The Michael Jordan docuseries "The Last Dance" wraps up with two episodes Sunday night. <span class="copyright">(ESPN Films / Netflix / Mandalay Sports Media / NBA Entertainment)</span>
مایکل جردن docuseries “آخرین رقص” کاری ادامه داده اند تا با دو قسمت یکشنبه شب. (ESPN فیلم / Netflix / ماندالای رسانه های ورزشی / NBA سرگرمی)

پس از شیکاگو بولز برنده چهارمین قهرمانی NBA در روز پدر در سال 1996 مایکل جردن سقوط در کف بولز’ آموزش اتاق در مرکز متحده. این یکی از تلخ ترین صحنه هایی از هشت ساعت اول از “آخرین رقص.” به عنوان رول دوربین یک سجده اردن — بازی اول خود را نهایی پس از قتل پدرش جیمز — heaves و sobs در برخورد پیروزی و غم و اندوه.

ارزشش را دارد ؟ که سوال “آخرین رقص” به طور ضمنی می پرسد و بیش از بیش. اردن, پاسخ قطعی “جهنم آره.”

که صحنه است که در آن ما را انتخاب کنید تا دو قسمت نهایی که هوایی یکشنبه شب. من را داده اند راه بیش از 10 ساعت به ESPN مگا پروژه, مشاهده و تماشای دوباره قسمت پایین تونل بی پایان یوتیوب خرگوش از سوراخ پایین با کیفیت برجسته و احمقانه آگهی های بازرگانی که از ویژگی های تیم جوانی من.

آن را سرگرم کننده — تن از سرگرم کننده است. هنگامی که سری به پایان می رسد و من باید بیشتر قدردانی از اردن گرسنگی را به نفع خود و نتایج آن جعلی است. من نیز خواهد بود به عنوان ناراحت کننده با روش خود inarguable نابغه اما موفق بودند.

“زمانی که مردم با دیدن این, آنها می گویند:” او واقعا یک پسر خوب. او ممکن است شده tyrant,'” اردن می گوید در پایان قسمت 7. “خوب است که شما — چرا که شما هرگز چیزی را به دست آورد. من می خواستم به نفع خود.”

لحظه ای می آید مانند قبل از نبرد تک صدایی از “The Avengers” مقدمه ای برای یک مونتاژ قهرمانانه دستیابی به یک motion picture soundtrack. اما بیننده به این باور اردن تر است قهرمانانه و یا کمتر شده ارائه شده چنین حجیم اگر با دقت بسته بندی, ارائه, حرفه ای و میراث?

در دادگاه مستند به تقویت همه چیز مادام العمر اردن ناظران مثل من در حال حاضر فکر کردن در مورد او. تماشای اردن رقص در اطراف 1986 بوستون سلتیکز به 1997-98 گاو از روز خود را روشن او طلوع در یک, جدید و پیشرفته عصر بسکتبال.

An ailing Michael Jordan leans on teammate Scottie Pippen after scoring 38 points to lead the Bulls to victory in the "Flu Game" in the 1997 NBA Finals. <span class="copyright">(Susan Ragan / Associated Press)</span>
یک بیمار Michael Jordan خم در تیمی Scottie Pippen پس از به ثمر 38 امتیاز به رهبری گاو به پیروزی در “Flu Game” در سال 1997 NBA Finals. (سوزان Ragan / آسوشیتد پرس)

عملکرد خود را بدون برابر. دیدن اردن جلوه های ویژه گرافیکی به مدرن بسکتبال بزرگترین قهرمان دیدن او استاد مثلث جرم تماشای او را تسلیم به هم تیمی در بحرانی ترین لحظات (نگاه کنید به: Paxson, جان), این نوع مهر و موم شده با عظمت است که باعث می شود اردن استاندارد برای هر کسی که در زمان طبقه بعد از او.

در دو قسمت نهایی تماشای گاو شن از طریق یک سری برابر ایندیانا پیسرز دیدن اردن خرد کردن از طریق خستگی و آنفولانزا در برابر یوتا جاز را ارائه آخرین تایید اردن بی نظیر وضعیت. و آن را پاک کردن هر گونه طولانی تصور که بولز’ قهرمانی آمد آسان است.

اما خاکستری گوشه های بیش از حد. آیا اردن باید به یک چنین حرکت تند و سریع? او باید به مرحله و از طریق بسیاری از مردم است ؟ چرا اردن عظمت بنابراین متصل به تنهایی به نقطه که در آن او صرف مقدار زیادی از بازگشت نیمی از کار خود را در یک عاطفی قرنطینه? چرا او — و او هنوز چندان خرده?

به بازیکن برنده رقیب او بود که چیزهای به ظاهر نیاز به اتفاق می افتد. حداقل که اردن نسخه از داستان است. او با حوصله به راحتی. (او پس از همه, به رخ کشیدن نیمی از بازنشستگی او به عنوان قهرمانی حلقه.) آن را به خصوص زشت به تماشای اردن هنوز شادی کردن در گذشته این رقابت به دیدن او را اخراج کلاید درکسلر, Gary Payton و دیگران بودند که شایسته دشمنان.

اما دیدن این زگیل در HD نکرده اردن هر گونه کمتر مغناطیسی. این که چرا افرادی مانند من خیره شد در کفش میپوشید در نخست خود را و هنوز هم در نظر گرفته خرید ضربه. این که چرا برخی از NBA مدیران مسن تر از من باید flirted با خرید Jordan کشباف.

و این که چرا بیش از 20 ، 000 نفر — قهرمان تنیس راجر فدرر یکی از آنها رو بر روی خود Peloton دوچرخه در ساعت 10 صبح روز شنبه به سوار شدن به موسیقی متن فیلم “آخرین رقص” با مربی الکس توسن که عینک اردن قرمز معروف No. 23.

در آن سوار توسن barked که اردن هرگز نمی خواست چیزی از هم تیمی های خود را که او نمی خواست خود را. با این که من pedaled سریعتر بدون هیچ دلیل دیگر از من فکر کردم آن چیزی است که اردن به پایان خواستار از من.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی