چگونه برای هک مانند آن 1987 (مقدمه ای برای Telehack بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل)

آیا شما از دست روزهای خوب از راه دور و یا شما می خواهید بدانید که چه نرم بود و هنگامی که امنیت چیزی جز یک چاره اندیشی موقت است Telehack بازی برای شما. متن مبتنی بر هک بازی یک شبیه سازی از یک تلطیف ترکیب گردد و دانلود مستقیم در حدود سال 1985 تا سال 1990 با چند کاربر در جهان و بازیکن تعاملات از جمله 26,600 میزبان.

قبل از cloud computing, رسانه های اجتماعی و خرید آنلاین به وجود چیزی به نام گردد که پیشرو به اینترنت به عنوان ما آن را می دانم. زمانی که گردد گسترده در ’80s, شد, غرب وحشی از رایانه است. رایانه های شخصی بودند و فقط تبدیل شدن به یک چیز بودند و دیگر این سایت متعلق به دانشگاه های معتبر ملی و آزمایشگاه. و نرم حتی نمی شوند غیر قانونی تا سال 1986 زمانی که فدرال کامپیوتر تقلب و سوء استفاده از قانون قانون تبدیل شد.

پس از آن فرهنگ پاپ ساخته شده هکرها به سوپر هوشمند دانشمندان قادر به انجام هر کاری با کامپیوتر و فیلم مانند “WarGames” تشدید این مفهوم است.

نرم آن به دور از آنچه که ما می خواهم که قادر به تشخیص امروز مربوط به مودم و به معنای واقعی کلمه شماره گیری یک کامپیوتر است. و هک شد بسیار ساده تر, گاهی اوقات به عنوان ساده به عنوان در حال تغییر نام فایل. در واقع وجود دارد یک جذاب نوا مستند که شامل داستان یک دانشمند کامپیوتر کشف KGB هکرها در سال 1990. سازمان دیده بان آن را و شما ببینید که چقدر ما آمده ایم.

با تشکر از کار سخت از Forbin که بعد از نام طراح اصلی یک ابر رایانه در “Colossus: The Forbin Project” فیلم ما می تواند همه تجربه که همان سبک هک بدون نیاز به اردوگاه در یک آزمایشگاه کامپیوتر و یا استفاده از یک جری ساخته شده پیجر.

Telehack کاملا چند ویژگی های شگفت انگیز:

  • بیش از 26,000 شبیه سازی میزبان با لحاظ تاریخی دقیق شبح کاربران جمع آوری شده از UUCP شبکه نقشه.
  • چت گروهی با رلهو یک در یک چت با ارسال و یا صحبت کردن.
  • بازسازی دانلود مستقیم بایگانی از وایزمن مجموعه است.
  • اساسی مترجم.
  • ماجرا Zork و سایر Z-کد متن بازی های ماجراجویی.
  • و به طور طبیعی پنهان میزبان و برنامه های است که شما فقط می توانید توسط نرم Telehack خود را.

اگر هر یک از آن برای تلفن های موبایل سرگرم کننده برای شما, سپس اجازه دهید ببینید که چگونه شما می توانید تبدیل به بخشی از تجربه بیش از حد. شما حتی نمی نیاز به باز کردن یک پنجره ترمینال را به بازی.

مرحله 1: دسترسی Telehack

در حالی که شما می توانید با استفاده از telnet telehack.com به شبکه راه دور به طور مستقیم به این بازی بهترین گزینه نیست تا آنجا که به امنیت می رود; ترک شبکه راه دور را فعال کنید بر روی دستگاه ویندوز می تواند شما را بسیار آسیب پذیر است. توصیه میکنم اتصال از طریق SSH و یا صرفا با استفاده از telehack.com سایت. SSH است امن تر از این دو به عنوان شما خواهید بود با استفاده از یک تونل رمز شده.

اگر شما در حال رفتن به SSH دو مشتریان بتونه یا علاقه شخصی من این پوسته امن برنامه برای کروم. هنگامی که شما برای اتصال به اینترنت استفاده از آی پی آدرس 64.13.139.230 و پورت 6668. هنگامی که شما متصل شده شما به طور پیش فرض به یک حساب کاربر معمولی و پایه دستورات نمایش داده خواهد شد.

متصل به TELEHACK پورت 75 آن است که در 4:06 ب. ظ روز جمعه, مه 15 سال 2020 در مانتین ویو کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا.
وجود 45 کاربران محلی است. وجود دارد 26639 میزبان در شبکه است. نوع کمک برای یک مفصل فرمان list. نوع NEWUSER به ایجاد یک حساب کاربری. ممکن است خط فرمان برای همیشه زندگی می کنند. فرماندهی یکی از موارد زیر باشد: 2048 ? a2 ac ظهور اساسی bf c8 کال calc اعظم روشن ساعت cowsay تاریخ اکو الیزا عامل figlet انگشت fnord geoip با کمک میزبان کردن آدرس ip شوخی ورود مک md5 مورس newuser یادداشت های هشت پا phoon خوک پینگ اعداد اول حریم خصوصی qr باران برامدگی لبه طبقات سنگ rfc دکل رول rot13 خواب starwars traceroute واحد uptime دانلود مستقیم کاربران uumap uupath uuplot آب و هوا هنگامی که zc zork zrun .

مرحله 2: ایجاد یک حساب کاربری

با اتصال تاسیس و از آن زمان به ایجاد یک حساب کاربری با newuser فرمان. از شما پرسیده خواهد شد که آیا شما زیر سن 13 و اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی; شما به سادگی می توانید پاسخ n به هر فرض کنید شما بیش از 13 سال است.

.newuser
شما زیر 13 سال سن? (y/N) n
خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی? (Y/n) n

نام کاربری باید بین دو و نه شخصیت ها در طول آغاز با حروف کوچک نامه. آن را فقط می تواند شامل حروف کوچک و اعداد باشد.

نام کاربری: hoid
رمز عبور: ************
دوباره رمز عبور را وارد کنید: ************

بعد از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای فعال کردن بازیابی ایمیل. من به شدت توصیه که شما را به عنوان شما نمی خواهید به از دست دادن تمام تلاش خود را فقط به خاطر اینکه شما را فراموش کرده و یک رمز عبور. هنگامی که شما در برگرفته کد تایید از شما ایمیل و وارد کردن آن در ترمینال حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد.

فعال کردن بازنشانی رمز عبور از طریق ایمیل ؟ (Y/n) y
آدرس پست الکترونیکی:
یک کد تایید ارسال شده است.
را وارد کنید "ارسال" را مجددا ارسال کد تایید.
کد امنیتی: ****
وارد سیستم کاربر HOID.

گام 3: ورود خود را ‘ایمیل’

اولین چیزی که شما باید توجه کنید بعد از حساب شما ایجاد شده است — قبل از اولین فرمان حتی به نظر می رسد — این پیام است که you’ve got mail.

شما باید ایمیل.
@

این ایمیل از Gmail شما به احتمال زیاد استفاده می شود. این همه خط فرمان بر اساس با هیچ رابط کاربری گرافیکی در همه. شما می توانید کل فرایند چگونه این ایمیل را فرستاده شده در زیر 1980s دوران مختلف ویژه.

به بررسی اولین ایمیل خود را, شما نیاز به اجرای پست فرماندهی. انجام این کار نمایش داده خواهد شد نسخه الکترونیکی و تجدید نظر در تاریخ است که در سال 1983! خط دوم نمایش داده خواهد شد تعدادی از ایمیل در صندوق پستی خود را. با شروع خط سوم را ببینید >N و نام فرستنده سن از پیام و ایمیل را به عنوان. در این مورد ما یک ایمیل از خالق بازی Forbin.

@mail
ایمیل نسخه 1.1 6/6/83. نوع ؟ برای کمک به.
1 پیام
>N 1 forbin 4m به انجمن خوش آمدید Telehack!
&

برای باز کردن یک ایمیل با استفاده از خواندن و پس از آن تعدادی از ایمیل. بنابراین در مورد ما ما می توانید بخوانید Forbin ایمیل با جزئیات 1 فرمان (هر چند اگر شما فقط یک ایمیل به شما در واقع می توانید جست و خیز تعداد).

از: forbin
به: hoid
تاریخ: سه شنبه 15 آوریل سال 2020 09:50:42 -0700
موضوع: به انجمن خوش آمدید Telehack! با تشکر از شما برای چک کردن Telehack! شما می توانید شروع با خواندن telehack.txt.
اگر شما گیر کرده است و سعی کنید رفتن به رله به یک سوال بپرسید
و یا چک کردن کاربر نگهداری Telehack ویکی:
http://telehack.wikia.com/ از آن لذت ببرید! - Forbin

هنگامی که شما را خوانده ام, ایمیل, شما می توانید آن را حذف کنید با حذف و سپس تعدادی از ایمیل مانند حذف 1. و یا اگر آن را فقط یک ایمیل حذف خود به خود باید کار کند.

پس از شما خواندن تمام ایمیل های شما می توانید برنامه با خروج. یک راه آسان برای گفتن که در آن شما هستند که توسط command prompt. هنگامی که شما کرده اند و به موقع به این معنی که شما در ایمیل شما و @ بدان معنی است که شما کاربر ریشه از شما Telehack حساب.

و خروج
@

هنگامی که شما از سیستم خارج شوید از پست الکترونیکی خود را, شما می خواهید خود را اولین دستاورد postmaster!

اپراتور: +priv POSTMASTER. کار خوب..
@

مرحله 4: بررسی دایرکتوری محلی

اجازه بدهید با یک نگاه به اطراف و دیدن آنچه که ما به اینترنت دسترسی دارند. با استفاده از ls command برای نشان دادن تمام فایل ها در زمان کار دایرکتوری.

@ls ظهور.gam againstip.txt اساسی.مرد basic15.a2 bbslist.txt c8test.c8 changelog.txt colossus.txt فرمان.txt crackdown.txt do-well.txt etewaf.txt انگشت.txt fnord.txt future.txt نمودار.png hammurabi.بس ien137.txt jfet.a2 johnnycode.txt k-rad.txt learncode.txt leaves.txt lem.بس lostpig.بازی متفکر.بس notes.txt orange-book.txt اورگان.بس porthack.exe privacy.txt rogue.gam rootkit.exe satcom.مرد لبخند.c8 starwars.txt sysmon.txt telehack.txt underground.txt unix.txt wardial.exe wumpus.بس xmodem.exe zork.gam
@

شما کاملا چند فایل و مهمتر از همه چهار اجرایی: rootkit های wardial, porthack و xmodem. این خواهد بود که ما اولین ابزار برای هک کردن سایر میزبان ها در شبکه. نیز وجود دارد کاملا چند متن فایل های شما می توانید به عنوان خوانده شده. اجازه بدهید با مشاوره از ایمیل و شروع به با telehack.txt که می تواند به عنوان خوانده شده با مطلب telehack.txt فرمان.

@بیشتر telehack.txt
Telehack Telehack یک شبیه سازی از یک تلطیف گردد/دانلود مستقیم حدود 1985-1990. آن است که کامل چند کاربر شبیه سازی از جمله 26,600 میزبان و بورس را از اوایل خالص هزاران نفر از فایل های از دوران, مجموعه ای از ماجراجویی و اگر بازی ها یک کار اساسی مترجم با یک کتابخانه برای اجرای برنامه شبیه سازی تاریخی کاربران ، اتصال
---------- در وب: http://telehack.com/ و یا باز کردن یک پوسته و نوع telnet telehack.com Telehack در دسترس است از طریق * Telnet بر روی پورت 23 (استاندارد پورت telnet), 443, 1337, 8080 و 31173 * HTTP بر روی پورت 80 (HTTP استاندارد پورت) * SSH در بندر 6668 * FTP بر روی پورت 21 (استاندارد ftp پورت) توجه داشته باشید: سرور FTP توسط RFC 959 سازگار و به احتمال زیاد با مدرن تر مشتریان FTP دسترسی
------------- کاربران غیر اندیش: لطفا نوع STTY /dumb پس از اتصال به telehack.
این را فراخوانی ساده ترمینال در حالت Z-کد بازی ها و جلوگیری از استفاده از
ANSI مکان نما پرداختن. برای اتصال کاربران با Teletypes یا دیگر Teleprinter ترمینال نصب setups
لطفا نوع STTY /tty پس از اتصال به سوئیچ telehack به یک تله تایپ
دوستانه حالت. در مورد این سند
------------------- Telehack مورد حساس است. دستورات اغلب نشان داده شده است در حروف بزرگ به
تشخیص آنها را از اطراف متن. توجه داشته باشید که شما لازم نیست که به نوع
دستورات در همه کلاه. به عنوان مثال: نوع DIR برای یک لیست از فایل های
اپراتور: +priv RTFM. تبریک
--More--(6%)

این فایل شامل تمام انواع اطلاعات در مورد دسترسی به و استفاده Telehack و همچنین به عنوان چگونه به دریافت کمک و سادهای نیست. را وارد کنید و یا پایین Arrow کلید را پایین یک خط در یک زمان در حالی که فضای نوار را پایین صفحه. این ب کلیدی استفاده می شود برای رفتن به یک صفحه.

من به شدت نشان می دهد که شما به عنوان خوانده شده از طریق این فایل به عنوان اطلاعات می تواند بسیار مفید اگر شما را تا پایان گرفتن به بازی. هنگامی که شما آن را به EOF (پایان فایل) شما حتی پیدا کردن کوچک, تخم مرغ عید پاک.

EOF
--- https://www.youtube.com/watch?v=Y6ljFaKRTrI @

گام 5: ببینید که چه کسی آنلاین و چک کردن نمره خود را

اگر شما مانند من هستید (بسیار رقابتی) و پس از آن چیزی است که شما خواهید بود بسیار علاقه مند در حال بررسی است که به صورت آنلاین و مقایسه نمرات. برای دیدن سایر کاربران ما می تواند اجرا شود انگشت فرمان است که ما را نشان می دهد انواع اطلاعات جالب از قبیل نام کاربری و وضعیت چه پورت آنها در زمانی که آخرین آنها به سیستم وارد شده و آنچه آنها انجام می دهند و همچنین به عنوان جایی که آنها در جهان هستند.

@انگشت
TELEHACK وضعیت سیستم 15-May-20 12:10:41
51 کاربران بار 0.00 تا 51d پورت و نام کاربری و وضعیت گذشته و آنچه که در آن ---- -------- ------ ---- ---- ----- 0 اپراتور اپراتور سیستم 6m کنسول
* 85 hoid Hoid 0s انگشت [REDACTED] 43 - 2s هو چی مین ویتنام 39 gamax GAMAx 11s telekomb مودنا ایتالیا 57 - 1m سانتا روزا 31 forbin Starfish نخست 4m رله, Mountain View, CA 60 آندروود دشوار TTY 8m رله لندن ، 74 mendax Mendax 9m رله pompano Beach, FL 53 چوک Shut up and dance 9m San Francisco, CA 68 deltas1x عالی HACKERMAN 14m رله پاینویل NC 75 b077 ooga booga 16m رله کرمیت, WV 81 - 19m Aguadilla, Puerto Rico 58 smittyone اصلی Kinkster 22m رله بدنه انگلستان 82 partyman چک هکر :D 24m pppd پراگ, جمهوری چک 84 nsamrsoc NSA MRSOC-SIGINT 28m ptycon San Antonio, TX
@

در حالی که کاربران به نظر می رسد به از ایالات متحده عمدتا وجود دارد کاملا چند سیستم وارد شده و از هر گوشه ای از جهان.

اگر شما کنجکاو در مورد یک کاربر خاص شما باید دو گزینه. شما می توانید یک کاربر خاص را آمار دقیق با انگشت {username}. اگر آنها نگاه مانند آنها ممکن است انجام کاری هیجان انگیز و سعی کنید با استفاده از لینک {شماره پورت} فرمان. اگر آنها در حال اجرا یک برنامه برای جلوگیری از این اکشن شما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که آنها در حال تایپ کردن در کنسول در زمان واقعی است.

@انگشت hoid
کاربر: hoid پیام وضعیت: Hoid سیستم سطح: 3 (کاربر) محل سکونت: [REDACTED] اولین ورود: 23m آخرین فعالیت: 0s سیستم متصل: 1 دستورات اجرا: 9 وضعیت کاربر بیت: RTFM بود که خیلی سخت ؟ 15-May-20 12:02:10 POSTMASTER من به عنوان خوانده شده ایمیل خود را 15-May-20 11:56:47 ACCT کاربر ثبت نام شده 15-May-20 11:50:42 هیچ برنامه ای.
@

انگشت فرمان همچنین با این نسخهها کار در پتروشیمی کاربران هنگامی که شما شروع به مواجهه با آنها را بر روی میزبان از راه دور.

مرحله 6: اتصال به کامپیوتر دیگر بر گردد

در اینترنت شما استفاده می شود که قادر به حرکت به هر وب سایت و یا سرور شما می خواهید به آن را مانند است که در گردد. در عوض, شما فقط می توانید دسترسی به میزبان یکی هاپ دور از شما یعنی کسانی که شما یک اتصال مستقیم به. برای دسترسی به جدول میزبان در دسترس شما اجرا netstat فرمان. فهرست میزبان های مختلف از لیست کاربر و به نظر می رسد بر اساس موقعیت جغرافیایی و یا تصادفی نسل.

@netstat میزبان سازمان محل ---- ------------ -------- acract کامپیوتر آمریکایی و اجاره, Inc. Arlington, VA adaptex Adaptec Inc. انگور تگزاس زباله دانی cisco Systems, منلو پارک, CA لس o'reilly همکاران Gilford, CT mimsy دانشگاه مریلند کالج پارک کالج پارک دکتر oddjob دانشگاه شیکاگو شیکاگو, ایلینوی omalos دانشگاه فنی کرت Chani یونان اوراکل Oracle Corporation بلمونت پشت سر هم پشت سر هم کامپیوتر, Inc. Cupertino, CA ucselx San Diego State University, San Diego, CA veritas نرم افزار VERITAS Santa Clara, CA
@

در دوران مدرن کاربر مهمان دسترسی غیر فعال به طور پیش فرض و به عنوان یک خطر امنیتی اما در روز های خوب قدیمی آن به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به مهمان حساب بر روی کامپیوتر خود را برای هر کسی که خواست از آن استفاده کنید. این یکی از کسانی که کمی خنده دار خصلت از زمان طولانی گذشته زمانی که امنیت نیست و در عین حال یک نگرانی قابل توجهی در ذهن مردم.

استفاده از telnet {سرور} برای دسترسی به یکی از میزبان.

@telnet mimsy
در تلاش...
متصل به MIMSY - متصل به دانشگاه مریلند کالج پارک -
نام کاربری:

هنگامی که شما متصل, استفاده از مهمان به عنوان ورود به سیستم و شما باید اعطا کاربر مهمان دسترسی داشته باشید.

نام کاربری: مهمان
DEC Vax-8600 4.3 BSD آخرین تعاملی ورود در سه شنبه مارس 15 12:26:43 CDT 2020 توجه: مودم خطوط تغییر کرده است. شماره جدید: 301.405.2749
/etc/motd: توجه داشته باشید: KABACHOK ریشه در اینجا همانطور که از دوشنبه مارس 15 09:02:18 CDT 2020
mimsy$

وجود دارد چند چیز شما باید توجه داشته باشید از زمانی که شما در ورود به یک میزبان جدید. شما ممکن است یک شماره تلفن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شماره گیری و اتصال به شبکه با استفاده از xmodem. اما مهمتر از همه برای ما و در زمینه بازی است /etc/motd اگر آن را فعال و نمایش توجه داشته باشید که خاص که کاربر ریشه میزبان.

روشن است که کاربر یک بازیکن دیگر. این اساسا بدان معنی است که آنها خود را میزبان و آنها را دستگیر پرچم, پس به صحبت می کنند. یکی از اهداف شما در این بازی باید به گرفتن به عنوان بسیاری از حساب کاربر ریشه به عنوان امکان پذیر است. متاسفانه برای لحظه ای ما گیر با کاربر مهمان دسترسی است که در پایین ترین سطح است و بسیار محدود نمیشود ،

این فرمان به شما کمک خواهد کرد پیگیری از جایی که شما هستند. برای مثال هنگامی که به سیستم وارد شده به یک میزبان به میزبان نام و سپس $ برای یک کاربر معمولی و @ برای ریشه حساب.

شما می توانید برخی از زمان را صرف کاوش در اطراف کاربر مهمان حساب با استفاده از استاندارد دستورات لینوکس مانند cd و ls. وقتی که شما آماده به ترک شما می توانید با استفاده از خروج و یا کنترل-D به قطع اتصال از راه دور میزبان.

mimsy$
%اتصال بسته
@

گام 7: به دست آوردن دسترسی کاربر

کاربر مهمان دسترسی نمی خواهد ما بسیار دور, بنابراین اجازه دهید را تغییر دهد. در حال حاضر که ما در حال آشنا با مرور در اطراف شبکه ما می توانید شروع به اسکن کردن پورت کنید و سعی کنید برای بهره برداری از آنها. خوشبختانه ما یک ابزار فقط برای آن است.

اگر شما به یاد داشته باشید از ما دایرکتوری ما porthack.exe. این ابزار ما می توانید استفاده کنید برای به دست آوردن دسترسی به یک حساب کاربری بر روی یک میزبان. با استفاده از run porthack.exe و یا به سادگی porthack در پیش فرض خود را به ترمینال و استفاده از y به ادامه.

@اجرا porthack.exe /////////////////////////////////////// // Porthack 2.0 توسط FORBIN //
/////////////////////////////////////// ادامه? (y/n) y

در حال حاضر اگر شما به یاد داشته باشید نام میزبان از قبل فقط با استفاده از این, اما اگر شما می خواهید برای دیدن جدول میزبان دوباره, شما هم اکنون می توانید با استفاده از ? علامت گذاری به عنوان. در نهایت شما می خواهید برای اسکن تمام میزبان اما در حال حاضر فقط یکی را انجام خواهد داد.

وارد هاست (? برای لیست): ? میزبان سازمان محل ---- ------------ -------- acract کامپیوتر آمریکایی و اجاره, Inc. Arlington, VA adaptex Adaptec Inc. انگور تگزاس زباله دانی cisco Systems, منلو پارک, CA لس o'reilly همکاران Gilford, CT mimsy دانشگاه مریلند کالج پارک کالج پارک دکتر oddjob دانشگاه شیکاگو شیکاگو, ایلینوی omalos دانشگاه فنی کرت Chani یونان اوراکل Oracle Corporation بلمونت پشت سر هم پشت سر هم کامپیوتر, Inc. Cupertino, CA ucselx San Diego State University, San Diego, CA veritas نرم افزار VERITAS Santa Clara, CA وارد هاست (? برای لیست): mimsy

در حال حاضر این برنامه را اجرا خواهد کرد یک پورت اسکن درست مثل Nmap خواهد گرداند و یافته های آن است. همه از میزبان تمایل به مقدار زیادی از پورت های باز. شما احتمالا می خواهید کاملا چند که شما با آن آشنا مانند تیولی شی Dispatcher.

کاوش MIMSY برای باز کردن سوکت... پورت سرویس desc ---- ------- ---- 21 ftp انتقال فایل [کنترل] 23 telnet Telnet 79 انگشت انگشت 94 objcall تیولی شی Dispatcher 171 متعدد شبکه نوآوری های متعدد 513 ورود ورود از راه دور یک لا telnet

هنگامی که شما انتخاب کنید یک پورت porthack اجرا خواهد شد, سرریز بافر, حمله که در آن برنامه شروع به نوشتن در مرز حافظه پس از آن بیش از ظرفیت داده ها از یک بافر. Porthack با استفاده از آن به اجرای کد اضافه خواهد شد که شما به عنوان یک کاربر. ماشین آلات در این دوره شد و به ویژه آسیب پذیر به آن دلیل محدودیت ظرفیت حافظه آنها تا به حال اندازه گیری کیلو بایت و مگابایت به عنوان مخالف به گیگابایت ترابایت ما مورد استفاده قرار گیرد به امروز.

اگر قافیه یا دلیل که پورت های آسیب پذیر هستند من هنوز به تشخیص آن است. آنها ممکن است به طور تصادفی انتخاب شده در این بازی اما حداقل یک پورت آسیب پذیر خواهد بود به هر میزبان. من تمایل فقط به کار من راه را به پایین پورت لیست.

اگر شما تا کنون از دست دادن دسترسی به آن میزبان همان پورت های آسیب پذیر خواهد بود و دوباره پس از آن ممکن است ارزش گرفتن یادداشت ها به عنوان شما بروید.

پورت را امتحان کنید ؟ 21
تلاش بافر تاخت و تاز کردن در برابر پورت 21/ftp...
%porthack خطا - بافر تاخت و تاز کردن exploit failed
...سعی کنید یکی دیگر از پورت پورت را امتحان کنید ؟ 171
تلاش بافر تاخت و تاز کردن در برابر پورت 171/روش multiplex... * mimsy امنیت به خطر بیافتد * نصب TSR loopjacker...
اضافه کردن کاربر HOID به سیستم حساب های...
آپلود فرمان مستعار از پوسته... ** porthack کامل ** نوع TELNET MIMSY برای ورود به سایت. توجه: برای ورود به سیستم فعلی خود استفاده کنید نام کاربری و رمز عبور. اعتبار خود را نصب شده بر روی سیستم از راه دور و به شما عطا خواهد شد دسترسی داشته باشید.
اپراتور: +priv هکر. کار خوب

تبریک! فقط می خواهم که شما به خطر بیافتد خود را به سیستم برای اولین بار و هکر دستاورد! در حال حاضر شما می توانید با استفاده از یک دستور مانند rlogin {سرور} به طور خودکار ورود به سیستم است که میزبان و باید همه امتیازات کامل کاربر.

@rlogin mimsy
در تلاش...
متصل به MIMSY - متصل به دانشگاه مریلند کالج پارک - نام کاربری:
رمز عبور:
DEC Vax-8600 4.3 BSD آخرین تعاملی ورود در سه شنبه مارس 15 12:36:10 CDT 2020 توجه: مودم خطوط تغییر کرده است. شماره جدید: 301.405.2749
/etc/motd: توجه داشته باشید: KABACHOK ریشه در اینجا همانطور که از دوشنبه مارس 15 09:02:18 CDT 2020
mimsy$

گام 8: سرقت برخی از برنامه های

ما می توانیم این هک یک گام دورتر و سرقت اسناد حساس و برنامه های از میزبان. برای انجام این کار ما نیاز به دسترسی به پروتکل انتقال فایل (FTP) سرور. از صفحه اصلی خود ترمینال با استفاده از ftp {نام میزبان} و پس از آن نوع در نام کاربری و رمز عبور به صورت دستی.

@ftp mimsy
متصل به mimsy.
220 mimsy FTP سرور (نسخه 4.109 Wed Nov 19 21:52:18 CST 1986) آماده شده است.
نام و نام خانوادگی (mimsy:hoids): hoids
331 رمز عبور مورد نیاز برای hoid
رمز عبور: ************
230 کاربر hoid وارد شده در
کنترل از راه دور نوع سیستم یونیکس است.
با استفاده از حالت بن برای انتقال فایل ها.
ftp>

از اینجا ما می توانید نگاه برای برنامه های مفید با ls .exeکه به ما نشان می دهد همه چیز را در دایرکتوری فیلتر برای فایل های با پسوند .exe.

ftp اف تی پی> ls *.exe
200 پورت فرماندهی موفق
150 باز ASCII حالت اتصال داده برای فایل لیست
-rwxr-xr-x 1 bin bin 136651 Jul 13 1981 killproc.exe
226 انتقال کامل
ftp>

این بازی تضمین می کند که وجود خواهد داشت یک برنامه مفید در هر میزبان. در این مورد ما در بر داشت killproc.exe که برنامه ای است که ما می توانید استفاده کنید برای کشتن کاربر دیگر روند. آن را مفید برای ریشه گرفتن در یک میزبان هنگامی که شخص دیگری در حال حاضر آن است. دانلود فایل با دریافت {file name}.

ftp اف تی پی> دریافت zcheat.exe
200 پورت فرماندهی موفق
150 باز BIN حالت اتصال داده برای killproc.exe (136651 بایت)
100% |===================================================>|
226 انتقال کامل
136651 بایت دریافت در 29 ثانیه (4.60 kB/s)

در حالی که ما اینجا هستیم ما همچنین می توانید اضافه کردن فایل به هاست از ما یک ماشین محلی است. اولین چیزی که شما باید همیشه اضافه کردن است porthack.exe که اجازه خواهد داد که شما برای هک میزبان متصل به این مصالحه میزبان. با استفاده از قرار دادن {file name} فرمان.

ftp اف تی پی> قرار دهید porthack.exe
200 پورت فرماندهی موفق
150 باز BIN حالت اتصال داده برای porthack.exe (27542 بایت)
100% |===================================================>|
226 انتقال کامل
27542 بایت ارسال در 8 ثانیه (3.36 kB/s)

هنگامی که شما انجام می شود خروج ftp.

ftp اف تی پی> خروج
221 خداحافظ.

گام 9: شروع خود را هکر تلاش

حرکت بین تصادفی 1980s ماشین آلات و هک کردن آنها می تواند سرگرم کننده خود را, اما اگر شما نوع فرد است که نیاز به یک هدف و یا روایت از برخی از مرتب کردن بر اساس من فکر کردم تنها چیزی که برای شما. رفتن به Telehack ترمینال و تایپ این دستور تلاش و مطبوعات را وارد کنید.

@تلاش تلاش هکر تلاش چالش 1.14 نگهداری و برایش حکم صادرکند -=[ DarkNet / تداوم ]=- آماده خود را به چالش..........انجام می شود چالش شما این است: هک راه خود را به میزبان: INMET میزبان حاوی این فایل: QX17471.SYS خواندن این فایل و آن را به شما دستورالعمل های بیشتر. موفق باشید! @

در حال حاضر شما باید این کار هیجان انگیز برای پیدا کردن یک میزبان خاص از بیش از 26,000 در شبکه! که میزبان یک فایل به شما بیشتر دستورات است که شما را به رتبه دهی نشده است دیگر میزبان و رمز و راز. در تلاش خود را, شما هک صدها نفر از دیگر میزبان پیدا کردن بیشتر اجرایی و کشف انواع طولانی از دست داده است.

برای شروع تلاش خود را توصیه می کنم به دست آوردن حساب های کاربری در همه ردیف 1 میزبان در دسترس شما است.

که می توان با نمایش میزبان با netstat و استفاده از porthack.exe برای به دست آوردن یک حساب کاربری. Netstat کمک خواهد کرد که شما پیگیری که میزبان شما به خطر بیافتد توسط قرار دادن یک * در کنار آنها.

@netstat میزبان سازمان محل ---- ------------ --------
* acract کامپیوتر آمریکایی و اجاره, Inc. Arlington, VA
* adaptex Adaptec Inc. انگور تگزاس
* زباله دانی cisco Systems, منلو پارک, CA
* لوس o'reilly همکاران Gilford, CT
* mimsy دانشگاه مریلند کالج پارک کالج پارک دکتر
* oddjob دانشگاه شیکاگو شیکاگو, ایلینوی
* omalos دانشگاه فنی کرت Chani یونان
* oracle Oracle Corporation بلمونت
* پشت سر هم پشت سر هم کامپیوتر, Inc. Cupertino, CA
* ucselx San Diego State University, San Diego, CA
* veritas نرم افزار VERITAS Santa Clara, CA

از آنجا, شما باید قادر به ورود به هر یک از میزبان با rlogin و اجرا netstat دوباره به محوری به شبکه های در دسترس که میزبان. رفتن مثل این, شما باید قادر به پیدا کردن هدف خود را در نهایت. اگر شما با داشتن مشکل پیدا کردن تلاش خود را هدف دانشگاه همیشه عالی نقاط محوری زیرا آنها تمایل به بیشترین اتصال به میزبان دیگر.

mimsy$ netstat میزبان سازمان محل ---- ------------ -------- ایمز (ames) ناسا nasa Ames Research Center Moffett Field, CA anagld Analytics, Inc. کلمبیا دکتر aplcen دانشگاه جانز هاپکینز, APL مرکز لورل MD arinc هوانوردی Radio, Inc. آناپولیس MD سیاه و سفید-سیلیکون سیلیکون, قلعه Computati مکلین ویرجینیا blenny Roy بازنشستگی تحقیقات بهار نقره ای مریم casemo مورد / درمان, Inc. آناپولیس جانکشن cp1 Chesapeake & پوتوماک Tel. شرکت Silver Spring, MD cvl مرکز اتوماسیون پژوهشی دانشگاه کالج پارک دکتر elsie موسسه ملی بهداشت در بتسدا eneevax Elec. Eng. Dept., U of Maryland, Col, کالج پارک دکتر fe2o3 خصوصی نیوجرسی fnord Inst. برای Adv. Comp. مطالعات دانشگاه کالج پارک دکتر hqda-ai ارتش ایالات متحده هوش مصنوعی درصد Washington, DC kzin Kzinti سفارت مکلین ویرجینیا مک لین ویرجینیا مامان سوپ آشپزخانه ویرجینیا mbph گروه بیوفیزیک دانشگاه. از Baltimore, MD nat-3 سفید نقطه (در شمال) و ایالات متحده آمریکا nbs-amrf اداره ملی استانداردهای Automa Gaithersburg, MD nmrdc1 دریایی, پزشکی, پژوهش و توسعه, Bethesda, MD pixcom Pix Technologies Corporation کالج پارک دکتر prometheus Prometheus II, Ltd. کالج پارک دکتر
& ramstein-piv-1.af.mil Ramstein پایگاه هوایی آلمان rayssd شرکت ریتون پورتسموث RI rlgvax کامپیوتر, کنسول, Inc., دفتر Syst رستون ویرجینیا راتگرز دانشگاه از Ne پیسکتاوای NJ thinc فردا افق, Inc. (THINC) Bethesda, MD tigger Palindrome آنلاین Richardson, Texas umiacs Inst. برای Adv. Comp. مطالعات دانشگاه کالج پارک دکتر uunet UUNET Technologies, Inc, Falls Church, VA wb3ffv Advanced Business Solutions, Inc. Baltimore, MD widener Widener دانشگاه علم کامپیوتر چستر
mimsy$

برو جلو و تسخیر Telehack جهان! ممکن است از خط فرمان برای همیشه زندگی می کنند! و با تشکر برای خواندن. اگر شما هر گونه سوال شما می توانید از اینجا و یا در توییتر @The_Hoid.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش از طریق دو-O-بچه/منشور تصاویر; تصاویر توسط Hoid/Null Byte

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر