که از 6 جدید NFL لباس سلطنت عالی? ما آنها را رتبه بندی شما رای

این قانون برای سال 2020: اگر شما خود را تغییر دهید لباس شما را پاره پاره در رسانه های اجتماعی. مگر اینکه شما با یک بازگشتی.

شش تیم NFL تحت تغییرات یکنواخت این offseason. برخی از واقع نیست که بد است. دیگران بودند در مقایسه با بهترین خرید کارمند لباس.

با لس آنجلس قوچ’ یکنواخت نشان می دهد در چهار شنبه ما باید همه با لباس های جدید و واکنش به آنها را. Indianapolis Colts نیز تا به حال یک تغییر دهید اما ما را شامل نمی شود آنها را به دلیل آن را فقط یک تنظیم کوچک به یک کلاسیک (که هوشمند راه رفتن).

پس از آن زمان به قاضی که آیا بهترین قبل از offseason با یک نظرسنجی در پایان.

چرا نمی تواند شاهین فقط رفته اند با Deion ساندرز-دوره موضوعات و آن را به نام یک روز ؟ که می شده اند در برابر که ؟ شاهین نگه داشته 1990s نگاه خود را به عنوان جایگزین یونیفرم, و است که به سادگی بهتر از آنهایی که جدید.

شیب نگاه شلوار قرمز … ما منتقل می کند.

5. لس آنجلس قوچ

این ممکن است بیشتر تفرقه لباس جدید.

آنها روشن است. این کلاه را نگاه خوب است. لباس با فونت غیر معمول … eh, مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد. نمی خواهد آنها شده اند بهتر است با رفتن 1999 Kurt وارنر مدل ؟

خارج از جاده سفید لباس واقعا که در آن شما را مجبور به انتخاب یک طرف.

این پرستان ساخته شده یک تغییر برای اولین بار در سال های بسیاری … و این واقعا به نظر نمی آید که بسیار متفاوت است.

هر کس می خواست پت Patriot نگاه, اما که من که قرار بود به اتفاق می افتد. این کاملا معقول و منطقی تیز به روز رسانی است که فقط “رنگ راش” کشباف اصلاح به وقت کیت. بد نیست.

این قهوه ترک تلاش برای اختراع دوباره چرخ است. جدید خود را کشباف اساسا برداشته از اریک متکالف/برنی کوثر عصر. و آن را فقط خوب است.

و اگر آن را خوب به اندازه کافی برای “شاه” این به اندازه کافی خوب برای ما است.

بخشی از این رتبه بندی است زیرا Bucs در حال خروج از NFL بدترین لباس. بیشتر alarm clock فونت. خدا رو شکر.

آنها لباس جدید راست. آنها برنده سوپر جام و نگاه خوب در مسوار. چند تغییرات و بازی بازدید.

و شما خواهید دید بسیاری از این در حالی که:

بدون نیاز به پیچیده این. شارژر’ لباس فوق العاده هستند.

آنها بازگشتی بزرگ با اختلاط پودر آبی که همیشه نمی توانید رای بدهید. بخش قابل توجه از لباس جدید این است که تمام ترکیب نگاه خوب است. هر یک از این خواهد بود در حال اجرا برای بهترین مدرسه در NFL:

شارژر برنده یک قسمت از offseason.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme