چرا ترجمه را انتخاب کنید کابوی ها بیش از ردسکینز? ضرب و شتم یک خبرنگار توضیح می دهد

ردسکینز اقدام به ایجاد یک حق رای دادن-تغییر حرکت با تعقیب ستاره گیرنده گسترده ترجمه در اوایل آژانس رایگان. Redskins سر مربی ران ریورا بستری مانند چند هفته بعد.

اما کوپر تصمیم به دوباره ثبت نام با کابوی ها با وجود واشنگتن ارائه چهار Pro کاسه بزرگتر قرارداد از او به پایان رسید تا گرفتن.

در یک قسمت جدید از این Redskins بحث پادکست, کابوی ضرب و شتم خبرنگار Cbc Sports توضیح داد که چرا او معتقد است که کوپر تبدیل کردن پول بیشتر از ردسکینز به ماندن با دالاس.

“من فقط فکر می کنم او با استفاده از واشنگتن برای اهرم به [پول] او می خواست” Scruggs گفت. او گفت: “تمام زمان او می خواست به بازی کابوی ها.”

کوپر امضا پنج سال 100 میلیون دلار در مقابله با کابوی, یک تیم می تواند انتخاب کردن از بعد از فصل دوم. واشنگتن گزارش شده است به ارائه کمی بیشتر از این است اما هیچ مالیات بر درآمد در تگزاس است. با در نظر گرفتن پول کمتر با دالاس کوپر هنوز هم می تواند جیب بیشتر با کابوی ها معامله نسبت به او را امضا کرده اند با ردسکینز.

کلیک برای عضویت اینجا را به ردسکینز بحث پادکست

Scruggs همچنین معتقد است که بازی کابوی, یک نام تجاری بزرگ در یک بازار بزرگ است که با نام مستعار “آمریکا تیم” نقش بازی در 25 سال تصمیم.

“بسیاری از آنچه کابوی هستند چیزی است که او از آلاباما آن نام” Scruggs گفت. “شما در تلویزیون در همه زمان ها. این مرد آن را دوست دارد.”

در سال 2020 کابوی باید پنج وبگاه بازی و نه از جمله سالانه خود را شکرگزاری برخورد (که اتفاق می افتد به در برابر Redskins این فصل). از سوی دیگر تنها زمانی ردسکینز خواهد شد بازی در مقابل یک تلویزیون ملی مخاطبان در تعطیلات.

این فصل آینده خواهد بود که اولین بار ردسکینز ندارد و یک وبگاه بازی سال 1982 است.

عامل دیگری که Scruggs معتقد است سوار کوپر به دوباره ثبت نام با دالاس بیش واشنگتن ثبات هر تیم quarterbacks.

دالاس QB Dak پرسکات شده است یکی از NFL بهترین رهگذران بیش از دو فصل گذشته و علاوه بر این از کوپر شده است دلیل اصلی که چرا. زمانی که wideout عضو اظهارات اوکلند تولید خود را پر یو پی اس و فراز زندگی عمدتا به دلیل متناقض بازی از رهگذر درک یابند.

پس از پیوستن به دالاس, او تا به حال بسیاری استوارتر بازی از کارفرمایی. به عنوان یک نتیجه تولید خود را به طور چشمگیری بهبود یافته. 2019 فصل بود کوپر اولین سال کامل با کابوی ها و wideout تبدیل شده است در بهترین حالت مبارزات انتخاباتی به تاریخ در پایان با یک حرفه ای در کارگاههای (1,189) و touchdowns (8).

در ضمن ردسکینز کارفرمایی وضعیت نامشخص است. سال دوم عابر Dwayne هاسکینس نشان داد وعده نسبت به پایان خود rookie فصل اما هیئت منصفه هنوز در او. واشنگتن معامله برای کایل آلن این offseason جامد پشتیبان گیری است که می داند جدید حمله هماهنگ کننده اسکات ترنر سیستم هست و می توانید شروع به در صورت نیاز. نه یکی از کسانی که رهگذران در حال حاضر نزدیک به پرسکات سطح.

“ترجمه و Dak پرسکات بسیار خوب شیمی با یک دیگر” Scruggs گفت. “من فکر نمی کنم کوپر به خصوص بیرون آمدن از اوکلند می خواستم برای رفتن به وضعیت دیگری بود که ناپایدار است. من فکر می کنم که چرا کوپر تصمیم به ماندن در سمت راست جایی که او با ستاره روی کلاه ایمنی خود را.”

زمانی که وزن تمام این عوامل Scruggs توضیح می دهد که کوپر تصمیم به ماندن با کابوی ها به نظر نمی رسد به یک مشکل است.

“من فکر می کنم ترجمه کردم دقیقا آنچه او می خواست و کابوی آنچه آنها می خواستند” Scruggs گفت. “من فکر می کنم این یک موقعیت برنده است.”

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر REDSKINS NEWS

چرا ترجمه را انتخاب کنید کابوی ها بیش از ردسکینز? ضرب و شتم یک خبرنگار توضیح می دهد که در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر