MLB بازیکنان درگیر بودن در یک نزاع و جدال در برخی از نقطه در طول حرفه خود است مانند حق عبور.

غول رسانههای مایک Krukow و Duane Kuiper به تازگی بازگو برخی از مورد علاقه خود را در بازی مبارزه داستان از جمله Krukow بودن egged در یاد بازیکن در طول روز خود را به بازی با توله شیکاگو.

[غول خودی پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

“این [فیلادلفیا] فیلیز را در این پارچ نام کوین Saucier” Krukow می گوید ورزشی NBC Bay منطقه امی Gutierrez. “او تصمیم می گیرد او را میخوام کسی پایین به طوری که او بازدید استیو Ontiveros ما سوم baseman بود که یک دوست واقعا خوب است.

“پس از زمین باز یافته به پایان می رسد و من به ما گیر ‘اولین 0-2 تعداد ما را هر کس در آن است,’ معنی هر کس در حال آمدن است تا اگر آنها یک 0-2 تعداد آنها در حال گرفتن حفر شده است.”

Krukow شد و با توجه به سرب بعدی نیمه باز یافته و Saucier — به عنوان مرسوم است در این سنتی بیس بال beefs — آمار Krukow با اولین زمین. اما پس از او رو به اولین پایه Saucier اقدامات به ارمغان آورد و دو به ضربات.

“کوین Saucier پیاده روی نیمه راه از تپه به پایه اول و او تف در” Krukow گفت. “پیت رز اولین baseman برای فیلیز او می رود ‘شما نمی توانید به او اجازه دهید بروید و پا زدن خود را یک–!’ بنابراین من برو ” آره!'”

[مرتبط: Tyler Heineman مسیر به غول شروع بعید مد در UCLA]

Krukow رو یک پانچ در قبل از ازدحام فیلیز او را احاطه کرده و خود از licks در.

همه از این نیز در حالی است که Krukow را در بیمارستان پس از زایمان روز قبل از.

مهم نیست که چه کسی برنده مبارزه Krukow قطعا برنده این جنگ است. نه تنها او پرتاب دو hitter وظیفه از طریق هفت نوبت اما Krukow ضربه اول خود را MLB صفحه اصلی اجرای آن روز در-بت خود را قبل از اجرا با Saucier.

آن را سخت به تصور کنید Krukow تا به حال به یاد ماندنی تر از 48 ساعت در زندگی حرفه ای خود را.

غول’ مایک Krukow بازگو شگفت انگیز پیت رز و جدال داستان از MLB حرفه ای در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی