توییتر یک علم است. دقیق شما در پست و تعامل با دیگران بهتر شانس شما در ساختمان مخاطبان بزرگتر. برنامه ریزی خود را توییتهایی یکی از راه های به دست آوردن وجود دارد. بیشترین نامزدی رخ می دهد در ساعت خاص, اما شما ممکن است در اطراف و سپس به ارسال صدای جیر جیر خود را به صورت دستی. در حالی که توییتر رسمی برنامه بر روی iOS و آندروید اجازه نمی دهد که شما را به برنامه راه دیگری وجود دارد.

Hootsuite و بافر هستند فقط تعداد کمی از برنامه های شخص ثالث است که اجازه می دهد تا صدای جیر جیر برنامه ریزی, اما اگر شما نمی خواهید به دانلود یک برنامه دیگر و یا خود را از توییتر اعتبار شما می توانید با استفاده از توییتر خود ابزار به جای. این ابزار ممکن است در توییتر برنامه های تلفن همراه, اما, وجود دارد راه های دیگر برای دسترسی به آنها را بر روی تلفن خود را برای ایجاد یک صدای جیر جیر و برنامه های آن را برای بعد. اولین ابزار زیر است, آسان تر از دوم اما یک ثانیه به شما کنترل بیشتر.

روش 1: استفاده از TweetDeck

اگر چه از آن استفاده می شود یک شخص ثالث برنامه TweetDeck ایجاد شده در سال 2008 خریداری شد توسط توییتر برای 40 میلیون دلار در سال 2011. که مقابله به ارمغان آورد چندین جدول زمانی, صدای جیر جیر, مجموعه, و بله, توییت برنامه ریزی درست به توییتر. با استفاده از TweetDeck روش سریع تر و کمتر پیچیده تر از روش دوم زیر, اما از ویژگی های محدود در مقایسه با. هنوز برای بسیاری از شما TweetDeck است که راه را برای رفتن.

گام 1: ورود به TweetDeck

اگر شما در حال حاضر به سیستم وارد شده به توییتر در Chrome, Safari, Firefox و یا یکی دیگر از مرورگر های تلفن همراه, شما می توانید به طور مستقیم به tweetdeck.twitter.com وجود دارد برای مشاهده TweetDeck رابط. اگر شما به سیستم وارد شده, پس از باز کردن لینک روی آن ضربه بزنید بر روی “ورود به سیستم” و ورود به سیستم با توییتر خود را اعتبار.

مرحله 2: نوشتن خود را صدای جیر جیر

قبل از اینکه شما می توانید یک صدای جیر جیر شما باید اول نوشتن یک. شیر بر روی صدای جیر جیر جدید آیکون در سمت چپ بالا برای شروع یک. متناوبا, شما می توانید ضربه بزنید بر روی هر صدای جیر جیر شما می بینید در یکی از ستون خود را خوردها و سپس لمس در “پاسخ به” زمینه برای شروع یک صدای جیر جیر جدید.

شما می توانید صدای جیر جیر خود را فقط دوست دارم که چگونه شما را در توییتر برنامه و همچنین به عنوان اضافه کردن یک عکس GIF یا تصویری. اگر شما در حال پاسخ دادن به یکی دیگر از صدای جیر جیر شما می خواهید به ضربه بزنید دکمه باز (جعبه با فلش اشاره ظاهری) برای دیدن “اضافه کردن تصاویر یا فیلم” را فشار دهید و گزینه های دیگر.

مرحله 3: برنامه صدای جیر جیر خود را

هنگامی که صدای جیر جیر خود را انجام شده است ، به ضربه بزنید بر روی “برنامه صدای جیر جیر” زیر پیش نویس خود را و تقویم ظاهر می شود. اگر شما نمی بینیم “برنامه صدای جیر جیر” گزینه دوباره, گسترش, پیش نویس این پنجره اگر شما در به حداقل برسد مشاهده.

در تقویم شما می توانید زمان و تاریخ از جمله روز و ماه و سال. TweetDeck نیز به شما می دهد یک زمان به طور پیش فرض شما می توانید با استفاده از اگر شما فقط می خواهید به رول با آن است. خود را با تاریخ و زمان تنظیم ضربه بزنید در “صدای جیر جیر در [زمان]” به برنامه صدای جیر جیر.

گام 4: مدیریت برنامه ریزی شده خود را توییتهایی

همه برنامه ریزی شده خود را توییتهایی می تواند دسترسی از طریق توییت برنامه ریزی پانل. پس از برنامه ریزی یک صدای جیر جیر شما باید گرفته شود وجود دارد به طور مستقیم اما شما همچنین می توانید آن را با ضربه زدن به آیکون ساعت در نوار منو (شما ممکن است مجبور به حرکت بر روی نوار به رویت آن) و یا با کشیدن به سمت چپ از صفحه اصلی تا زمانی که شما در رسیدن به آن است.

در برنامه ریزی پنل شما می توانید ضربه بزنید سطل زباله می توانید آیکون در کنار یک صدای جیر جیر به آن را حذف کنید و یا شما می توانید ضربه بزنید آیکون مداد به آن را ویرایش کنید. هنگامی که ویرایش شما گرفته شود به گسترش پیش نویس نمایش که در آن شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن, صدای جیر جیر, تغییر زمان و تاریخ و یا اضافه کردن رسانه ها است. و این همه به آن وجود دارد.

روش 2: استفاده از توییتر برای کسب و کار

TweetDeck است که سریع و آسان به استفاده از, اما برنامه ریزی یک صدای جیر جیر از طریق توییتر برای کسب و کار حساب می شود بهتر است اگر شما می خواهید برای اضافه کردن کارت یا نظر سنجی به توییت های خود را به عنوان به خوبی به عنوان تبلیغ آنها را (اگر شما در حال ساخت خود با نام تجاری). شما ممکن است آن را نمی دانم اما هر کس با یک حساب توییتر همچنین دارای یک حساب کسب و کار. گذشته از برنامه ریزی توییتهایی آن است که در آن شما می توانید تجزیه و تحلیل ساخت مبارزات شکل بهره مبتنی بر هدف ،

اما قبل از ادامه دانم که شما نیاز دارید, شما نیاز به ارائه توییتر با یک بدهی یا کارت اعتباری. بدون آن صدای جیر جیر جدید دکمه ظاهر خواهد شد.

گام 1: ورود به توییتر برای کسب و کار

اگر شما در حال حاضر به سیستم وارد شده به توییتر در Chrome, Safari, Firefox و یا یکی دیگر از مرورگر های تلفن همراه, شما می توانید به طور مستقیم به business.twitter.com وجود دارد برای مشاهده توییتر برای ابزارهای کسب و کار. اگر شما به سیستم وارد شده, پس از باز کردن لینک روی سه داش نماد منو را در بالا سمت راست ضربه “ورود به سیستم” و سپس ورود به سیستم با توییتر خود را اعتبار.

مرحله 2: رفتن به توییتر آگهی صفحه

هنگامی که شما به سیستم وارد شوید شما گرفته شود به توییتر برای کسب و کار صفحه اصلی. در پایین حرکت به پایین صفحه و روی آن ضربه بزنید بر روی “اجازه رفتن” در شروع تبلیغات در توییتر بنر. شما همچنین می تواند فقط بازدید ads.twitter.com و همچنین که شما را به همان محل.

مرحله 3: درخواست دسکتاپ خود سایت

در توییتر تبلیغات صفحه شما می توانید تبلیغات و ترویج توییتهایی اما ما علاقه مند در آن است. ما می خواهیم به بررسی تجزیه و تحلیل و ابزار در دست نیست قابل مشاهده در سایت تلفن همراه. تنها راه برای انجام این کار به درخواست نسخه دسکتاپ از صفحه وب.

که بسته به نوع مرورگر و سیستم عامل شما با استفاده از این مراحل متفاوت است. اگر شما با استفاده از سافاری در iOS (تصویر زیر) شیر بر روی “AA” در بالا سمت راست و سپس بر روی “درخواست دسکتاپ و وب سایت.” در کروم, فایرفاکس, DuckDuckGo یا اپرا برای آندروید و یا iOS شیر حذف نماد منو و سپس پیدا کردن “سایت دسکتاپ” یا “درخواست سایت دسکتاپ” گزینه است.

اگر شما در حال هدایت به کسب و کار زیر دامنه شیر “برو به تبلیغات توییتر” را فشار دهید برای بازگشت (شما ممکن است نیاز به درخواست سایت دسکتاپ دوباره در این مورد).

مرحله 4: ایجاد صدای جیر جیر خود را

نسخه دسکتاپ تبلیغات توییتر صفحه خواهد بود نیمه دشوار است به حرکت اما شما می توانید از طریق آن با استفاده از پیمایش و جوانه به شیر بر روی آیکون های کوچکتر. برای شروع شیر آبی جیر جیر جدید را فشار دهید در سمت راست بالای صفحه بعدی به شما نمایش تصویر. اگر شما نمی بینید دکمه شما اضافه شده بانکی یا کارت اعتباری هنوز به حساب. برای انجام این کار ، روی نام خود و یا نام کسب و کار خود را در کنار تصویر پروفایل را انتخاب کنید “اضافه کردن جدید روش پرداخت” و به دنبال دستورالعمل برای اضافه کردن یک کارت. پس از آن, آبی جدید دکمه صدای جیر جیر به نظر می رسد باید.

بسیار شبیه با توییتر رسمی برنامه, شما می توانید اضافه کردن یک عکس و ویدئو کارت یا نظرسنجی به خود را صدای جیر جیر. شما می توانید از طریق کتابخانه رسانه های خود را در توییتر (که تصاویر و فیلم های شما آپلود کرده اید قبل) و یا گوشی های هوشمند خود را در گالری. همچنین, مطمئن شوید که تیک گزینه “ارتقا یافت-تنها” و یا دیگری صدای جیر جیر خود را تنها خواهد شد “نشان داده شده است به کاربران هدف خود را در مبارزات انتخاباتی آگهی” که نمی خواهد حس را اگر شما لازم نیست که مبارزات انتخاباتی آگهی.

گام 5: برنامه صدای جیر جیر خود را

در حال حاضر به برنامه صدای جیر جیر! هنگامی که صدای جیر جیر است که پیش نویس ضربه بزنید در منوی کشویی آیکون دکمه آبی رنگ در کنار “صدای جیر جیر.” یک pop-up ظاهر می شود در سمت چپ صفحه نمایش: شیر بر روی “برنامه.”

بعدی ضربه بزنید بر روی دکمه نشان می دهد که تاریخ و زمان پرینت ارسال خواهد شد. تقویم خواهد شد و سپس به نظر می رسد که در آن شما می توانید تغییر سال, ماه, روز, ساعت و دقیقه. ضربه آبی “برنامه” را فشار دهید به برنامه صدای جیر جیر برای بعد.

مرحله 6: مشاهده موارد برنامه ریزی شده خود را صدای جیر جیر

به عنوان به زودی به عنوان شما برنامه صدای جیر جیر اطلاع رسانی خواهد شد به نظر می رسد در بالای صفحه ای که می گوید: “صدای جیر جیر با موفقیت برنامه ریزی شده” اما اگر شما ضربه بزنید بر روی “نمایش برنامه ریزی شده توییتهایی” شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن هر چیزی. گچ آن را به اشکال اما حتی اگر توییت های خود را به نظر نمی رسد در برنامه ریزی توییت آنها هنوز هم ارسال شود.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید “خلاقیت” و سپس “توییت” را از نوار ناوبری بالا و سپس فیلتر را نشان می دهد تنها “برنامه ریزی” توییتهایی اما ما نیز شده اند قادر به دریافت هر به نشان می دهد تا در آن وجود دارد حتی اگر آنها به پایان رسید تا به tweeting در زمان. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

پس مراقب باشید. مطمئن شوید که شما صدای جیر جیر جامد است و برنامه ریزی شده زمانی که شما می خواهید دلیل این که شما ممکن است قادر به آن را تغییر دهید با استفاده از این روش. اگر شما نگران است که شاید TweetDeck است گزینه بهتری برای شما است.

در زیر شما می توانید صدای جیر جیر ارسال شده به توییتر است که برنامه ریزی شده بود با استفاده از این روش (حتی اگر من می توانم پیدا کردن توییت برنامه ریزی شده در ابزار).

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی