روز Verstappen مجموعه نزدیک نشکن F1 رکورد

به عنوان با اکثر پرونده وجود می آید برخی از نقطه فلات به خصوص وقتی که می آید به عنوان ‘جوانترین’ به رکورد دستاوردهای مختلف.

رکورد جوانترین قهرمان جهان به تدریج کاهش در 15 سال گذشته داشتن قبلا طولانی-برگزار by Emerson Fittipaldi بود که در 25 سال و 303 روز هنگامی که او برای اولین بار برنده عنوان در سال 1972 است. فرناندو آلونسو (2005) و لوئیس همیلتون (2008) برگزار شد هر رکورد چند سال تنها برای Sebastian Vettel بیشتر به کمتر نوار به 23 سال و 134 روز که در آن در حال حاضر می ایستد.

2020 علائم حداکثر Verstappen نهایی شانس خود را برای شکستن این رکورد از آن که یکی از معدود ‘جوانترین’ تمجید او در حال حاضر نمی نگه دارید. او جوانترین مسابقه استارت جوانترین نقاط گلزن, جوانترین تریبون دان, جوانترین رهبر نژاد و جوانترین راننده به نظر می رسد در یک جایزه بزرگ آخر هفته.

اما قابل توجه ترین ‘جوانترین’ سوابق البته وضعیت خود را به عنوان F1 جوانترین برنده مسابقه چیزی به دست او در این روز در سال 2016.

یک گاو نر قرمز برنده شدن در یک مسابقه است که به سختی یک غافلگیری بزرگ اما شرایط اطراف Verstappen پیروزی بودند چیزی کمتر از فوق العاده است. آن آمد و در اولین بازی برای تیم زیر تعجب خود را ارتقاء فقط چهار نژاد به کمپین 2016 اقدام به عنوان نقطه شروع برای یک رابطه است که به نظر می رسد مجموعه ای برای تعریف Verstappen F1 حرفه ای.

Verstappen در حال حاضر جذب مقدار زیادی از توجه خود را از طریق اولین فصل با تورو روسو شدن F1 جوانترین-همیشه راننده فقط در 17. در حالی که وجود دارد نگرانی آمادگی خود را حتی باعث FIA به تغییر آن فوق العاده گواهینامه قوانین برای اطمینان از رانندگان شد حداقل 18 سال, هلندی انجام یک کار قابل توجه خود را از طریق rookie مبارزات انتخاباتی.

حداکثر Verstappen تورو روسو

Max Verstappen, Toro Rosso <span class="copyright">Steven Tee / Motorsport Images</span>
حداکثر Verstappen تورو روسو استیون Tee / Motorsport تصاویر

استیون Tee / Motorsport تصاویر

اعتیاد به مواد مخدره اطراف Verstappen نشان داد چند نشانه هایی از مصاحبه به عنوان 2016 منجر به تحت فشار قرار می گیرد Daniil Kvyat. روسیه علنا گفت او احساس آرامش در مورد آینده اش با وجود آتش ظاهر می شود روشن او را تحت اما ردبول مشاور هلموت مارکو در حال حاضر به حال یک چشم بر گرفتن Verstappen به ارشد تیم هر چه زودتر به جای بعد.

اگر Red Bull نیاز به یک بهانه ای را تعویض و سپس Kvyat داد و آن را یکی در اوایل فصل. در حالی که او به ثمر رساند یک تریبون در چین پس از او ‘اژدر’ لحظه با Vettel در آغاز Kvyat از هم جدا افتاد دو هفته بعد در روسیه است. دو برخورد با Vettel در باز کردن زانوی چپ Kvyat رو خشم فراری راننده و ساخته شده تا ذهن ردبول مدیریت: از آن زمان به Verstappen یک شات.

Red Bull تایید سوئیچ چهار روز بعد از مسابقه در روسیه قرار دادن Verstappen در کنار Daniel Ricciardo از اسپانیا جایزه بزرگ. آنجا که قرار ملاقات خود را در تورو روسو تا به حال شگفت زده F1, جامعه, وجود دارد برخی از عدم اطمینان بیش از Verstappen آمادگی برای مبارزه در مقابل در فقط 18 سال.

Verstappen سریع برای تنظیم به Red Bull RB12 ماشین زني در عرض دو دهم ثانیه از Ricciardo در هر دو FP1 و FP2. Verstappen به پایان رسید چهارم نهایی تمرین یک جایی جلوتر از Ricciardo شد اما بیش از چهار دهم ثانیه در مرحله مقدماتی. آن را هنوز هم به اندازه کافی خوب برای چهارم در شبکه جلوتر از Kimi Raikkonen و Vettel در فراری ،

“انتظار نداشتم به انطباق با ماشین تا به سرعت” Verstappen اذعان پس از مقدماتی. “انتظار نداشتم در ردیف دوم پس از آن احساس مثبت. ما نزدیک به یک تریبون و امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن مواضع ما در فردا مسابقه است.”

Verstappen ساخته شده شروع مناسبی بطرف خود کش کرد به فشار هوا از هم تیمی Ricciardo در اجرا به نوبه 1 تنها برای این اجازه می دهد تا Vettel به پهلو از طریق به مکان چهارم است. Verstappen ضربه به عقب با یک حرکت جسورانه در اطراف خارج از نوبت 3 right-hander به اصلاح موقعیت – و پس از آن آمد این حادثه که تغییر در این مسابقه است.

غالب مرسدس همیلتون و Nico Rosberg برخورد در کوتاه مدت به نوبه خود 4 ارسال هر دو خودرو به شن و خارج از مسابقه است. ایمنی ماشین شد و به سرعت به نام ترک Red Bulls اول و دوم Ricciardo پیشرو از Verstappen.

لوئیس همیلتون مرسدس AMG F1 W07 ترکیبی و Nico Rosberg مرسدس AMG F1 W07 هیبرید در شن پس از برخورد

Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid and Nico Rosberg, Mercedes AMG F1 W07 Hybrid in the gravel after colliding <span class="copyright">Motorsport Images</span>
لوئیس همیلتون مرسدس AMG F1 W07 ترکیبی و Nico Rosberg مرسدس AMG F1 W07 هیبرید در شن پس از برخورد Motorsport تصاویر

Motorsport تصاویر

این امر می تواند اولین آزمون برای Verstappen در یک نبرد برای برنده شدن در یک مسابقه از فرمول 3 روز – اما مطمئنا در اولین شروع خود را برای Red Bull, او نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن شمع به Ricciardo. این جفت ارز سود اضافه شده Carlos Sainz – Verstappen هم تیمی فقط دو هفته قبل – نشستن در سوم اقدام به عنوان یک بافر برای فراری پشت سر گذاشت.

Ricciardo قادر به رهبری این زمینه دور پاک برای راه اندازی مجدد اما تا به حال Verstappen برای شرکت در طول باز کردن از روی لئامت دادن عدم به ساخت هر نوع قابل توجهی منجر شود. Vettel از دست داده بود و پنج ثانیه به Ricciardo در زمان او گذشته بود Sainz با Raikkonen نشسته بیشتر از چهار ثانیه پشت سر گذاشت.

Ricciardo و Verstappen حفره دار در دامان یکدیگر برای حفظ ردبول 1-2 اما فراری موفق به تاخت و تاز در تازه لاستیک. در پایان از روی لئامت دادن دوم Vettel بود فقط دو ثانیه خاموش نژاد رهبر Ricciardo در حالی که Verstappen بود و خنک ماندن در DRS طیف وسیعی از هم تیمی اش, البته هرگز به اندازه کافی نزدیک به یک حرکت.

این استراتژی در دور دوم از گودال متوقف می شود که در نهایت دست Verstappen مسابقه برنده شوید. ردبول به نام Ricciardo در از سرب در دامان 28 اتصالات او را با مجموعه ای از نرم مرکب لاستیک. فراری تحت پوشش Ricciardo با Vettel برای رفتن همان استراتژی یکی دامان بعد. این چپ Verstappen پیشرو یک جایزه بزرگ برای اولین بار با Raikkonen معلق در هوا یک زن و شوهر از ثانیه پشت سر گذاشت.

اما نرم لاستیک شکست خورده به هم Ricciardo یا Vettel عملکرد آنها امیدوار بود. در حال حاضر متعهد به توقف استراتژی فراری قرار داده Vettel از بدبختی خود را در اوایل ساخت یک توقف نهایی برای رسانه پس از هشت دور در Softs. Red Bull همین با Ricciardo بعد از 15 دور, اما آن را تا به حال هزینه هر دو رانندگان ردیابی موقعیت و حدودا Ricciardo پشت Vettel.

در حال حاضر Verstappen و Raikkonen هم ساخته شده دومین بازدید از چاله در نظر گرفتن مجموعه ای از رسانه های که دیدن آنها را به پایان. در حالی که Vettel و Ricciardo شد تا برای گرفتن سرعت در لایو لاستیک Verstappen حال پیگیری موقعیت و دادن Raikkonen فرصت کمی برای به دست آوردن نزدیک.

Raikkonen شد به طور منظم عبور از خط در عرض یک ثانیه از Verstappen در مقابل اما حتی با DRS نبود قادر به خط یک پیشی. Verstappen نمی از دست ضرب و شتم در مقابل غوطه ور شدن تمام فشار اعمال شده توسط یک راننده دو برابر سن او و با نزدیک به 300 نژادها ارزش تجربه.

Vettel و Ricciardo نمی تواند به اندازه کافی نزدیک به زحمت سرب جفت دوباره به جای مبارزه با یکدیگر برای نهایی تریبون موقعیت. Vettel باقی مانده بود آزرده توسط یک شیرجه-بمب حرکت توسط Ricciardo دیر اما استرالیا نمی تواند موقعیت و در نهایت مجبور به گودال در یکی مانده به آخر دامان وقتی که او لاستیک شکست خورده است.

حداکثر Verstappen, Red Bull Racing RB12 TAG Heuer Kimi Raikkonen فراری SF16-H

Max Verstappen, Red Bull Racing RB12 TAG Heuer, Kimi Raikkonen, Ferrari SF16-H <span class="copyright">Andrew Hone / Motorsport Images</span>
حداکثر Verstappen, Red Bull Racing RB12 TAG Heuer Kimi Raikkonen فراری SF16-H اندرو با سنگ تیز کردن / Motorsport تصاویر

اندرو با سنگ تیز کردن / Motorsport تصاویر

Raikkonen ساخته شده و یکی از نهایی شارژ برای گرفتن Verstappen و پایان خود را برنده خشکسالی اما این کافی نیست. شکاف در خط 0.616 ثانیه – و در 18 سال و 227 روز تبدیل به جوانترین برنده در F1 تاریخ است.

“این شگفت انگیز است, من نمی توانستم باور من پیشرو” Verstappen گفت: بعد از مسابقه. “این یک شگفتی بزرگ انتظار نداشتم که. من می توانم آن را باور نمی کند.

“من هدف قرار دادن یک تریبون اما برای برنده شدن مستقیم به دور است احساس شگفت انگیز است. در آخرین دور من رو کمی از گرفتگی عضلات – من بسیار هیجان زده من می توانم آن را باور نمی کند.

“من به دنبال در pitboard دیدم نام من با 10 دور به رفتن و سپس شروع به تماشای هیئت مدیره. من فکر کردم: “آیا نگاه در آن تمرکز بر روی لاستیک و آوردن آن به خانه’. این احساس بزرگ. من کاملا انتظار نیست این.”

آن را فوری توجیهی برای ردبول به ظاهر بی رحمانه تصمیم به تنزل رتبه Kvyat. چهار سال و سوئیچ در حال حاضر به عقب نگاه کرد به عنوان یکی از بهترین, تماس, گاو نر قرمز ساخته شده است در پست-Vettel عصر.

“به در آمده و واجد شرایط در ردیف دوم و خود را برنده جایزه بزرگ این فقط می تواند بدتر!” Red Bull تیم اصلی کریستین هورنر شوخی بعد از مسابقه. “من گمان می کنم او را قوی تر به عنوان او می شود با تجربه تر بیشتر آشنا با ماشین و اعتماد به نفس خود را رشد خواهد کرد.

“بزرگترین جنبه از عملکرد خود شده است آرامش خود. او تا به بسیاری از ظرفیت زمانی که او در حال رانندگی ماشین. ما همه گرفتن تنش با پنج دور به دلیل لاستیک شد و در پایان زندگی خود را.

“وجود دارد هیچ اضطراب در صدای او بدون هراس و بدون تنش است. آن بود که یک مرد جوان بود که به طور کامل در کنترل از آنچه که او انجام شده است. که آنچه که او انجام داده است و پس از لحظه ای که پا در ماشین.”

چنین خنکی شده است مشخصه Verstappen را پس از موفقیت اولیه که دستیابی به موفقیت در گرفتن بیشتر از هفت برنده – تاریخ- اما که یکی از اولین به نظر می رسد باقی می ماند مندرج در F1 تاریخ است.

مگر اینکه برای یک مقابل تیم در حال اجرا می یابد برجسته راننده جوان و می توانیم آنها را به یک صندلی در اولین فرصت – فقط پس از تولد 18 خود را – پس از آن Verstappen را به نفع خود ضبط و بعید است که تا کنون بود مورد ضرب و شتم.

حداکثر Verstappen, Red Bull Racing, 1st موقعیت جشن با تیم خود

Max Verstappen, Red Bull Racing, 1st Position, celebrates with his team <span class="copyright">Zak Mauger / Motorsport Images</span>
حداکثر Verstappen, Red Bull Racing, 1st موقعیت جشن با تیم Zak Mauger / Motorsport تصاویر

Zak Mauger / Motorsport تصاویر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر