پس از سه هفته برای اندیشیدن به پاسخ های عمومی خود را به Green Bay Packers پیش نویس خود را جانشین آرون راجرز صحبت کرده در مورد علاوه بر این از اردن را دوست دارم.

او هیجان زده نیست. او عملی است. و او برای تلفن های موبایل مانند او استعفا داد و به پایان رساندن کار خود را در جایی که نمی Green Bay.

صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز جمعه کهنه هکرها کارفرمایی خطاب هکرها’ انتخاب عشق با انتخاب در دور اول در ماه آوریل پیش نویس است. این نخستین بار بود که او در مورد این تصمیم ،

تعجب مانند بسیاری از مردم’

“به طور کلی واکنش در ابتدا تعجب مانند بسیاری از مردم” راجرز به خبرنگاران گفت:. “نمیخواهم بگویم که من هیجان زده شد توسط انتخاب کنید ، اما من درک می کنم این سازمان است نه تفکر فقط در مورد در حال حاضر اما آینده و احترام من است.”

راجرز, 36, در حال آمدن است خاموش هشتم Pro کاسه های انتخاب. دو بار MVP لیگ و قهرمان سوپر باول led هکرها به یک 13-3 ضبط و NFC قهرمانی در بازی فصل گذشته. هکرها از آن ساخته شده است که تا کنون و علیرغم سوراخ در فهرست مهمترین آنها در گیرنده گسترده.

<url> Adams تنها بازیکن برای گرفتگی دریافت 500 متری در فصل گذشته در یک Packers تیم است که به طور منظم موفق به جمع آوری high-end مهارت-موقعیت استعداد اطراف آن در آینده برشمرد و کارفرمایی. در پیش نویس با عمیق ترین گیرنده گسترده ای کلاس در حافظه اخیر هکرها معامله شد تا در دور اول را انتخاب کنید که خواهد شد یک پشتیبان و کارفرمایی بر یک برنده در حال حاضر فهرستی از.

Aaron Rodgers did the math on the reality of his desire to play into his 40s on a roster with his presumed successor. (AP Photo/Michael Ainsworth, File)
Aaron Rodgers انجام محاسبات ریاضی در واقعیت از تمایل خود به بازی به 40s خود را در فهرستی با فرض جانشین. (AP Photo/مایکل Ainsworth فایل)

‘دیگر وجود دارد که باید … همچنین در جای دیگر’

راجرز کاهش یافته و به هم بزنید گلدان در مورد خلیج سبز عدم اضافه کردن در تاثیر بازیکن در دور اول گفت که او را دوست دارد “که ما در” فهرست خردمند. او بحث در مورد آنچه در انتخاب وسیله ای برای آینده خود در خلیج سبز. او اذعان کرد که این ممکن است در نتیجه تغییر از مناظر قبل از او بازنشسته.

“من صادقانه تمایل به شروع و پایان با همان سازمان فقط به عنوان آن را با بسیاری از بازیکنان دیگر در طول سال ممکن است به یک واقعیت در این مرحله” راجرز گفت. “و تا آنجا که من درک سازمان و چشم انداز آینده و مایل به مطمئن شوید که آنها در حال فکر کردن در مورد این تیم در حال حاضر و پایین خط — و من احترام که در همان زمان من هنوز هم این باور را در خودم و من یک تمایل قوی برای بازی به من 40s.

“من فقط مطمئن شوید که چگونه است که همه با هم کار می کند در این نقطه است. … اگر می آید که در آن من احساس می کنم هنوز هم می تواند بازی در سطح بالا و بدن من احساس بسیار خوبی به شما می دانم که پس از آن وجود دارد دیگر بچه ها که رفته اند و در جاهای دیگر.”

راجرز با توجه به چیزهایی که در گام

راجرز دیده است و از طرف دیگر این معادله پس از تماشا Brett Favre از نیمکت برای سه فصل برای گرفتن کار خود را. او را درک بازی.

اما در شرایط حاضر و آینده نزدیک او ادامه داد: برای قرار دادن یک چهره خوب پیش بینی یک کار خوب رابطه با عشق.

“من تا به حال روابط در طول سال با (my backup quarterbacks) و من انتظار می رود که همان نوع رابطه با اردن” راجرز گفت. “شما می دانید که دوباره او نمی خواسته به پیش نویس توسط هکرها. هیچ چیز وجود دارد شما می دانید که او مقصر نیست در همه.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر