تام بردی لحظه آخر با میهن پرستان جدید انگلستان نمی توانست بسیار بدتر است.

این پرستان بودند خیره در یک شکست در فصل گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا کارت های وحشی بازی حذفی برابر Tennessee Titans با نه ثانیه به سمت چپ در سه ماهه چهارم زمانی که بردی انداخت یک رهگیری بود که بازگشت و برای زمین نشستن کامل هواپیما. و یکی از بردی سابق هم تیمی های ساخته شده بازی.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

تیتان cornerback لوگان رایان که بازی با بردی از 2013 تا 2016 و برنده دو سوپر باول عناوین در انگلستان در زمان بردی نهایی تصویب به عنوان یک میهن پرستان بازیکن به منطقه پایان به امن 20-13 ناراحت پیروزی برای تیتان. رایان انجام یک مصاحبه پنج شنبه در NFL شبکه نمایش “صبح به خیر فوتبال” و او نشان داد چه بردی به او گفت: بعد از بازی در مورد رهگیری.

“تام به من رسیده است پس از بازی در Instagram,” رایان گفت. “او DM می خواهم به من و گفت:” تبریک.’ او خوشحال است برای من. او منفور است که آن را تا به حال به او اتفاق می افتد. چرا من رها کردن هر دو آنها ؟ چرا من باید برای گرفتن یک ؟ ما باید یک رابطه بزرگ. جولیان (Edelman) به من رسیده است و همچنین. این همه عشق را در بازی. او یک رقیب و به او احترام من برای بازی. اما این فقط چیزی است که من تا به حال انجام برای کمک به ما به نفع خود. به من اعتماد کن که توپ در گوشته. بچه ها من بازی با تعداد زیادی از رهگیری توپ آنها فقط از نوع تخمگذار در اطراف — من با آنها تمرین. اما که یکی از آنها را لمس. که یکی را در گوشته.”

در اینجا یکی دیگر نگاهی به بازی:

به اندازه کافی جالب توجه هر دو بردی و رایان خواهد بود در تیم های مختلف زمانی که 2020 فصل آغاز می شود.

بردی در زمان استعداد خود را به خلیج تمپا Buccaneers در آژانس رایگان. رایان یک عامل آزاد و به تازگی اعلام کرد که او نمی خواهد به تیتان است. آن را کمی تعجب آور است که یک دفاعی از رایان کالیبر بدون علامت باقی می ماند. یک تیم در حال رفتن به خوب ارتقا به ثانویه آن با کسب او را در بازار.

لوگان رایان سهام چه تام بردی او گفت: پس از انتخاب-6 نهایی پرستان تصویب در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی