مارک تجاری و تبلیغات در فضای باز در Pune ، مارک تجاری به چاپ فلکس پیش زمینه و نور پس زمینه وابسته است. اما چاپ فلکس یک اصطلاح عمومی است. افراد وقتی می خواهند به چاپ بنرها ، احتکار ، تابلوهای فروشگاه و غیره مراجعه كنند از آن استفاده می كنند. در Orchid Digital ما از جوهرهای حلال برای تولید مثل تصاویر و طرح های مشتری در رول های PVC استفاده می كنیم. این جوهرها مقاومت بسیار بالایی در برابر باران و نور خورشید دارند. علاوه بر این ، رولهای PVC با آستر پارچه / دنیر از پشت تقویت می شوند. این ترکیب باعث می شود تا آگهی های چاپی فلکس ، کاملاً ایده آل برای برنامه های کاربردی در فضای باز باشد. بنرهای چاپی فلکس و احتکار بسیار مقرون به صرفه است. فقط برای چند صد روپیه می توانید یک بنر بزرگ تهیه کنید. به همین دلیل است که این آگهی ها بسیار همه گیر هستند. در پونه ، تقریباً در هر گوشه خیابان و تقاطع ، پوسترها و بنرهای منعطف پیدا خواهید کرد
چاپگر فلکسس حلال Challenger Limojet در عمل
در Orchid ما دارای کیفیت بسیار بالا 10.5 فوت ، سرعت بالا ، “Challenger – Limojet” هستیم. ما چاپ های مشتری را روی رول هایی با عرض 3 تا 10 پا تکثیر می کنیم. بندهای بزرگتر از 10 فوت از عرض ، در کاشی جداگانه شکسته شده و سپس با هم درز می شوند. در صنعت چاپ دیجیتال با فرمت گسترده ، عمدتاً دو نوع چاپ در فضای باز وجود دارد: چاپ های فلكس جلوی روشن و چاپ های فلكسی با نور پس زمینه.

چاپ فلکسی با نور پس زمینه: یک تابلوی علامت روشن باعث جذب مشتری می شود. و این دقیقاً عملکرد GSB است – کوتاه برای Glow Sign Board. چاپ فلکس با نور پس زمینه با چراغ های لوله از پشت روشن می شود. این چاپ روی قاب جعبه فلزی به ضخامت 6 – 8 اینچ کشیده شده است. جعبه شامل چراغ های لوله ای است که هنگام روشن شدن می درخشند. علاوه بر این ، مواد خمشی با نور پس زمینه اجازه می دهد تا نور از آن عبور کند. درخشش نور پشتی یک پانچ اضافی به چاپ اضافه می کند. رنگ ها را پر جنب و جوش تر می کند. بنابراین ، چاپ در طول روز بسیار عالی به نظر می رسد و هنگام روشن شدن ، در شب کاملاً خارق العاده است. برنامه های درخشش علامت درخشش (GSB) به طور معمول شامل موارد زیر هستند:
تابلوهای خرده فروشی و نمایشگاه
علائمی که در شب به دید بالایی نیاز دارند
چاپ فلکس بک لایت معمولاً گرانتر از آگهی های جلوی جلو و احتکار است. تصاویر با همان کیفیت بسیار بالاتر تولید شده اند. این چاپها همچنین عمر طولانی تری دارند. منظور ما این است که جوهرهای روی پوسترهای دارای نور پس زمینه خیلی بیشتر طول می کشد تا در باران و نور خورشید محو شود. نصب یک تابلوی نشانه درخشان برای یک فروشگاه محصولات مصرفی توصیه می شود که نیاز به مشتری های آینده دار برای پیاده روی از خیابان داشته باشد. علامت درخشان با زیبایی می تواند به تمایز یک فروشگاه در خیابان که دارای مغازه های متعدد است ، کمک کند.

کتاب زبان اصلی