گزارش: قوچ بپرسید لیگ تا 500 میلیون دلار بودجه اضافی برای SoFi ورزشگاه

لس آنجلس قوچ در حال تلاش برای ایمن سازی بیشتر بودجه برای آن جدید SoFi ورزشگاه.

خیلی بیشتر از بودجه.

قوچ درخواست کرده اند تا 500 میلیون دلار تامین مالی اضافی از, NFL, ورزشی, گزارش روز پنج شنبه. در صورت تصویب آن را نیز دو برابر مقدار زمان آنها مجبور به بازپرداخت لیگ از طریق این برنامه اعطای وام G-4.

که بودجه را بیاورد و کل مبلغ این تیم قرض گرفته شده از لیگ به 900 میلیون دلار.

جدید 70,000-صندلی محل در کالیفرنیا خواهد شد و میزبان هر دو قوچ و لس آنجلس شارژر. اعتقاد بر این است برای حمل یک برچسب قیمت بیش از 5 میلیارد دلار تا کنون بزرگترین در NFL تاریخ است. مقایسه لاس وگاس اظهارات’ استادیوم جدید است که انتظار می رود به هزینه حدود 2 میلیارد دلار.

ممکن است که وام جدید می تواند شکاف بین دو قوچ و شارژر هر گزارش. نیمی از اولیه 400 میلیون دلار وام در حال حاضر متعلق به شارژر بیش از حد.

An aerial view of SoFi Stadium, still under construction, the future home of the Los Angeles Rams and Chargers in Inglewood, California, on February 6, 2020. (Daniel SLIM/AFP/Getty Images)
یک نمای هوایی از SoFi ورزشگاه هنوز هم تحت ساخت و ساز خانه های آینده از لس آنجلس قوچ و شارژر در اینگلوود کالیفرنیا در فوریه 6 سال 2020 است. (دانیل باریک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Coronavirus تأثیر SoFi ورزشگاه راه اندازی

SoFi ورزشگاه شد برنامه ریزی برای باز کردن در پایان ماه ژوئیه با یک جفت از Taylor Swift کنسرت, با این حال آن را نشان می دهد به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آن است که در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن در تاریخ 1 اوت با یک Kenny Chesney کنسرت هر چند این احتمال وجود دارد که نیز به تعویق افتاد.

یک پنجم کارگران در محل ساخت و ساز آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه هم با توجه به لس آنجلس تایمز.

[ Coronavirus: چگونه ورزش جهان در پاسخ به همه گیر ]

این ویروس می تواند مانع قوچ’ توانایی پرداخت بدهی که در ابتدا. باید فصل NFL بود با تاخیر لغو شود و یا تعداد بازی های انجام شده بدون طرفداران حضور در این تیم را از دست بسیاری از انتظار می رود درآمد. این بودجه جدید از لیگ هر چند که دو مقدار زمان مورد نیاز به بازپرداخت وام — آن کمک خواهد کرد به طور قابل توجهی.

“وجود دارد یک درخواست برای بدهی پوشی و اضافی G-4 از کسانی که در لا” یک تیم منبع گفته ورزشی. “و آنها درخواست پرداخت که بیش از 30 سال به عنوان مخالف را به 15 سال است.”

NFL صاحبان هر گزارش به مجلس در, یک پیشنهاد برای افزایش مقدار هر تیم می تواند قرض گرفتن از لیگ از 350 میلیون دلار به 500 میلیون دلار تا حد زیادی با توجه به بودجه ترس مربوط به کوروناویروس.

قوچ را به برگزاری سه فصل بازی در SoFi ورزشگاه این سقوط — یک برابر شارژر — قبل از باز کردن فصل به طور منظم با یک یکشنبه شب شیب برابر دالاس کابوی ها در هفته 1.

کسانی که بازی های باقی مانده شار با توجه به کوروناویروس. وجود دارد بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد coronavirus در ایالات متحده به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر با توجه به نیویورک تایمز و تقریبا 85,000 و میر نسبت به آن است. کالیفرنیا تا به حال بیش از 73,500 تایید موارد به تنهایی نزدیک به نیمی از آن واقع شد در لس آنجلس — که انتظار می رود برای تمدید زمان اقامت در خانه سفارشات از طریق پایان ماه ژوئیه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر