این NFL رکورد ممکن است که طول می کشد برای همیشه لطفا برای

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها یک فصل بازی و یا بازی است که واقعا تاریخی است. این offseason ما برجسته خاص آن NFL اجراهای ما در “لحظه ای از شکوه” سری.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

ورنون پری در Super Bowl تابع چند سال پیش جشن قدیمی خود را هوستون Oilers هم تیمی رابرت Brazile رای به Pro Football Hall of Fame, زمانی که او را دیدم دن Fouts.

Fouts به یاد پری حتی اگر پری احتمالا به اندازه کافی نمی شناخت عمومی برای یکی از بزرگترین دفاعی عملکرد در NFL postseason تاریخ است.

در دسامبر. 29, 1979, Oilers رفت و در یک بازی حذفی مقابل Fouts’ San Diego Chargers بدون کارفرمایی دن Pastorini ستاره در حال اجرا پشت ارل کمپبل و بالا گیرنده کن Burrough. پری تنظیم NFL رکورد با چهار interceptions و افزود: مسدود هدف زمینه خیره کننده 17-14 ناراحت است. شارژر هرگز بیش از این از دست دادن. و Fouts هرگز فراموش پری.

“او به من نگاه کرد و گفت:” شما پسر یک سگ ماده شما به چهار interceptions خاموش من,’ ” پری گفت: با خنده.

شما نمی توانید انتظار برای پیدا کردن پری در لیست بزرگترین دفاعی اجراهای حذفی در تاریخ است. او در 11 حرفه ای به طور منظم فصل interceptions. او یک استارت برای فقط سه و نیم فصل است. او undrafted و هرگز ساخته Pro کاسه. او یک تازه کار که سابقه و رکورد بازی در سن دیگو پس از گذراندن سه سال تلاش برای ایجاد NFL.

در عین حال او تا به حال یک روز هر بازیکن خواهد از خواب.

ورنون پری بعید حذفی قهرمان

پری رکورد است به خصوص غیر قابل باور از آنجا که او یک شوت به یک NFL فهرست.

پری رفت و به جکسون, دولت, جایی که او به هم تیمی های با Brazile و والتر Payton. پری تا به حال فوق العاده کالج حرفه ای اما پیشاهنگی فکر کردم که او بیش از حد آهسته برای NFL. او رفت و undrafted. شیکاگو خرس او را برداشت اما قطع پری قبل از فصل به این دلیل که آنها در پشت دفاعی. پس از گذراندن سال 1976 از فوتبال پری رفت و به یک تمرین برای لامپ کم مصرف مونترال Alouettes در هوستون. پیشاهنگان تحت تاثیر قرار گرفته بودند.

“من همه چیز را راست” پری گفت.

پری امضا شده با Alouettes و برداشت نه عبور خود را rookie سال است. او cornerback در لامپ کم مصرف اما قدیمی خود کالج هم تیمی Brazile گفت Oilers مربی بیکار و تنبل فیلیپس که قدیمی خود کالج هم تیمی می تواند پر کردن هوستون سوراخ در قوی ایمنی. Oilers امضا پری و او حق دور آغاز شده و در سال 1979.

بازی در برابر شارژر جادویی بود. وجود دارد 14 چهار رهگیری بازی در NFL تاریخ است. پری تنها یکی است که اتفاق افتاده است در پلی آف. و بزرگترین بازی که بعد ممکن است مسدود زمینه هدف که او مدال دیگر به اندوخته و بازگشت 57 متری. که بازی چرخش و حرکت بازی.

در 40 NFL فصل پس از تنها چهار بازیکن را برداشت چهار می گذرد به طور منظم در یک فصل بازی.

“آن شکسته شود می تواند به طور منظم در یک فصل بازی حذفی بازی؟” پری گفت. “این جریان از 40 سال, و من هنوز هم آن را نگه داشتن.”

Oilers یافت که شارژر بودند اوج کردن نقش و دفاعی هماهنگ ادی Biles تا اینکه سن دیگو عبور و یا در حال اجرا است. پری با این حال گفت: نمی دانم چه بود.

“من گفت:” چرا شما به من بگویید?’ اگر شما می خواهم که به من گفت: من می خواهم که تا به حال 10 interceptions,” پری گفت.

این یک عملکرد یک عمر است. و آن اتفاق افتاد در برابر Fouts یک Hall of Famer.

“من فقط خوشحالم به اجرا در اطراف و پوشش و من حدس می زنم توپ فقط راه من آمد” پری گفت. “من حدس می زنم آنها می خواستند برای رفتن به من چون من یک تازه کار است.”

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

پری افتخار NFL حرفه ای

پری خود را ادامه داد خط داغ هفته آینده در مسابقات قهرمانی آسیا بازی چیدن خاموش تری بنوا و بازگشت آن 75 متری برای زمین نشستن کامل هواپیما. پری با خوشحالی می گوید داستان از بنوا به تازگی به ذکر نام خود در فاکس پخش. پری نیست تماشای اما گفت گوشی خود را منفجر کرد که آن اتفاق افتاد. استیلرز برنده است که کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی در بحث مد با مایک Renfro را touchdown بودن حکومت در خارج از مرزهای Oilers هر چند او به وضوح در. این یکی از نقش کلیدی که منجر به NFL اتخاذ فوری پخش نظرات.

حتی اگر پری standout به عنوان یک تازه کار در سال 1979 پلی آف بود که در اوج زندگی حرفه ای او. داشتن شده است در خارج از فوتبال از یک سال و در لامپ کم مصرف برای دو او 26 سال سن به عنوان یک تازه کار. او با Oilers برای سه سال بیشتر پرستاران نیواورلئان برای یکی و سپس او رفت و برای تبدیل شدن به یک معلم در می سی سی پی.

“بازی فوتبال سرگرم کننده بود برای من” پری گفت. “مهم نیست که چقدر پول ما ساخته شده است. ما فقط عاشق این بازی است.”

پری زندگی در می سی سی پی بازنشسته و از آموزش. او خرج می کند روز خود را گلف و ماهیگیری و “ماندن مشغول است.” هر سال او Brazile و دیگر بازیکنان سابق به دور از 500 دوچرخه به خانواده های نیازمند در جکسون در اطراف کریسمس.

پری گفت: او را به یاد او بازی بزرگ به ویژه هنگامی که او پشت در هوستون. او می گوید هنوز هم سورئال به فکر می کنم او یک NFL playoff رکورد که هرگز ممکن است در صدر است. او نمی باید هر گونه تاسف است که خود را حرفه ای نمی آخرین طولانی تر است.

“شما در حال صحبت کردن در مورد یک بچه که نمی توانید پیش نویس و کار خود را به رسیدن به لیگ” پری گفت. “آن را سرگرم کننده در حالی که آن را به طول انجامید. من کسانی که پنج سال در NFL. آنها پنج سال خوب.”

و او همیشه خود را باور نکردنی یک NFL لحظه.

“همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. شاید آن را به معنای” پری گفت. “من نشان داد جهان ورنون پری می تواند بازی کند.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر