“آخرین رقص” نیست اثبات mj’s بز

“آخرین رقص” رد صلاحیت خود را به عنوان قابل دوام شواهد در بز بحث در اطراف 59 دقیقه علامت از قسمت 1. که زمانی که اعتبارات شروع به رول و سه نام از اجرایی تولید فلش بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را. وجود دارد مایک Tollin که اصل تن به تن این پروژه است. و وجود دارد Curtis پولک و Estee Khazaal – کسب و کار شریک و مدیر/سخنگوی ترتيب به یکی از مایکل جردن.

آنچه که آنها و دیگران بی شماری ساخته شده است در بسیاری از جهات یک شاهکار است. آن را بی سابقه رتبه بندی و رفع ورزشی تشنه. آن را لذت بخش است. آن را فریبنده. این نوستالژی القا برای برخی از. این آموزش برای دیگران.

آن را مشکل ساز می شود, هر چند زمانی که اردن مردم فریم آن را به عنوان چیزی بیشتر. دیوید Falk اردن دیرین عامل, آیا درست است که در این هفته است. “اگر شما از نظر قانونی نابینا و شما تماشای این 10 ساعت و درک نمی کنند این است که بزرگترین بازیکن در تمام دوران است,” او گفت: ESPN اسکات Van Pelt “شما احتمالا باید شروع به تماشای دربی غلتک.”

Falk نیست اولین کسی که به نگه دارید تا مستند به اثبات mj’s بز وضعیت. او قطعا نمی خواهد آخرین. میلیون ها نفر از مردم به اشتراک گذاشتن افکار خود را. و 10 دقیقه از فیلم و عاطفی مصاحبه تایید تعصب رویای است.

اما Falk نیست کمک می کند. او در واقع تغذیه منفور-اما-نه-بی اساس نمایش “آخرین رقص” به عنوان اردن تبلیغات. این نظر توسط پشتیبانی doc تمایل به تکیه به شدت در اردن نسخه از برنامه – و البته با کسانی که اعتبار بیش از حد.

این که چرا گذشته چهار یکشنبه ها نیست اثبات هر چیزی. اردن ممکن است بز است. اما نه به این دلیل که او خود همکاران کسب و کار و یک تیم با استعداد سرایان به ما بگویید او است.

Falk ساخته شده بز زمین برای دوست خود را به عنوان یک غیر مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد چراو چرا در حال حاضر. آنچه تحت فشار قرار دادند اردن معروف خصوصی رقم در بازنشستگی به توافق برسند به unseal از پشت صحنه فیلم ؟ و چرا پس از دو دهه از امتناع از رویکردهای مشابه او تصمیم به شرکت در یک پیشگامانه مستند در حال حاضر ؟

The GOAT debate often comes down between Michael Jordan and LeBron James. (AP)
بز بحث اغلب پایین می آید بین Michael Jordan, LeBron James. (AP)

شاید به این مربوط است که اردن ساخته شده است که تصمیم به معنای واقعی کلمه در حالی که LeBron James و کاوالیرز شد راهپیمایی خود را لری اوبراین جایزه را از طریق خیابان های کلیولند در سال 2016.

و شاید به همین دلیل Falk پس از درهم و برهم برای یک بیت آورده تا LeBron مقایسه و انتقال به خط مورد افراد نابینا و غلتک دربی.

Van Pelt شروع مکالمه با یک باز سوال. در این پاسخ بیش از حد Falk به سرعت وارد یک بیانیه در مورد “آنچه که واقعا مایکل جردن باور نکردنی بز در تمام دوران است.”

پس چرا اردن به توافق برسند “آخرین رقص”? ما احتمالا هرگز یک توضیح کامل. اما ما می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم میراث نبود در ذهن خود. ما همچنین می تواند ساده و بی تکلف به چشم پوشی از آن شرکت خود پرش 23 است (ثبت نشده) شریک در این پروژه است. و همکاران کسب و کار و به طور خاص در شارژ از مدیریت عمومی خود را تصویر تولید کنندگان اجرایی. شاید آنها مراقبت کمی در مورد چگونه است که میراث گردد.

و شاید به همین دلیل است که کل داستان حول محور اردن دیدگاه گاهی اوقات به یک گسل. شاید آن است چرا که این روایت می رسد در خود نقص آن برگ با اردن تبدیل رسانه ها در پوشش آنها به انگیزه. شاید آن است چرا که توجه به Scottie Pippen را نقص Pippen – یکی از بهترین بازیکنان نسل خود را محبوب هم تیمی و کاملا ضروری بخشی از سه peats – به ندرت می شود همان روایت-رانندگی امتیاز.

“آخرین رقص” سرگرمی فوق العاده است. این درست نیست روزنامه نگاری. که کاملا خوب … تا زمانی که ما مشاهده نمی آن را به عنوان که.

Falk گفت: ESPN که اردن “می خواستم برای دیدن داستان گفت.” آنچه که او واقعا یک فرصت به آن را بگویید. که خوب … اگر LeBron شرکت تولید صرف چند سال کار در 10 ساعت فیلم مستند نشان داد که چرا او این است که بز را به شما بر این باورند که یکی بیش از حد ؟

این است که یک ستون در مورد بز بحث است. این ستون در مورد اجازه نمی ذاتا گرایش به بازگویی یک مسابقه حرفه ای حل و فصل بحث است.

“آخرین رقص” اجازه می دهد تا میلیونها نفر از ما را برای دیدن, شنیدن, احساس Michael Jordan مانند ما هرگز قبل از. درخشندگی آن است که این نگاه در چشمان او هنگامی که او حواس بی احترامی; اشک است که به خوبی و احساسات است که سطح; قلبی تک صدایی است که بسته قسمت 7.

آن را به یک نگاه منحصر به فرد در به عنوان Falk گفت: “ذهن خود را.” و “او رویکرد خود را تمرکز خود گذشتگی – بی نظیر است.”

آن را نیز ذهنی در یک نگاه, تکه بسکتبال تاریخچه. این یک دیدگاه مفید. اما با توجه به که چشم انداز آن است که اجازه ندهید آن را قطعی یکی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر