در میان چیزهای دیگر “آخرین رقص” انجام داده است یک کار خوب از آوردن LeBron James ستان به جدول.

تعداد چنینگ فرای در میان آنها است.

13 سال NBA کهنه که بازی در کنار جیمز که کلیولند کاوالیرز موفق به کسب 2016 NBA قهرمانی نشان داد تا جمعه به NBC Sports’ حرف’ تریل پادکست با مسخره حذف از اردن بازی.

“او تنها بود و واقعا یک کار” ریچارد فرای گفت. “و این بود که فقط به نمره. و او که در یک رای.

“اما من احساس نمی مانند راه خود را از برنده شدن در آن را ترجمه به آنچه در آن است در حال حاضر. بچه ها می خواهم به بازی با او.”

OK, Channing.

اردن اعتبار (به عنوان اگر شما به آنها نیاز دارید)

بله اردن بود فوق العاده گلزن. 10-زمان به ثمر رساند قهرمان طور متوسط 30.1 امتیاز در هر بازی بیش از این دوره از 15 سال NBA حرفه ای. که به طور متوسط افزایش یافته و به 33.4 امتیاز در هر بازی در پلی آف.

بنابراین ریچارد فرای کردم یک چیز درست است.

او از روی عیاشی و بیفکری نادیده گرفته اردن حرفه ای به طور متوسط 6.4 ریباند 5.7 کمک و 2.1 دزد در هر بازی. او قلم اردن پیشرو لیگ در دزد سه بار خود را نه NBA All-تیم دفاعی افتخارات و دفاعی خود را بازیکن سال جایزه در سال 1988 در حالی که این ادعا که اردن “تنها یک کار است.”

همچنین کسانی که کمک به بسکتبال ظاهرا نمی ترجمه برای سال 2020 است.

The LeBron-stan is strong with this one. (AP Photo/Tony Dejak)
این LeBron-استن قوی است با این یکی. (AP Photo/تونی Dejak)

در مورد که بد هم تیمی چیزی

بله اردن بود و یک مستند هم تیمی دشوار است که آشکارا هدف کمتر بازیکنان با استعداد در hard-nosed جلسات تمرین. وجود دارد قطعا بازیکنان در بازی امروز و در ’90s که نمی شود که در اطراف. اما در اینجا حدس زدن یک نظرسنجی از بازیکنان از هر دو دوره را به شدت لاغر “بله” در بازی با یک پسر که کاملا به نفع شما حلقه.

در کلیپ بالا فرای ادعای رو به رشد خود را تا Phoenix Suns فن تحت تأثیر او به دور از اردن. سپس او ذکر شده Tim Duncan کوبه برایانت و جیمز (البته) جلوتر از اردن تمام زمان قبل از پس گرد در به همان اندازه پوچ و در حال حاضر قرار داده و به تخت برایانت استدلال هنگامی که به چالش کشیده شده توسط میزبان دن شلدون.

او سپس در ادامه می گویند که قهرمانی می توانند در این بحث (دوباره — OK, Channing) “چرا که اگر ما با استفاده از مسابقات و سپس پژمردگی چمبرلین و بیل راسل باید بالاتر از آنها است.” او پس از آن به اصلاح خود بد چمبرلین (دو قهرمانی) را.

به MJ-LeBron بحث خوب است اما …

این LeBron-MJ استدلال کاملا منطقی و خوب موضوع ورزش بحث در میان طرفداران بسکتبال است. حتی اگر LeBron استدلال به وضوح اشتباه است.

اما فرای باید انجام دهید بهتر از این است. 36 سال است که کار خود را با مهارت های او به عنوان نزدیک به پایان کار خود را.

اما داغ طول می کشد فقط نمی تواند بود. آنها باید برخی از پایه و اساسی در واقعیت است. در غیر این صورت شما فقط تا پایان شرم آور خود را.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی