توسط Naveen google tricks و Hallie Gu

سنگاپور/پکن (ایسنا) – چین خواسته است تا شرکت های تجاری و مواد غذایی برای افزایش موجودی انبارهای غلات و دانه های روغنی به عنوان موج دوم ممکن است از coronavirus موارد و بدتر شدن عفونت نرخ جاهای دیگر افزایش نگرانی ها در مورد عرضه جهانی خط.

هر دو دولتی و خصوصی معامله گران دانه و همچنین تولید مواد غذایی شد و خواست برای تهیه حجم بالاتر از سویا soyoil و ذرت در تماس با چین وزارت بازرگانی در روزهای اخیر سه تجارت منابع به رویترز گفت.

“این امکان وجود دارد که شکست در عرضه خطوط لوله با توجه به این عفونت کروناویروس. برای مثال یک پورت مبدا و یا مقصد ممکن است تعطیل” گفت: یک معامله گر ارشد در یکی از چین پیشرو پردازنده های مواد غذایی بود که در یک تماس در هفته گذشته با مقامات به بحث در مورد خرید.

“آنها به ما توصیه به افزایش سهام و حفظ منابع بالاتر از ما معمولا. همه چیز به دنبال خوبی در برزیل,” او اضافه شده و اشاره ای به چین تامین کننده اصلی سویا و یک کلید گوشت صادر کننده که در آن تعدادی از coronavirus موارد پیشی گرفته است کسانی که در اسپانیا و ایتالیا است.

یک منبع دوم در چین بود که در جریان یک فرد که با حضور در یکی از جلسات گفت: چین وزارت بازرگانی در دیدار با برخی از شرکت های دولتی روز سه شنبه به بحث در مورد چگونه برای تضمین منابع در طول بیماری همه گیر.

“یکی از نگرانی های اصلی است که چگونه این بیماری همه گیر در آمریکای جنوبی ممکن است تاثیر منابع (لوبیا) به چین” این منبع گفت.

چین وزارت بازرگانی پاسخ نمی دهند به یک فکس به دنبال نظرات به برنامه ای برای افزایش سهام های غذایی.

سویا شوک

برزیل محموله سویا می شد با تاخیر در ماه مارس و آوریل به علت ترکیبی از باران های سنگین و کاهش نیروی انسانی به عنوان coronavirus مهار اقدامات اثر صورت گرفت و منجر به سقوط در سویا چینی موجودی به پایین ترین سطح خود ،

ورود از برزیل را پس از بازگشت اما مقامات محتاط باقی می ماند تازه اختلالات.

چین دولتی کشاورزی کنگلومرا COFCO و دانه stockpiler Sinograin شده اند پله تا خرید از آمریکا سویا و ذرت در هفته های اخیر.

چینی واردکنندگان خریداری حداقل چهار محموله و یا در مورد 240,000 تن سویا از ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه برای حمل و نقل در ابتدای ماه جولای دو معامله گران آشنایی با معاملات گفت.

پکن نیز افزایش یافته است آن تخصیص سهمیه واردات محصول عمده غلات خریداران هموار کردن راه برای بیشتر پتانسیل خرید.

چین تحت فشار برای خرید بیشتر از ایالات متحده محصولات کشاورزی تحت یک قرارداد تجاری امضا شده بین واشنگتن و پکن در ماه ژانویه و تجارت منابع انتظار بیشتر از چین محصولات از ایالات متحده پس از آمریکای جنوبی صادرات فصل به پایان می رسد و آمریکای شمالی برداشت رویکرد در پاییز.

“تلاش برای ساخت لوازم و نه فقط از برزیل, اما بیش از همه گفت:” معامله گر ارشد در پردازش مواد غذایی شرکت. “ایالات متحده لوبیا به دنبال جذاب از سپتامبر به بعد” او اضافه شده است.

آمریکا محصول فروش صادرات داده ها نشان می دهد که چینی خریداران باید شتاب سویا خرید محصول آینده با محصول جدید رزرو 374,000 تن در حال حاضر ثبت نام در مقایسه با متوسط 60000 تن برای این دوره از سال 2016.

چین نیز بالا گوشت وارد کننده و رو به بزرگی داخلی تامین کمبود پس از شیوع تب خوکی آفریقایی است که نابود آن خوک گله بزرگترین.

– واردات از ایالات متحده – بالا جهانی صادر کننده گوشت خوک – تا به حال شده است انتظار می رود به افزایش به عنوان یک نتیجه اما گسترده COVID-19 شیوع بیماری در ایالات متحده کشتارگاه و فرآوری گیاهان را کاهش ملی گوشت خروجی.

چین رزرو یک رکورد حجم ایالات متحده محموله گوشت خوک در حال حاضر این سال افزایش نگرانی ها در مورد تازه تنش بین کشورها اگر ایالات متحده تولید گوشت مشکلات جلوگیری منابع داخلی در زمانی که محموله به چین قوی باقی می ماند.

(گزارش شده توسط Naveen google tricks در سنگاپور و Hallie گو در پکن. ویرایش توسط گاوین مگوایر و ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی