آخرین: Mahomes به جشن مجازی grads در Texas Tech

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

سوپر باول MVP پاتریک Mahomes تنظیم شده است به بخشی از مجازی مراسم فارغ التحصیلی برای Texas Tech, مادر آلما خود را.

ستاره کارفرمایی از Kansas City Chiefs آدرس فارغ التحصیلان همراه با دو نفر از دانشجویان دریافت مدارک تحصیلی خود را در یک مراسم به livestreamed در مارس 23. شروع مراسم به طور معمول برگزار شد در فناوری تگزاس بسکتبال آرنا لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Mahomes شد یک رکورد تنظیم عابر قرمز اظهارات قبل از روسای پیش نویس او 10th به طور کلی در سال 2017. او فقط به پایان رسید فصل دوم خود را به عنوان شهر کانزاس استارت منجر به یک سه ماهه چهارم باز گشت در یک 31-20 پیروزی بر سن فرانسیسکو در سوپر باول در ماه فوریه است.

24-در سال Mahomes پسر سابق لیگ پارچ پت Mahomes. جوان Mahomes بود دو-ورزش standout در دبیرستان در شرق تگزاس و خلاصه بازی بیس بال در Texas Tech قبل از تمرکز بر روی فوتبال خود را حرفه ای.

Texas Tech جمهور لارنس Schovanec می گوید: “پاتریک داستان و ظهور خود را به ستاره شدن هر دو در اینجا در فناوری تگزاس و در NFL شده است یک منبع بزرگ از غرور قرمز اظهارات و الهام بخش برای هزاران نفر.”

این IndyCar مسابقه در مرکز شهر تورنتو به تعویق افتاده است. مسابقه برنامه ریزی شده بود برگزار می شود 12 جولای در یک خیابان دوره در محل نمایشگاه.

سازمان دهندگان این رویداد گفته است: “در بحث و گفتگو با مسئولان شهرستان در مورد جایگزین تاریخ بعد از آن در سال برای نژاد محبوب است.

IndyCar هنوز به شروع فصل آن. آن است که برنامه ریزی شده به مسابقه ژوئن 6 در تگزاس موتور جاده سریع السیر برای افتتاح آن رویداد است. ایندیاناپولیس 500 برگزار شد تعطیلات آخر هفته روز یادبود هر سال از سال 1946 بوده است نقل مکان کرد و به اوت.

یک ائتلاف از بازیکنان اصرار کنگره به تصویب یک coronavirus امداد لایحه که ارائه بودجه بحرانی به صورت ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش است.

در میان امضاء کنندگان این نامه از بازیکنان ائتلاف در حال بازیکنان NFL Devin McCourty Kelvin Beachum و سباستین یوسف-روز. این ائتلاف تشکیل شد در سال 2017 و با هدف پیشبرد عدالت اجتماعی و برابری نژادی.

این نامه می پرسد مجلس و سنا به تصویب قهرمانان عمل می کنند که دسترسی به اینترنت امن برای میلیون ها نفر از دانش آموزان محروم از لحاظ اقتصادی در طول بیماری همه گیر.

سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون پیشنهاد شده توسط خانه ارائه می کنند نزدیک به 60 میلیارد دلار کمک مالی به کودکستان تا دبیرستان و مناطق و همچنین به عنوان بودجه برای مدارس و کتابخانه ها برای ارائه خدمات اینترنت برای دانش آموزان و خانواده ها است.

“این COVID-19 همه گیر رنگ موجود شکاف دیجیتال که میلیون ها نفر از دانش آموزان در تلاش برای دریافت آنلاین تنظیم برای آموزش از راه دور بدون دسترسی به اینترنت گفت:” McCourty ایمنی با میهن پرستان جدید انگلستان.

نسکار هنوز برای دریافت چراغ سبز برای مسابقه در پنسیلوانیا است.

رژیم صهیونیستی. تام ولف می گوید او را به صحبت نسکار مقامات در مورد وضعیت ژوئن 27 و 28 مسابقه در Pocono Raceway. سهام ماشین سری این هفته اعلام کرد آن را به چوب به تنسی و جورجیا ویرجینیا و فلوریدا و آلاباما در ماه ژوئن مسابقات – همه آنها بدون فن.

نسکار در حال حاضر برنامه ای برای نژادها 20 – از جمله و نه در نخبگان سری جام – به عنوان آن را برمی گرداند به آهنگ پس از تعطیل برای بیش از دو ماه با نگرانی در مورد کوروناویروس. تجدید نظر در برنامه آدرس نیست, برنامه ریزی doubleheader آخر هفته در Pocono و بقیه فصل است.

“ما در واقع در حال گفتگو با نسکار و من به آنها گفتم پنسیلوانیا آماده است تا به یک تصمیم” گرگ گفت. “منطقه ای که آنها می خواهند به این جمع در واقع در حال حاضر منطقه قرمز قرمز فاز بنابراین من به آنها گفتم پنسیلوانیا آماده است برای تصمیم گیری.”

جام سری برنامه ریزی شده است برای از سرگیری این یکشنبه در دارلینگتون Raceway و اجرای چهار بار در 11 روز در کارولینای جنوبی پیگیری و در شارلوت موتور جاده سریع السیر در کنکورد, North Carolina.

اورگان مدیر ورزشی راب Mullens روز جمعه گفت که کل ورزشی کارکنان گرفته است 10% کاهش پرداخت.

اردک آخرین گروه ورزشی برای کاهش هزینه ها در میان شیوع کروناویروس.

Mullens گفت که اورگن است و نه برنامه ریزی برای کاهش هر ورزشی به صرفه جویی در پول.

“ما به دنبال در بسیاری از چیزهای دیگر. اما برش یک ورزش است آخرین چیزی که ما تا کنون می خواهید به انجام,” Mullens گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

اورگان نیز متعهد به کمک به سالمندان در بورس در لغو بهار ورزش بازگشت در سال آینده.

“این در مورد $525,000 است که ما متعهد به صندوق آن بهار, ورزش سالمندان به مطمئن شوید که آنها دریافت که نهایی سال تجربه” Mullens گفت. “و تیم توسعه ما در حال رفتن به ما کمک می کند سعی کنید به جمع آوری پول برای حمایت از این ورزشکاران دانش آموز.”

زنان ملی هاکی لیگ را لغو کرده است Isobel قهرمانی جام بین بازی بوستون غرور و مینه سوتا Whitecaps.

بازی برنامه ریزی شده بود 13 مارس در بوستون قبل از اولیه تعویق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NWHL موسس و کمیسر دنی Rylan تماس این تصمیم را “ناامید کننده” در حالی که با اضافه کردن “این جهانی بهداشت از بحران فراتر از ورزش است.”

لیگ متمرکز شده است در حال آماده سازی برای فصل آینده است. آن برنامه ریزی شده برای باز کردن در اواسط ماه نوامبر با یک ششم تیم پس از علاوه بر این از گسترش حق رای دادن در تورنتو است.

دارندگان بلیط می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید را انتخاب کنید و یا به درخواست پرداخت خود را به سمت غرور بلیط برای فصل آینده است.

بولینگ سبز کاهش یافته بیس بال به عنوان بخشی از یک حرکت برای کاهش استرس های مالی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مدرسه می گوید: این کاهش بودجه ورزشی آن توسط $2 میلیون نفر است.

“این بسیار دشوار است اما لازم است تصمیم” مدیر ورزشی باب Moosbrugger گفت. “به عنوان یک بیس بال التحصیل قلب من می شکند برای خانواده ها تحت تاثیر این تصمیم است.”

Moosbrugger اضافه شده مدرسه را افتخار و کمک هزینه تحصیلی از طریق موافقت نامه های فارغ التحصیلی و کمک به دانشجویان ورزشکار که می خواهید برای انتقال.

بولینگ سبز را به حرکت در آمد یک روز پس از اکران یکی دیگر از اعضای اواسط آمریکا, کنفرانس, کاهش یافته است, سه ورزش به دلیل مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس. در اوایل این هفته مک اعلام کرد آن است که از بین بردن postseason مسابقات در هشت ورزشی از جمله بیس بال و سافت بال به صرفه جویی در پول.

این IMSA ماشین ورزشی سری سر گرفته خواهد شد مسابقه در تاریخ 4 جولای در Daytona International Speedway.

آهنگ و سری هستند و هر دو متعلق به نسکار است که از سرگیری آن فصل چهار شنبه در کارولینای جنوبی است. این IMSA مسابقه خواهد بود بدون تماشاگر و از لحاظ فنی پر جای خالی ایجاد شده که نسکار در این فصل به پایان رسید سالانه آن تعطیلات آخر هفته مسابقه در فلوریدا برای Indianapolis Motor Speedway.

IMSA خواهد شد و سپس رفتن به سبرینگ Raceway بین المللی جولای 17-18 برای یکی دیگر از مسابقه در فلوریدا بدون فن.

ماشین ورزشی سری به اتمام بود فقط یک رویداد Rolex 24 at Daytona در ماه ژانویه قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

IMSA در حال حاضر نه آینده و حوادث در آن تجدید نظر در برنامه ای که تنظیم شده است برای نتیجه گیری در سبرینگ در اواسط نوامبر.

لیونل مسی می گوید: طولانی توقف بازی ناشی از کوروناویروس همه گیر می تواند یک مزیت برای بارسلونا.

مسی می گوید, ورزش روز جمعه “شاید این توقف به پایان خواهد رسید تا با بهره ما.”

مسی نمی استناد دلیل خود را برای فکر کردن توقف خواهد بود خوب برای بارسلونا اما بازگشت از اعتصاب شریک لوئیس سوارز از آسیب مطمئنا یک آسانسور.

بارسلونا و بقیه اسپانیا, لیگ فوتبال نشده از مارس 12, زمانی که لالیگا متوقف اقدام به دلیل COVID-19 شیوع ویروس. بیش از 27000 اسپانیایی ها فوت کرده اند از این بیماری است.

تیم به تازگی از بازگشت به تمرین در باشگاه امکانات, اما آنها به صورت جداگانه و تحت آزمایش برای اطمینان از وجود دارد گسترش ویروس.

لیگ اسپانیا می گوید که می خواهد به بازگشت به بازی مسابقات در ژوئن 12, اما از آن خواهد شد بستگی دارد در بهداشت عمومی وضعیت.

باشگاه های فوتبال در انگلستان حرفه ای ردیف چهارم لیگ در حال حمایت این فصل که قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

انگلیسی لیگ فوتبال گفت که “مورد نظر جهت سفر” از لیگ یک باشگاه های اما این تصمیم نیاز به تایید از مقامات فوتبال.

اگر فصل است رها نهایی جدول رده بندی خواهد بود تعیین می شود یک امتیاز به ازای هر بازی سیستم. باشگاه می خواهید به ضایعات سقوط در این فصل پس از دو قطره نیست به semiprofessional پنجم ردیف.

اما سه تیم برتر هنوز هم می توان به طور خودکار به لیگ یک. پلی آف بین چهار طرف هنوز هم مورد نیاز برای تعیین نهایی ارتقاء نقطه.

این EFL آن می گوید: “هیئت مدیره در حال حاضر در نظر گرفتن پیامدهای تقسیم ترجیح رویکرد در ملاقات بعدی خود را.”

در بیانیه ای EFL می گوید لیگ یک باشگاه هنوز به توافقی در مورد اینکه آیا برای محدود کردن یا نه در حالی که قهرمانی تیم متعهد شد برای از سرگیری این فصل است.

ناشناس Werder Bremen بازیکن باید به قرنطینه به مدت دو هفته پس از نزدیک اعضای خانواده آزمایش مثبت برای COVID-19.

برمن است که با توجه به میزبان بایر لورکوزن روز دوشنبه در بوندسلیگا بازی برگشت از لیگ مجبور شد به دو ماه استراحت با توجه به شیوع کروناویروس.

این باشگاه می گوید: تحت تاثیر بازیکن به طور مداوم آزمایش منفی برای COVID-19 اما “تصمیم به محل او را تحت قرنطینه ساخته شده بود در رابطه با برمن مقامات بهداشتی.”

همه بازیکنان و کارکنان باشگاه قرار گرفته اند پنج دور از آزمایش با نتایج مثبت است.

برمن ورزشی مدیر فرانک باومن می گوید: “به عنوان یک نتیجه تیم ما و کارکنان ما تحت هر گونه خطر. این نشان می دهد که پزشکی پروتکل کار می کند و افراد آلوده می تواند به شناسایی زود هنگام است.”

بوندسلیگا است با توجه به رزومه در روز شنبه با شش بازی. همه مسابقات را بدون تماشاگر و با دقیق بهداشت اقدامات در محل برای بقیه فصل.

بین المللی ژیمناستیک فدراسیون ایجاد یک صندوق به لحاظ مالی کمک به ورزشکاران ملی و فدراسیون در حال مبارزه در میان همه گیر.

صندوق خواهد شد در حدود 400.000 دلار به گروه های مختلف به امید کاستن چه شکل رئیس جمهور Morinari Watanabe خواستار یک “قبر بحران است.”

این صندوق خواهد بود موفق توسط انجیر بنیاد برای همبستگی. بنیاد حمایت صدها نفر از ورزشکاران و فدراسیونها در نیاز از طریق بورس های تحصیلی به کمک های مالی پس از حادثه و تجهیزات کمک های مالی از زمان آغاز آن در سال 2002. معیار برای درخواست کمک مالی به زودی منتشر خواهد شد.

فدراسیون همچنین گفت: سازمان های عضو را نمی توان ملزم به پرداخت 2020 حق. شکل می گیرد در حدود 120 ، 000 $از حق.

Swearingen داده خواهد شد یک فرصت برای نمایش همین Shula مجسمه در ورزشگاه برای اولین بار از یک سری از حوادث به جشن اواخر مربی.

دسترسی به مجسمه توسط وسیله نقلیه مجاز خواهد بود بعدی جمعه و شنبه. طرفداران مورد نیاز خواهد بود برای عمل اجتماعی فاصله و دلسرد از آوردن هر گونه موارد با آنها.

دلفین ها میزبان یک مکان یادبود برای Shula در ورزشگاه پس از coronavirus نگرانی سهولت.

Shula led 1972 و 1973 دلفین ها به سوپر جام قهرمانی. مرگ او در 4 ماه مه در سن 90.

میشیگان مسابقات که در آن تور LPGA امیدوار به از سرگیری لغو شده است.

LPGA می گوید داو دریاچه های بزرگ خلیج دعوتی را نمی توان جولای 15-18 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تور نمی ارائه هر گونه جزئیات دیگری به جز کمیسر مایک Whan با تاکید بر سلامت طولانی مدت از این سفر میباشد.

این تیم تنها رویداد در LPGA برنامه. Whan می گوید داو یافته عنوان اسپانسر قرارداد و LPGA خواهد شد بازگشت به دریاچه های بزرگ Bay منطقه در سال آینده و فراتر از آن.

لغو به معنی LPGA در حال حاضر امید به بازگشت جولای 23-26 با ماراتن LPGA کلاسیک در اوهایو.

بین المللی تنیس سالن از شهرت را در سال 2020 القای مراسم گوران Ivanisevic و Conchita مارتینز لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بنابراین سالانه مردان چمن-دادگاه سالن از شهرت باز مسابقات است.

القای برنامه ریزی شده بود در سالن در Newport, Rhode Island برای جولای 18. که همان روز این مسابقات قرار بود به پایان برساند.

اما COVID-19 شیوع منجر به تعلیق همه تحریم رقابت های تنیس از ماه مارس و حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

Ivanisevic و مارتینز در حال حاضر مفتخر خواهد بود در کنار هر کلاس 2021 inductees در جولای 2021.

سالن از شهرت اعلام لغو و می گوید: بلیط-دارندگان می توانید بلیط خود را در سال 2021 تبدیل آنها به یک معافیت مالیاتی کمک مالی به سالن و یا بازپرداخت.

حرفه ای تنیس تورهای در حال گسترش خود را تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از طریق حداقل در پایان ماه ژوئیه.

تعداد کل مسابقات اوراق توسط ATP و WTA از ماه مارس در حال حاضر در صدر 40.

هر دو تور می گویند که آنها را بیشتر برنامه ریزی اطلاعیه در ماه ژوئن.

بالا تورهای در حال حاضر به حال شده است در انتظار حداقل تا جولای 13. که اعلام شد در مارس 1 در همان روز که همه انگلستان باشگاه گفت: این امر می تواند لغو Wimbedon برای اولین بار در سال 75 به دلیل شیوع.

اتلتیکو مادرید مدافع Renan لدی بازگشت به آموزش پس از گزارش پاک شده است پس قبلی تست مثبت برای coronavirus.

اسپانیایی فوتبال باشگاه می گوید: Renan آموزش دیده خود را.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که لدی تا به حال آزمایش منفی پس از گذراندن چند روز محدود زیر اولیه نتیجه مثبت است.

تیم بازگشته اند به آموزش در باشگاه امکانات اما بازیکنان باید احترام اجتماعی فاصله.

قبرس فوتبال فدراسیون با نام خارج از فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تصمیم پس از یک تیم از کارشناسان پزشکی را رد کرد مجموعه ای از سلامت پروتکل های کشیده شده توسط فدراسیون و اصرار داشت که خود را با دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

فدراسیون گفت: آن را نمی تواند غلبه بر گروه متخصص را تقاضا است که کل تیم در قرنطینه می شود و به مدت دو هفته اگر هر بازیکن تست مثبت برای ویروس.

اومونیا نیکوزیا Anorthosis فاماگوستا آپولون لیماسول و آپولون لیماسول شد و چهار تیم برتر در جدول رده بندی زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد و نماینده قبرس در فصل آینده در مسابقات اروپایی.

فدراسیون همچنین تصمیم گرفت که تعداد تیم های حاضر در دسته اول در فصل آینده افزایش خواهد یافت به دو به 14. وجود خواهد داشت هیچ سقوط, این سال, اما دو تیم از بخش دوم حرکت خواهد کرد ،

بخش اول را بازگشت به 12 تیم فصل بعد با چهار تیم سقوط و دو تیم به ترویج.

روسیه لیگ فوتبال راه اندازی مجدد خواهد شد در 21 ژوئن پس از یک استراحت بیش از سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ در نظر دارد برای بسته هشت دوره از بازی ها به بیش از یک ماه به پایان برساند در ژوئیه 22. لیگ جمهور سرگئی Pryadkin می گوید همه بازی ها برگزار خواهد شد در خالی استادیوم.

روسیه و جام نیز ادامه با نهایی در جولای 25. این بدان معناست که برخی از باشگاه ها به 11 بازی به پایان فصل.

برنامه ریزی توسعه-حذفی سقوط کاهش یافته و تنها با پایین دو باشگاه در بخش بالا تنزل به طور خودکار به عنوان معمول است.

لیگ نیز به تصویب یک قانون تغییر اجازه می دهد تا به پنج تعویض در هر بازی.

آلمانی فدراسیون فوتبال است و تاخیر در راه اندازی مجدد مردان سوم-تقسیم بندی به دلیل آن را ندارد سیاسی تصویب.

سومین بخش برنامه ریزی شده بود به سر در مه 26 در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما فدراسیون می گوید که نمی تواند اتفاق می افتد بدون رفتن جلوتر از مقامات در سراسر کشور است. بازی در اول و دوم بخش سر گرفته خواهد شد شنبه.

سومین بخش هنوز 11 دور از بازی به بازی.

این بیماری همه گیر است و قرار است در چندین سوم-بخش باشگاه ها تحت فشار است.

رهبر MSV دویسبورگ دارای مشکلات مالی و دوم-محل Grissemann مانهایم گفت: روزنامه های محلی روز پنج شنبه که آن را متوقف آموزش به دلیل آن را ندارد coronavirus آزمون.

دو تیم محروم از بازی تا مارس 27 توسط ایالت زاکسن-آنهالت و می توانید تنها در گروه های کوچک.

جهانی راگبی است به تعویق افتاد ژوئیه آزمون مسابقات مربوط به جنوب و در نیمکره شمالی سازمان ملل به دلیل جاری محدودیت در مسافرت های بین المللی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ورزش را بین المللی حاکم بر بدن با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: اواسط سال آزمون پنجره خواهد بود موکول زمانی که مرزی سفر و مقررات قرنطینه آرام هستند.

نیوزیلند برنامه ریزی شده بود به بازی ولز و اسکاتلند و استرالیا راه اندازی شد به بازی ایرلند و هندوستان و آفریقای جنوبی در حال برنامه ریزی برای میزبانی اسکاتلند و گرجستان است. جهانی راگبی گفت: به تعویق افتادن است که با توجه “به دولت در حال انجام و آژانس بهداشت COVID-19 احكام است.”

استرالیا قوانین فوتبال را شروع دوباره در ژوئن 11, با, دور دوم لیگ فوتبال استرالیا به توان تقریبا سه ماه پس از رقابت متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا, فوتبال, لیگ, مدیر اجرایی Gillon McLachlan روز جمعه اعلام کرد که مسابقات به صورت چهار بعدی دور از چگال فصل منتشر خواهد شد در عرض 10 روز. AFL, استرالیا, پربیننده ترین لیگ ورزش از نظر حضور و غیاب و تلویزیون مخاطبان بود به حالت تعلیق در 22 مارس پس از یک دور.

قرنطینه الزامات و محدودیت های مسافرتی از برخی از ایالت ها به معنی بازیکنان و کارکنان از چهار AFL باشگاه از استرالیای غربی و جنوب استرالیا – سواحل غرب عقاب Fremantle کامیون آدلاید کلاغ و Port Adelaide – خواهد بود به طور موقت بود نقل مکان به هاب در Gold Coast, یک ساعت جنوب بریزبن.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر