UFC جنگنده الهام: ‘در حال حاضر من مبارزه برای’


Walt Harris reacts to defeating Andrei Arlovski during a heavyweight bout at UFC 232 inside The Forum on Dec. 29, 2018, in Inglewood, California. (Photo by Sean M. Haffey/Getty Images)
والت هریس در واکنش به شکست Andrei Arlovski در طول یک جلسه سنگین وزن در UFC 232 داخل فروم on Dec. 29, 2018 در اینگلوود کالیفرنیا. (Photo by Sean M. Haffey/گتی ایماژ)

والت هریس در تلاش بود برای زندگی کردن رویای خود و به منظور انجام این کار فداکاری بود ساخته شده است. هر چند با یک فرد ورزشی هنگامی که زنگ برای تلفن های موبایل تا لحظه ای که آن را بسیار تلاش یک تیم.

چون هریس’ رویای تبدیل شدن به یک مخلوط هنرهای رزمی قهرمان بود که به سرعت اتفاق می افتد همسرش آنجلا هیلی-هریس مشغول به کار ساعت های طولانی به طوری که خانواده را به یک درآمد ثابت در حالی که شوهر او افزایش یافت تا به صفوف است.

آن را در طول آن زمان است که رابطه اش را با شامپانی, همیشه مثبت خوانده Aniah بلانچارد شروع به شکوفه.

“مردم را دیدم که ما با هم بودیم و خیلی نزدیک آنها نمی تواند بر این باورند که او نیست من بیولوژیکی پدر” هریس گفت.

در حالی که مادرش از خانه خارج شد در کار بلانچارد شدت برای پر کردن بسیاری از هیلی-هریس’ وظایف در خانه و شد قائم مقام به او زدی ؟ بلانچارد و هریس تا به حال یک ارتباط بود و او مادر فراتر از سال خود را.

“Aniah تا به حال چنین یک قلب بزرگ و او می خواهم چیزی به شما گفت:” هریس.

“او یک پرستار و زمانی که مادر او مشغول به کار بود پس از چند ساعت در حالی که من در تلاش بود تا آن را به UFC او به من کمک کرد خیلی. آن را به من بود و بنابراین اغلب و او فقط یک دختر شگفت انگیز است. او خیلی دلسوز و خیلی با محبت بود و فقط یک پرتو از نور خورشید است. هر زمان او در اطراف او روشن کردن اتاق. او همه چیز من.”

هریس نزدیک به ترک مبارزه پس از قتل دختر خوانده

وقتی هریس باعث می شود راه رفتن را به هشت ضلعی در روز شنبه (9 p. m. ET, ESPN) به صورت Alistair Overeem در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا ذهن خود را با افکار خود خوانده.

این یک راه رفتن او فکر کرد که در زمان او نمی خواهد بود قادر به ایجاد اما او خودش را به خاطر او می دانست او می خواهد تقاضای آن است.

Aniah بلانچارد ربوده شده در Oct. 23 و بدن او پیدا شد در نوامبر. 25. Ibraheem كرد دستگیر شد و به اتهام قتل پایتخت و آدم ربایی است.

هریس بود خیلی پریشان خود را ایمان به خدا شکسته شد و او در ابتدا در نظر گرفته هرگز مبارزه دوباره.

“در حالی که من رفتم جلو و عقب اما من واقعا در نظر گرفته [به مبارزه],” او گفت:. “این یک زمان بسیار دشوار. اما من بیشتر در مورد آن فکر, من متوجه شدم که دادن تا که در آن نقطه مخالف بود از آنچه او خواستم که مرا به انجام. او خیلی حمایت از مبارزه بود و او پس از تشویق و همیشه اعتقاد من بسیار است.

“من فکر می کنم اگر من می خواهم به آن داده اند تا من افتاده اند عمیق تر و عمیق تر به افسردگی است. این چیزی است که او می خواست مرا به انجام همه چیز من در حال حاضر خواهد بود به افتخار او.”

هریس بود در یک رول قبل از بلانچارد قتل. او می خواهم برنده چهار در یک ردیف و تا به حال به ظاهر آمده به خود را دارد. یک بازیکن بسکتبال کالج در جکسنویل دولت هریس’ ورزشکاری, واضح بود, اما او نبود در حال توسعه راه بالقوه خود پیشنهاد او ممکن است.

پس از یک 6-1 شروع به کار خود را به او عرضه در UFC on Nov. 30, 2013 و بی درنگ خود را از دست داد اولین جلسه با تصمیم به Jared Rosholt. دو ماه بعد او زدم توسط نیکیتا Krylov با یک ضربه به سر در فقط 25 ثانیه است.

او با توجه به پیاده روی مقالات. این اولین بار بود که از بسیاری از چالش های او مواجه می شوند در UFC.

“بعضی از بچه ها بیش از دیگران به توسعه” UFC رئیس دانا سفید گفت. “والت همیشه یک پسر با استعداد اما آن را مانند او حرف یک کلید و در نهایت آن را نمیفهمد.”

هریس پرش به عقب پس از مثبت تست مواد مخدر

هریس اعتبارات تعویض از بالا آمریکایی تیم به SBG آلاباما اسپارتان تناسب اندام خود را برای بهبود. او برنده چهار در یک ردیف هر چند خود را تا سال 2018 بیش از پیروزی سابق قهرمان سنگین وزن Andrei Arlovski لغو شد چرا که او آزمایش مثبت برای ممنوع انتخابی گیرنده آندروژن تعدیل کننده. معلوم شد او گرفته بودم آلوده مکمل.

این تست مثبت صدمه دیده شهرت او در برخی از چشم اما او raved در مورد راه او توسط ایالات متحده و آژانس ضد دوپینگ.

“اگر شما در حال رفتن به رقابت با موفقیت در بالاترین سطح این ورزش شما باید مکمل” هریس گفت. “این فقط یک واقعیت است. اما مکمل نیست FDA تنظیم شده و بنابراین به عنوان شما را دیده اند با تعدادی از مبارزان حتی زمانی که شما چیزی است که حقوقی آن منجر به یک شکست خورده تست.

“این سخت است به گوش مردم صحبت کردن در مورد شما اما من حقیقت را می دانم. و USADA خیلی خوب بود به من. آنها عادلانه و آنها می دانستند که من تا به حال اقدام به تقلب. اما آن سخت بود. قبل از تصمیم گیری در آمد مردم اعتقاد من می خواهم فریب خورده و که فوق العاده بود و افسرده.”

اما زمانی که او به ثمر رساند بازگشت به عقب در دور اول پس از اتمام سرگئی اسپیواک و Aleksey Oleinik. او به پایان رسید Oleinik در تنها 12 ثانیه بود و مهر خود را به عنوان یک مدعی.

هریس: من می خواهم به انجام این کار به ‘جلال او”

او مجموعه ای برای مبارزه با Overeem در ماه دسامبر کشیده اما از زمانی که بلانچارد رفت و گم شده است. زندگی به عنوان او آن را می دانستند هرگز همان خواهد بود — چگونه می تواند از آن ؟ — اما او استقامت و قصد دارد به عنوان اجرا به افتخار زن جوان او دوست داشت تا از صمیم قلب.

“من و همسرم ما واقعا تا به حال بسیاری از مشکلات در آینده به مقابله با آن و من شک ایمان من وجود دارد در حالی که” هریس گفت. “من گریه کردن و من از خدا خواستم كه اگر شما واقعی, چرا شما اجازه می دهد چیزهایی مانند این اتفاق می افتد?’ من گیج شده بود و من واقعا مبارزه بسیاری از چیزهای مختلف که در ابتدا این اتفاق افتاده است.

“اما این یکی از آن چیزهایی که من رو به معنویت و من را بخوانید و من را مطالعه و متوجه شدم که خدا این کار را نکردند. آن بود تقصیر او نیست که این اتفاق افتاده است. همه چیز را با دلیل اتفاق می افتد و او تا به یک هدف بزرگتر برای این. او در خدمت هدف خود را در این زمین برای او و در حال حاضر او را در بهشت با او.”

او صحبت می کند از کودک خود را با اعتماد به نفس تزلزل ناپذیر ، درد او احساس می کند دشوار است به از دست اما او باز قلب خود را به جهان به طوری که او می تواند داستان Aniah بلانچارد و گسترش پیام محبت, مثبت و امید است.

او در حال حاضر از بودن در هشت ضلعی پس از برنده عنوان سنگین وزن و فکر Aniah به عنوان کمربند پیچیده در اطراف کمر خود را.

“زمانی که من شروع به این سفر آن بود که در مورد اثبات به خودم که من می تواند آن را انجام دهد,” او گفت:. “اما زمانی که شما شروع به درک که شما می توانید آن را در مورد عناوین و کمربند و موفقیت این تعریف شما که. او اعتقاد من بسیار و او تا به حال ایمان است که من را وادار به جایی که من می خواستم برای رفتن و حتی در زمانی که من شک خودم.

“بنابراین در حال حاضر من برای مبارزه با او. هر مبارزه من این چیزی است که من انجام به احترام او و به خاطر او. هنگامی که شما قرار داده است که نوع انگیزه در مقابل پدر شما او را یک مرد خطرناک. پس از آنچه من شده اند از طریق است و هیچ انسان دیگری می توانید انجام دهید به من می ترسم یا من به نگرانی در مورد. بنابراین من می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و این کار را به جلال او.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر