پشت اسطوره Michael Jordan رهبری

یکی از بزرگترین فصول در ورزش حرفه ای باز با جنگ است. در اردوگاه آموزشی, barbs تشدید سخت fouls و خیلی زود مایکل جردن بود تبادل مشت با استیو کر.

سپس آنها می خواهم به پاره کردن 72 برنده و تسلط بر 1996 برگشتی.

بنابراین می گوید اردن-تایید “آخرین رقص” مستند که فریم اردن مشهور غیرت به عنوان نیروی محرکه بولز’ شدت, آیا او بود مشت زدن هم تیمی و یا تماس اسکات بارل یک “هو.”

در ماه نوامبر در رینگر “کتاب بسکتبال 2.0” پادکست کر تایید اردن را غیر قانونی ، “او به من راه بهتر” کر گفت. “‘آیا نمی شود می ترسم. شما باید به رقابت بپردازند.’ او فقط پس بی باک. او هرگز خودداری از ننگ است که خواهد آمد از طریق شکست.

“من تمایل به خجالتی و دور از شات بزرگ و یک اشتباه را ندارد. من فقط نمی خواهم به پیچ کردن. او قرار داده تا فشار زیادی بر همه شما فقط نیمه متوجه شدم ” من عاشق قدم تا. من باید بازی خود را به سطح دیگری.’ شما حتی احساس کردند که در عمل.”

گاو قطعا بهره مند از اردن لبه اما گفتن که 18 سال بعد Kerr در زمان گوشته از Steph کاری-led رزمندگان طلایی امور خارجه که به فروش عمومی, سرود شادی به عنوان انگیزه — مقابل اردن را سخت و لبه رویکرد است.

در عمل هر دو تیم به احتمال زیاد شباهت ها بیشتر از این گسترده سکته مغزی نشان می دهد.

ترس و شادی وجود داشته باشد و در مقابل طیف نه باینری. سلسله های یادگیری به تعادل هر دو. مردم نیاز به فشار. فشار نیاز به کمک.

پانچ با توجه به فیل جکسون کتاب “یازده حلقه ها: روح از موفقیت” بود و در واقع زنگ خطری. نه برای خریداران هر چند برای اردن که برای تحقق بخشیدن به خود را كلیك كنید خشم نبود مولد. پس از مبارزه جکسون در بر داشت اردن و به او گفت که او بهتر است عذرخواهی می کنیم. اردن انجام داد.

“این به من نگاه خودم و می گویند” شما می دانید چه ؟ شما واقعا ادم سفیه و احمق در مورد کل این فرایند'” اردن به یاد می آورد. “من می دانستم که من تا به حال به بیشتر احترام هم تیمی های من. و من تا به حال به بیشتر احترام از آنچه اتفاق می افتد به من از نظر تلاش برای بازگشت به بازی. من تا به حال برای دریافت بیشتر داخلی است.”

Michael Jordan sits in the locker room after the Bulls won their sixth NBA title. (Charles Cherney/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)
مایکل جردن نشسته در رختکن بعد از خریداران برنده ششم خود را عنوان NBA. (چارلز Cherney/شیکاگو تریبون/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

از آنجا اردن آغاز به کار بیشتر با جورج Mumford در, یک روانشناس ورزشی و مدیتیشن مربی با گاو که گفت: با توجه به جکسون کتاب که اردن نیاز به یک رهبر بهتر است. “که در حال حاضر به تنظیم به طوری که شما می توانید دیدار با مردم که در آن آنها به جای انتظار برای آنها را به جای دیگری و عصبانی شدن و تلاش برای آنها را به جایی که شما سعی می کنید برای دیدار با آنها را به جایی که آنها هستند و آنها را که در آن شما می خواهید آنها را به رفتن.”

“او من فکر می کنم بیشتر دلسوز به همه و قطعا به من” کر ESPN گفت: در سال 2013. “او تا به حال یک رویکرد متفاوت تر از بسیاری از مردم و او را به مانند یک دیوانه وار راه او خواهد نوع حمله بازی و فصل است که او تا به حال به درک که هر کس متفاوت بود و نه هر کس شد به عنوان با استعداد به عنوان او و نه هر کس ساخته شده بود تا همان راه به عنوان او.”

حتی اردن آمد به درک اهمیت شفقت و آسیب پذیری در ورزش حرفه ای. اما در “آخرین رقص” و در طول بیشتر از کار خود را در اردن به فروش می رسد لجام گسیخته شدت.

آن را فقط به او. ما استفاده می شود به داستان ورزشی اردن خود را صرف حرفه هاوکینگ. از آن آسان است به درک چگونگی اردن با انگیزه هم تیمی های خود با ترس. اما تیم دانکن که صحبت کردیم هم تیمی طریق بودن موضوع مربی Gregg Popovich را متناسب با خشم. در سال 2006 پلی آف دانکن کشیده Manu Ginobili به شام هنگامی که این ستاره آرژانتینی بود brooding پس از او متعهد گردش مالی که هزینه San Antonio Spurs بازی 4 در دور اول برابر ساکرامنتو کینگز. در بازی 5 Ginobili شد سست و شادابی و در دانکن نیوجرسی مراسم بازنشستگی در سال 2016 او اعتبار دانکن برای وادار کردن او از خود ضعف.

اردن ترور و دانکن شفقت هر دو نهفته خود تیم اجراهای اما با دومی ما نیست به عنوان سریع به قرعه کشی از طریق خط از رفتار به موفقیت — به خصوص زمانی که بازیکن نیست یک نام خانگی.

در نظر گرفتن لایحه Cartwright بود که نام شرکت-کاپیتان در سال 1990 قبل از بولز همیشه چیزی را به دست آورد. “من فکر می کردم ما نیاز به رهبر دیگری در این تیم به تعادل مایکل کمال” جکسون نوشت: در یازده حلقه’.”

زمانی که مدیر کل جری Krause معامله اردن هم تیمی و مجری چارلز اوکلی برای Cartwright, اردن ناراحت شد. اردن در نظر گرفته Cartwright یک دست و پا چلفتی بازنده — شاید به این دلیل که او فکر وجود دارد تنها یک راه برای برنده شدن. اما کارترایت با توجه به سام اسمیت “اردن قوانین” عمیقا انگیزه برای پیروزی در مسابقات قهرمانی. Cartwright بود که حاضر به قربانی کردن و بالا بردن خود به تیم مفهوم برای اولین بار در کنار پاتریک اوینگ و نیویورک نیکز و سپس با گاو نر. با توجه به اسمیت کارترایت در واقع نگران است که اردن ناتوانی در اعتماد به هم تیمی های خود را به جلوگیری از آنها را از بدست آوردن حلقه آنها تا آرزو. “من یک ترس گفت:” کارترایت با توجه به اسمیت. “این است که من قصد دارم به بازی این بار در لیگ و آمد خیلی نزدیک و هرگز یک حلقه. من فقط می خواهید را به نفع خود. او بسیار با استعداد است و می تواند انجام این کار بسیار برای این تیم اما من در حفظ و تفکر او را برای رفتن به نگه داشتن همه ما از آن مگر اینکه او را تغییر می دهد.”

با وجود اردن با اشاره به Cartwright به عنوان “لایحه پزشکی” و تخمگذار از پوست موز به مسخره به او علاقه, Cartwright نبود ترس در چهره اش. زمانی که Cartwright شنیده اردن گفت: تیمی نیست که برای تصویب به او مواجه خود Airness. “اگر من تا به حال شنیدن دوباره که شما در حال گفتن بچه ها به من عبور توپ” Cartwright گفت: با توجه به اسمیت کتاب “شما هرگز بازی بسکتبال دوباره.”

در زمان این دو مرد بزرگ را به احترام به یکدیگر.

“لایحه بود آرام آرام رهبر” اردن گفت: با توجه به جکسون کتاب. “او صحبت نکردم اما زمانی که او در همه حال. او را به چالش من در زمانی که او احساس کردند من در خارج از محل. که خوب بود. ما تا به حال این نوع از ارتباط است. ما به چالش کشیده هر یک از دیگر.”

“بیل همیشه یکی از ما نگاه به زمانی که چیزهایی که نمی خواهید راست در کف و یا اگر یک مشکل وجود دارد در رختکن گفت:” سابق گاو B. J. آرمسترانگ با توجه به “اردن قوانین است.” “این است که تنها راه آن است.” با توجه به اسمیت Cartwright تا به حال بازیکنان خرید هدایای کریسمس برای مربیان. جانی باخ یک دستیار قدیمی گفت: این اولین بار در 20 سال کار حرفه ای که او می خواهم دیده می شود بازیکنان خرید هدیه برای مربیان است.

Cartwright کانال آنچه اسمیت به عنوان یک حس مشتاق از مشاهده” مربوط به هم تیمی های خود. “او مانند یک برادر بزرگ گفت:” سابق گاو جان Paxson از Cartwright. “اگر کسی چیدن بر شما او رفتن به مطمئن شوید که شما می دانستم که او وجود دارد برای شما.”

اردن سوخت بولز’ آتش. او انداخت مشت. بچه ها مثل جکسون Pippen و Cartwright قرار دادن یخ بر روی آن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر