باب واتسون سابق Houston Astros ستاره و سیاه برای اولین بار مدیر کل به برنده سری جهانی عنوان MLB تاریخ درگذشت پنج شنبه شب پس از یک نبرد طولانی با بیماری کلیوی پسر خود در توییتر اعلام کرد.

او 74.

واتسون با بازی 19 فصل در لیگ خود را از 1966-84 مهمترین با Astros به عنوان یک outfielder و اولین baseman. او همچنین صرف زمان با Boston Red Sox, New York Yankees و آتلانتا بریوز, درآمد دو All-Star گره.

او به عنوان آستروس’ مدیر کل از 1993-95 قبل از برگزاری همان پست با یانکی ها برای دو فصل. در حالی که در نیویورک واتسون کمک کرده و منجر یانکی ها به جهان برنده سری در سال 1996 — ساخته شده است که او اولین سیاه مدیر در تاریخ MLB به انجام این کار.

او بعدها به عنوان لیگ را معاون رئیس جمهور در زمینه عملیات های هشت سال قبل از بازنشستگی در سال 2010.

“این یک روز بسیار غم انگیز برای Astros و برای همه بیس بال” آستروس در بیانیه ای گفت. “باب واتسون لذت بردم منحصر به فرد و قابل توجه حرفه ای در لیگ اصلی بیس بال است که شش دهه به طول انجامید و رسیدن به موفقیت در بسیاری از سطوح مختلف از جمله به عنوان یک بازیکن و مربی و مدیر و MLB اجرایی است. او یک ستاره در این زمینه و درست پیشگام کردن آن را تحسین و احترام هر کس او شده و یا مشغول به کار در کنار.

“باب خواهد شد از دست رفته اما فراموش نکرده است.”

واتسون تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت در دوران بازنشستگی با توجه به New York Daily News, از جمله هر دو مشکلات گردش خون و فشار خون بالا قبل از او آغاز شده مبتلا به نارسایی کلیه.

“هر دو بچه ها من ارائه شده برای اهدای کلیه” واتسون گفت: اخبار روزانه در سال 2018 “و من به آنها گفتم هر دو همان چیزی که:” من تا به حال یک زندگی خوب و من نمی خواهم به یک کلیه از افراد جوان که واقعا به آنها نیاز دارید و هنوز هم باید تمام زندگی خود را جلوتر از آنها است.’

“خواهد بود که بسیار خودخواه در بخشی از من.”

General manger Bob Watson and manager Joe Torre of the New York Yankees hold trophy after winning game six of the World Series against the Atlanta Braves at Yankee Stadium in 1996. (Getty Images)
به طور کلی آخور باب واتسون و مدیر جو توره از نیویورک یانکیز برگزاری جایزه پس از برنده شدن در بازی شش از سری جهانی در برابر آتلانتا بریوز در استادیوم یانکی در سال 1996. (گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی