکنان بزرگ درگیر است.

اگر شما می خواهید برای دیدن زگیل این نبود رفتن به محل برای آن است. حتی دیدن یک مبتذل اردن نبود به عنوان بد به عنوان انتظار می رود حتی اگر آن را بیش از من برای اولین بار به اعتقاد اردن اجازه می دهد.

دیدن بیشتر از Doug Collins, که کمک به پرورش یک جوان اردن قبل از فیل جکسون در زمان بیش می شده ام سرد است. اما Scottie Pippen نداشتم و من به عنوان قانع کننده تر از آنچه که او نشان داده می شود.

ما دوست داریم بیشتر Dennis Rodman فیلم, اما این امر تنها به دیدگاه ما از زندگی وحشی بیشتر از ارائه لایه های بیشتری به شخصیت او.

اردن به عنوان یک پدر ؟ ما شاهد آنچه که او فکر خود را در مورد کودکان خود را در سالن از شهرت القای پس از گرفتن در پشت انتظارات او بود یا نبود را نمی خواهد که استقبال شده است. اما ما نیست بدهکار است که, و چنین مشاهده صمیمی اغلب ما منجر به این باور ما سزاوار تر داده می شود.

به عنوان یک قطعه از سرگرمی و ارتقاء بیش از یک فیلم مستند آنچه ما خورانده شد فقط خوب بود.

کریس Haynes: سوال خوبی است. همسر اول خود را — Juanita — و خود بچه ها ساخته شده است که یک ظاهر کوچک در قسمت نهایی باید گنجانده شده اند ، جمع آوری بینش از همسر و بچه خود را در مورد چگونه آنها در برخورد با همه است که با MJ و چگونه زندگی خود را تحت تاثیر قرار خواهد اضافه شده اند کلیت در داستان سرایی. من درک می کنم این پروژه تقریبا فرار توسط MJ طوری بودند که مستقل پروژه های روبرو نیستند. آن را نمی تواند آسان شده اند که اردن اعضای خانواده. داستان های خود را از دست رفته بودند.

Seerat Sohi: Ron هارپر قطعا می ایستد. او یک ستاره سابق تبدیل ششم مرد برای خریداران. گارد امضا شده با شیکاگو در اردن اولین بازنشستگی و زمانی که اردن بازگشت هارپر می دانستم که او را مجبور به دوباره اختراع خود را به عنوان یک متخصص دفاعی و رها کردن عکس. او بدون انسداد و یا مراسم تبدیل شدن به یک مثال برای بقیه تیم بود که خواسته بودن به انجام چیزی مشابه به همین.

هارپر نیز صمیمی و ارتباطی و تجربه خود را از sublimating نقش خود را به او کمک کرد تا ارتباط و اتصال با Pippen و تونی Kukoc. دومی یک سوپراستار در اروپا تبدیل شده پیاده در شیکاگو در حالی که Pippen تنفر اختلاف بین خود سهم و خود را چک. هارپر بود و بافت همبند است که نگه داشته wanderers در خلیج کاهش تنش که تعریف 1997-98 گاو نر.

Michael Jordan and the Bulls never got the chance to compete for a seventh title. (Chuck Berman/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)
مایکل جردن و گاو هرگز این شانس را به رقابت برای هفتم عنوان شده است. (چاک برمن/شیکاگو تریبون/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

آیا می خواهید گاو را بدست شانس خود را برای رقابت برای یک
هفتم عنوان?

نیت: من احساسات متناقضی در مورد آن است. ما NBA وسواس با کمال منجر به ناعادلانه موشکافی در زمان نسبت به دیگر نوابغ پس از ادغام. لری پرنده عظمت نیست کاهش به خاطر او از دست داده و دو بار, Magic Johnson موقعیت به چالش کشیده نمی زیرا او رفت 5-4 در فینال اما ما Michael غیر قابل بحث. گاو نمی خواهد که برنده عنوان دیگر حتی اگر آنها بازگشته بود.

اما برای اردن رمز و راز است که احتمالا بهتر از واقعیت به عنوان زمان رفته است. او می تواند خداوند بیش از هر بازیکن جوان که می آید و نگه دارید “کمال” بیش از سر خود را. گاو تحت سلطه عصر که آنها باید ام با هیچ بزرگ در برابر فشار و یا آنها را به چالش. شاید اگر Shaq-led لیکرز آماده شد کمی قبل از ما می تواند داشته درست عبور مشعل.

من با اعتماد به نفس گفت اردن کامل ثبت معنی بیشتر به ما از آن حتی به او. تا پایان کامل بود یک گاو نوشته. بدون نیاز به برای به چالش کشیدن آن است.

Haynes: نه واقعا. این یک اتصالات راه رفتن به ویژه برای اردن است. آخرین سطل به عنوان یک گاو نر است یاد لحظه. اردن را به حمایت از بازیگران بود پیری و مهارت های خود بودند رو به وخامت همراه با Scottie Pippen سلامت. Pippen هرگز همان بازیکن دوباره. تا به حال آنها ساخته شده است یک اجرا در هفتمین عنوان آن را به احتمال زیاد است که یکی از سخت ترین جاده ها به سفر. اما تا به حال گاو پیشرفته به فینال, من می خواهم شانس خود را در برابر سن آنتونیو اسپرز تیم ملی که در زمان این عنوان در طول تحریم-کوتاه فصل 1998-99.

Sohi: شکی نیست.

گوش گاو را مواجه با یک تن از ترکیب عوامل در راه خود را به یک هفتم عنوان شده است. هیچ کس نمی تواند ایمان است که اردن انجام داد. مانند او گفت: “این آغاز با امید است.” من خودم طنین با او احساس که نه فرصتی برای دفاع از خود عنوان نمی نشستن درست است.

این واقعیت است که آنها در پایان راه ساده و روشن نه فقط به خاطر جری Krause و استعداد خود را در یک بن بست. جکسون بود برای ماهیگیری به یک استراحت و صاحب جری رینسدرف — به عنوان او اذعان دارد در آخرین قسمت از فیلم “آخرین رقص” — تا به حال هیچ علاقه ای به پرداخت پول برای یک هفتم اجرا شود. اما ما نمی دانیم که اگر گاو را flamed ، آنها سزاوار یک شانس برای پیدا کردن اگر آنها می خواهم سوخته تمام سوخت خود را.

برای طرفداران این سوال است که آیا این گاو را به دست آورد. جهان به تماشای آنها افزایش یابد اما هرگز شاهد سقوط خود را. گاو, پر از شخصیت های جذاب ارائه آیات در صورت پیروزی. من نمی توانم تصور آنچه از دست می آورده اند و از آنها وجه آن را از کار اخراج اردن.

من شرط می بندم بر این: اگر گاو ساخته شده یک اجرا برای یک هفتم عنوان و شکست اردن را امضا کرد تا برای یک فصل دیگر.

آیا شما مانند سری و آن را تحت تاثیر قرار دهد و یا تغییر دیدگاه های خود را در مورد MJ و گاو?

نیت: این نشان می دهد که اردن به همه چیز فکر کردیم او از طریق سکوت خود در طول سال. هاروی گانت وضعیت. که بی امان رهبر. دادن اعتبار به هر تیم به غیر از خود است. حتی Kevin McHale به نام گاو یک دسته از whiners و نشان می دهد تغییر نکرد که.

اما دیگر وجود دارد طرف اردن است که ما یک نگاه اجمالی از, حتی اگر آن را زودگذر بود. رابطه اش با پدر او و راه او پذیرفته تیره شرایط اطراف جیمز اردن مرگ است. پیوند خود را با گارد امنیتی گاس اند و توجه کافی به او را که او می دانست که چیزی خاموش بود با Lett نشان می دهد توجه و مراقبت های واقعی ما به ندرت به دیدن.

اردن دچار برخی از املاک شخصی ضرر و زیان در زندگی خود. ما نمی دانیم که چگونه آن را واقعا تحت تاثیر او جز این که افرادی که واقعا به او نزدیک … در نهایت او را ترک کرد. او هیچ کدوم. او کسی که با انسان ارتباط و زمانی که او احساس می کرد همه چیز در آن بود همه چیز را در زندگی خود — افراطی بدون فیلتر.

کسانی که شیون در رختکن پس از پیروزی آن در سال 1996 به معنای چیزی و آن نبود که احتمالا تنها زمانی است که رخ داده است.

اما به عنوان یک بازیکن ؟ او به عنوان معتبر به عنوان کسی و عظمت او بوده است نه اغراق شده است.

Haynes: به طور کلی این سری خوب بود. من قدردانی به شنیدن MJ از بند باز کردن مجموعهای از ناسزاهای. او چنین خصوصی شکل است که ما هرگز شاهد این سمت از او را قبل از. من می دانستم که او فوق العاده رقابتی و من استفاده می شود به شنیدن داستان از افرادی که با او در مورد چگونه او با استفاده از به تولید beefs در سر خود را برای مشتعل کردن آتش خود را. اما من نمی دانم که آن را به نقطه اغلب خرده افراط. به نظر من از او تغییر نمی کند به دلیل doc. بسیاری از آن من می دانستم که در حال حاضر.

Sohi: من فکر کردم این مستند زیبا بود و من احساس خودم اشتیاق برای بیشتر از آن گریزان فیلم — تعاملات مشترک با ستاره های بزرگ به طور خاص — اما بسیار از آن یک داستان مجاز توسط اردن و NBA.

جالب اینجاست که گویایی از اردن نفوذ می کند این مستند بیشتر الهامی از آن به احتمال زیاد در نظر گرفته می شود. ما رو داخل مسیر در اردن چه می خواهم ما را به می دانم که چگونه بزرگترین بازیکن بسکتبال از همه زمان را ویرایش داستان خود را: که هیچ یک از مخالفان که در دفاع از او ایستاده بود یک شانس بود آن Bryon راسل یا Gary Payton که هیچ کس تا به حال واقعا به چالش Bulls — شاید او نیاز به این باور است که به شود. که استیو کر و اسکات بارل شد و مهم تر از Kukoc و هارپر. که جری Krause بدترین و فیل جکسون بهترین بود. که خود را نگهبان انتگرال به داستان خود اما همسر سابق خود نبود. که او هرگز تحت فشار قرار دادند راسل قبل از مصرف نهایی خود را به ضرب گلوله به عنوان یک عضو از بولز که — او می خواهم به شما اعتقاد دارند — آخرین NBA تیم او تا به حال بازی برای.

در پایان یاد گرفتم یک تن مورد مایکل جردن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر