ران ریورا تصمیم به تجارت Quinton دانبار برود بلامنازع پس از اتهامات

در اواخر ماه مارس Redskins سر مربی ران ریورا تصمیم به تجارت سابق cornerback Quinton دانبار و دو ماه بعد از این تصمیم ثابت کرد کاملا عاقلانه به دلایل احتمال زیاد فراتر از آنچه ریورا می تواند که تا کنون پیش بینی کرد.

نگران اخبار ظهور از میامی در روز پنج شنبه برای دانبار زمانی که او به اتهام سرقت مسلحانه بعد از یک حادثه در یک کارت بازی گفته خشونت تبدیل شد. البته دانبار بی گناه است تا زمانی که خلافش ثابت اما برخی از گزارش جزئیات در حال ظهور از فلوریدا به نظر می رسد بسیار خطرناک از جمله از این حکم بازداشت: “پلیس می گویند که مردان شروع به غارت مهمانان حزب … با دانبار کمک در گرفتن ساعت و دیگر اشیاء با ارزش در جهت [DeAndre] بیکر.”

این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی با انتظار روند قانونی اما NFL در بیانیه ای گفت که این لیگ خواهد شد و نظارت بر وضعیت. دانبار بازداشت و حتی بدون اعتقاد می تواند منجر به تعلیق از NFL شخصی انجام سیاست. Seahawks گفت: همان مورد نظارت بر وضعیت.

بازگشت در ماه مارس پس از واشنگتن نقل مکان کرد و با استعداد cornerback بسیاری از طرفداران نگران شد که ردسکینز کردم فقط یک پنجم طفیلی در بازگشت برای دانبار. منابع گفت: NBC Sports واشنگتن پس از آن که وجود دارد بهتر ارائه می دهد و پس از دانبار خواستار یک تجارت و یا منتشر خواهد شد ریورا به سادگی نمی خواهید به مقابله با این وضعیت دیگر. در اطراف لیگ دانبار نمی شد در همین راستا به عنوان برخی در واشنگتن بازدید گوشه به علاوه او در آخرین سال قرارداد خود را و تا به حال از دست رفته زمان بازی در فصل متوالی با آسیب.

در حال حاضر وجود دارد هیچ شکایتی در مورد دانبار تجارت است.

اخبار مرتبط: حکم بازداشت صادر شده برای دانبار

هیچ کس نمی تواند انتظار دستگیری و قطعا سرقت مسلحانه. دانبار شده بود خوب هم تیمی و دوست خوب در واشنگتن پس از خود 2015 ورود به عنوان عامل رایگان undrafted.

هنوز ریورا یک قضاوت زود هنگام تماس بگیرید در خود Redskins تصدی به تجارت دور cornerback پس از او ساخته شده خواسته های خود را برای یک قرارداد جدید کاملا عمومی است.

“من فکر می کنم بزرگترین بخش در Quinton دانبار تصمیم واقعا بود پس از ملاقات با او و داشتن مکالمات من فقط احساس کردم که به عنوان وضعیت پیشرفت او به دنبال چیزی است که ما آماده نیست به این بود که یک قرارداد جدید. او یک سال در سمت چپ قرارداد خود را” مربی گفت: در ماه آوریل است. “ما او را نمی دانم و فقط احساس کردند که از آنجا که وضعیت و شرایط – نماینده او و نگرش خود را فقط به نظر نمی رسد تغییر دهید. ما فقط احساس که ما از رفتن به حرکت در جهت دیگر بنابراین ما تصمیم به حرکت می کند.”

ریورا تصمیم به حرکت می کند و در کمتر از دو ماه زمان فوتبال بازی به دلیل او می تواند هرگز پیش بینی او در حال حاضر ثابت شده است حق است.

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر REDSKINS NEWS

ران ریورا تصمیم به تجارت Quinton دانبار برود بلامنازع پس از اتهامات در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر