نیویورک (رویترز) – چهار زمان اصلی قهرمان Rory McIlroy انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای پاسخ به شیوع کروناویروس و گفت بعید بود این جفت ارز خواهد کرد برای دور دیگری از گلف.

“ما در این میان چیزی که بسیار جدی و در حال حاضر” McIlroy گفت: McKellar, گلف, پادکست https://anchor.fm/mckellargolfpodcast/episodes/McKellar-Golf-Podcast-43-Rory-McIlroy-ee2i96. “این واقعیت که او در تلاش برای سیاسی آن و آن را یک کمپین تجمع و می گویند که ما اداره ترین آزمایشات دنیا مانند آن را در یک مسابقه – وجود دارد برخی از چیزهایی که فقط وحشتناک است.

“این چیزی نیست که یک رهبر باید در عمل” گفت: McIlroy که برنده آمریکا باز و باز و همچنین دو PGA عنوان قهرمانی است.

جهان برتر گلف باز مواجه شدید, انتقاد با تهمت مدت کوتاهی پس از جمهوری خواه رئیس جمهور افتتاح در سال 2017, اما گفت: تعامل بود نه تایید.

“روزی که من صرف با او و دیگران بسیار لذت بخش گفت:” McIlroy که از ایرلند شمالی است. “این بدان معنی نیست که من با همه چیز موافق و یا در واقع هر چیزی که او می گوید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی های برگزار شده است با چندین فعلی و سابق گلف بازان حرفه ای از جمله تایگر وودز جک نیکلاس 2016 آمریکا باز برنده داستین جانسون و 2017 PGA قهرمانی برنده جاستین توماس.

“من نمی دانم اگر او می خواهم به بازی با من دوباره پس از آنچه که من فقط گفت:” گفت McIlroy. “من احتمالا نمی خواهد دوباره.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

McIlroy, 31, قرار است به رقابت در دو در دو, $3 میلیون خیریه پوسته بازی روز یکشنبه به نفع COVID-19 امداد teaming تا با جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف.

(گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط بیل Berkrot)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی