این برنامه ماشین حساب در آی فون خود را ممکن است به نظر می رسد خسته کننده و اساسی دارد اما در چند ترفندهای جالب ارزش دانستن است. شما می توانید از سیری برای انجام محاسبات برای شما مدت طولانی فشار دهید بر روی نتایج جستجو برای کپی کردن آنها را به مدت طولانی فشار دهید در این زمینه به قرار دادن اعداد در, و کش رفتن به سمت چپ یا راست در بالای صفحه کلید برای حذف رقم یک به یک است. این نرم افزار همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماشین حساب علمی با فقط یک مانور ساده.

به نوبه خود ماشین حساب به طور منظم به یک علمی شما فقط نیاز به حرکت آی فون خود را در یک راه خاص. این خیلی آسان است که شما احتمالا آن را فعال کنید به طور تصادفی قبل که در مورد شما می دانید چگونه کار می کند.

برای کسانی از شما که نمی, آن را در بر داشت و در عین حال باز کردن ماشین حساب و سپس چرخش آی فون خود را از پرتره به چشم انداز جهت گیری. این نرم افزار را تبدیل به علمی حالت به طور خودکار و شما می توانید آن را به انجام لگاریتم, مربع, ریشه های مثلثاتی محاسبات و پیشرفته تر معادلات ریاضی. برای برگشت به ماشین حساب به طور منظم چرخش گوشی خود را به حالت عمودی.

اگر شما نمی توانید این ماشین حساب علمی به نشان می دهد تا مطمئن شوید که جهت عمودی قفل غیر فعال است. در مدل های آیفون با Touch ID شما می دانید که صفحه نمایش قفل شده است و توسط آن نوار وضعیت آیکون نماد قفل در داخل یک دایره فلش (در صورت شناسایی مدل آن را نشان می دهد).

برای بررسی کش رفتن از پایین صفحه نمایش (Touch ID در مدل های) و یا ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین سمت راست (در صورت شناسایی مدل) برای باز کردن مرکز کنترل. مطمئن شوید که آیکون قفل است برجسته شده است. اگر آن ضربه بزنید و آن را برای غیر فعال کردن جهت عمودی قفل. سپس سعی کنید ماشین حساب علمی ترفند دوباره.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی