چگونه به سازمان دیده بان Peyton Manning-تایگر وودز در مقابل تام برادی-فیل مایکلسون خیریه گلف بازی


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

طرفداران ورزش نمی خواهید به دست این.

در یک نبرد چهار ورزشکاران تایگر وودز و Peyton منینگ را به مربع خاموش در برابر تام بردی و فیل مایکلسون در یک موسسه خیریه گلف بازی به نام “بازی: قهرمانان برای خیریه.” زیر FN دور تا به همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد مسابقه.

بیشتر از کفش اخبار

چگونه به سازمان دیده بان

مایکلسون و بردی را شروع کردن در برابر جنگل و منینگ در مدال باشگاه گلف در Hobe جنوب فلوریدا. در سهشنبه, مارس 24. صورت زنده پخش خواهد شد شروع در 2 p. m. و با پوشش مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV و HLN.

آنچه که در قالب?

این جفت ارز خواهد بازی 18 سوراخ. برای جلو 9 هر بازیکن را شروع کردن و بازی تا زمانی که توپ در جام حذفی با این تیم به استفاده از بهترین فردی نمره خود را تغ. در پشت 9 هر بازیکن خواهد توپ را روی گوه کردن با این تیم برای انتخاب بهترین درایو. از وجود در آنها خواهد متناوب تا زمانی که توپ در جام.

چه مقدار است مطرح شده برای خیریه ؟

بین دو طرف 10 میلیون دلار اهدا خواهد شد به کروناویروس تلاش های امدادی. این رویداد را نیز شامل همکاری با “همه در” چالش و همچنین اضافی در دوره چالش های رقابتی به منظور بالا بردن پول بیشتر برای امور خیریه.

که مورد علاقه ؟

هفته گذشته سزار تبلیغات باز منینگ و جنگل ها به عنوان مورد علاقه های شما. آنها با نصب شانس -175 در Caesers در حالی که بردی و مایکلسون آغاز شد و با شانس +150.

چه مدت است که این رویداد شده است کار می کند ؟

در نوامبر 2018, جنگل و مایکلسون معروف کردن مربع در “مسابقه” یک در یک نبرد با 9 میلیون دلار برنده طول می کشد-همه گلدان. مایکلسون برنده “مسابقه” اما جفت شده بود با توجه به مسابقه برگشت برای برخی از زمان. یک رویداد با بردی و منینگ شده بود در بحث برای چند ماه و پیکربندی به عنوان یک موسسه خیریه مطابقت با توجه به کوروناویروس.

که کفش خود را حامیان?

جنگل دیرین نایک ورزشکار و به تازگی کابل تا در نایک تایگر وودز TW71 سریع مناسب (آنلاین در دسترس برای 99 $از $150). مایکلسون اتحاد در مقابله با G/جلو و کفش ورزشی از آن Gallivanter خط (محدوده قیمت از $185 $به 225) در این دوره است. در ضمن منینگ عینک نایک و کفش نایک در سراسر NFL حرفه ای قبل از تماس آن واریز شده است. و بردی, یک, Under Armour, ورزشکار, به احتمال زیاد, ورزشی, یکی از ورزشی غول سبک.

همه محصولات برجسته شده اند به طور مستقل انتخاب شده و سرپرستی ما تیم تحریریه. اگر شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

برای ثبت نام FN خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر