چگونه به شماره گیری مجدد مشغول خطوط تلفن به طور خودکار بر روی آی فون یا آندروید تلفن


این که آیا شما در حال تماس با دفتر بیکاری محبوب مسابقه رادیویی و یا هر تلفن دیگر خط می شود که فوق العاده شلوغ داشتن به یاد شماره به صورت دستی است و یک درد. هر آنچه که شما انجام, اما, نمی پانچ در همان رقم بیش از دوباره و دوباره — گوشی های هوشمند ما می تواند کمک به آن را انجام دهد برای ما صرفه جویی در زمان ما (و عقل).

چند راه وجود دارد شما می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای کمک به شما به طور مداوم شماره گیری مجدد مشغول خط تلفن بسته به اینکه آیا شما یک آیفون یا آندروید تلفن. هر دو دستگاه باید پخته از ویژگی های که باعث می شود تماس مجدد بسیار ساده تر, اما آنها نیز خود به خود روش های منحصر به فرد برای ساخت روند کمی بیشتر خودکار. متاسفانه بهترین راه خواهد بود به احتمال زیاد از ترفند فرار از زندان یا ریشه مدها وجود دارد اما به نظر نمی رسد به هر گونه آنهایی که خوب در توسعه فقط رتبهدهی نشده است.

چرا این مهم است

هنگامی که شما در حال تلاش برای تماس با یک مشغول خط — یکی که قطع تماس در هر زمان با توجه به افزایش فعالیت بیشتر شما می توانید در تماس بهتر است. در روز از coronavirus همه گیر بیکاری دفتر مظهر مشغول خطوط به عنوان آن را تقریبا غیر ممکن است به صحبت کردن با کسی که بدون کمک کند. خودکار-تماس مجدد روش می توانید حداکثر تعداد بار با شما تماس در افزایش شانس شما از طریق شکستن خط و صحبت می کنند به کسی که در انتهای دیگر.

اگر شما تجربه با تلفن ثابت شما ممکن است بدانید که وجود دارد یک راه ساده برای رسیدن به این. آن را به نام “مستمر شماره گیری مجدد” و به سادگی با وارد کردن یک کد (*66) پس از یک سیگنال مشغول بگویید خط نگه داشتن تماس مجدد هر بار تماس با شکست مواجه شد. ساده سه-پرس *86 پس از آن متوقف می شود پیوسته شماره گیری مجدد. مشکل حل شد درسته ؟

اشتباه است. که روش نمی, حمل بیش, تلفن همراه, بنابراین شما نمی خواهد پیدا کردن آن را بر روی گوشی های هوشمند خود را ، در حالی که سامسونگ ظاهرا استفاده می شود که شامل یک خودکار شماره گیری مجدد قابلیت در برخی از آن کهکشان دستگاه های آن همراه با هر نصب این روزها حاضر به بازی توپ. به همین دلیل ما نیاز به پیدا کردن جایگزین در خود ما است.

روش 1: دادن دکمه تماس بگیرید

ساده ترین و قابل اطمینان ترین روش در هر دو iOS و یا Android مربوط به برنامه تلفن تماس را فشار دهید. آیا می دانید که بهره برداری از این تماس را فشار دهید به ارمغان می آورد تا آخرین شماره گرفته? از این رو اگر تماس خود را به دفتر بیکاری نتواند شما فقط می توانید ضربه بزنید دکمه تماس را به شماره دوباره شیر دیگری به جای آن تماس بگیرید.

ساخته شده است در شماره گیری مجدد قابلیت برای iOS (سمت چپ) و آندروید (سمت راست).

روش 2: استفاده از یک برنامه شخص ثالث (فقط آندروید)

در حالی که با دو بار ضربه زدن روی دکمه تماس را بعد از هر شکست خورده تماس لزوما دشوار است, آن را هنوز هم یک بیت از یک درد اگر انجام شود برای ساعت ها در پایان. هر فرصتی به طور خودکار فرآیند است که بدون شک خوش آمدید و این فقط مرتب کردن بر اساس چیزی که شما پیدا کردن با Play Store روی دستگاه آندروید خود را.

شما ببینید یک جستجو برای “Auto Redial” نرم افزار و شما واقعا عظیم الجثه لیست از گزینه های را انتخاب کنید. بسیاری از این برنامه ها همه همین کار را: هنگامی که یک تماس قطع برنامه به سادگی مکان های دیگر تماس برای شما صرفه جویی در انگشتان دست خود را از نیاز به دو بار ضربه بزنید یک دکمه بارها و بارها.

شما ممکن است متوجه برخی عصبانی بررسی در بسیاری از این برنامه ها از کاربران ادعا می کنند که برنامه کار نمی کند هنگامی که مواجه با یک سیگنال مشغول است. توسعه دهندگان سرزنش گوگل از اندروید باعث می شود آن را غیر ممکن است برای برنامه های خود را برای تشخیص یک سیگنال مشغول است. به شکل. اما پس از لحظه ای کوتاه تلفن خود را باید قطع سیگنال مشغول است و زمانی که خودرو redialers لگد در پس آنها تشخیص زمانی که یک تماس به پایان می رسد.

روش 3: استفاده از یک سرعت شماره گیری میانبر (iOS تنها)

در حالی که شما ممکن است از شانس به عنوان دور به عنوان برنامه های iOS نگران هستند, آی فون خود را به طور کامل به رایگان از راه حل های اضافی در اینجا. یکی از راه های اصلاح کمی زمان خود بسیاری از تماس ها را به استفاده از یک سرعت میانبر شماره گیری.

چه سرعت شماره گیری میانبر انجام دهید ؟ آن را اجازه می دهد تا شما را به محل تماس فورا با شیر یک دکمه. به جای نیاز به ضربه بزنید دکمه تماس را دو بار و یا از طریق اطلاعات تماس خود را برای پیدا کردن شماره یک نصب ساده می توانید اطمینان حاصل شود یک ضربه بزنید راه حل هر بار تماس به خط مورد نظر با شکست مواجه شد.

اگر شما می دانید راه خود را در اطراف کلید های میانبر آن را بیش از حد دشوار است برای ساخت یکی از این خودتان. اما شما همیشه می توانید با دانلود این از پیش ساخته شده با سرعت میانبر شماره گیری برای صرفه جویی در وقت.

هنگامی که شما شیر “اضافه کردن میانبر” و سپس با وارد کردن شماره تلفن در سوال به این زمینه است. شیر “انجام شد” و iOS را نجات دهد میانبر به “من کلید های میانبر.” در حال حاضر فقط به آن بخش و به آن ضربه بزنید “سرعت شماره گیری.” اولین بار شما در iOS را بپرسید و اجازه برای شروع یک تماس. شیر “OK” و میانبر را به یک تماس از طرف شما. هنگامی که تماس به پایان می رسد در iOS شما را به همان کلید های میانبر منو بنابراین شما می توانید به سرعت و به راحتی ضربه بزنید سرعت شماره گیری یک بار دیگر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر