سازمان دیده بان Evander Holyfield له هفته اول خود را پشت در بوکس آموزش


Photo credit: Alex Menendez - Getty Images
عکس های اعتباری: Alex منندز – Getty Images

از سلامت مردان

قهرمان بوکس Evander Holyfield هفته گذشته اعلام کرد که او بیرون آمدن از بازنشستگی و آماده به گام به حلقه. او توییتی قصد او برای شرکت در یک سری از نمایشگاه مسابقات به جمع آوری پول برای امور خیریه به طور خاص #Unite4OurFight, یک سازمان است که “با هدف پر کردن جای خالی این بیماری همه گیر ایجاد شده در دسترسی به منابع جوانان ما نیازهای عاطفی و توسعه آموزش و پرورش است.”

و او در حال حاضر برداشت تا آموزش خود را دوباره. Holyfield نوشت: در Instagram که او “احساس خوب” پس از هفته اول خود را پشت در ورزشگاه و اضافه کرد: “من به دنبال به جلو به پله تا من جلسات آموزشی و شدت که من آماده برای مبارزه با.” در این فیلم کوتاه او دیده می شود نشان دادن خاموش خود را سریع رفت و آمد و سرعت چشمگیر در حالی که هدف قرار دادن پد قبل از پایان دادن به در فقط دو کلمه: “من برگشتم.”

پست گمانه زنی ها در میان طرفداران بوکس که Holyfield می تواند آماده سازی خود برای مدتها در انتظار مسابقه برگشت با مایک تایسون که نیز به تازگی اعلام کرد تمایل خود را برای بیرون آمدن از بازنشستگی برای برخی از خیریه دعوا شده و شدید آموزش تصویری از خود را دارد.

Holyfield و تایسون بودند معروف رقبا در ’90s; پس از Holyfield شکست تایسون در یک KO پیروزی در سال 1996 برنده جایزه سوم خود را WBA عنوان سنگین وزن در روند آنها رفت تا در برابر یکدیگر در یک مسابقه برگشت در سال بعد. در حال حاضر بدنام “نیش مبارزه” که در آن تایسون بیت یک تکه از مارپیچ از Holyfield گوش و قومی آن را بر روی حصیر باعث جنجال و رفته در annals, ورزشی, تاریخچه.

و در حالی که نه انسان است و به عنوان جوان به عنوان او یک بار بود و آن را ایمن می گویند کل بوکس جهان خواهد بود اگر و هنگامی که 53 و 57 ساله مبارزان بار دیگر گام به حلقه با هم.

شما همچنین ممکن است مانند

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر