نسکار شروع مسابقه دوباره: زمانی که در آن است که چگونه به سازمان دیده بان و بیشتر


NASCAR racing again: When, where and how to watch
نسکار مسابقه دوباره: کجا و چگونه به سازمان دیده بان

جهان است که به دنبال آن ‘طبیعی’ در این بیماری همه گیر کوروناویروس. در سطح بالا موتور مسابقه که اولین گام می آید یکشنبه زمانی که جام نسکار بازگشت و پس از دو ماه استراحت – اولین اقدام نماید پس ققنوس در 8 مارس.

اولین مسابقه برگشت برگزار خواهد شد در روز یکشنبه 17 مارس در دارلینگتون Raceway شروع در ساعت 8.30 BST. که سه رویدادهای زیر اجرا خواهد شد در پشت درهای بسته با تمام شرکت کنندگان و مقامات موضوع به سخت اجتماعی فاصله اقدامات همراه با تجهیزات حفاظت فردی و بهداشتی منظم و غربالگری.

هر یک از رویدادهای برنامه ریزی شده را پوشش تلویزیون اما وجود خواهد داشت بدون عمل و یا واجد شرایط. علاوه بر این که مسابقه با فرمت خواهد شد به صورت عادی البته با اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

“نسکار و آن تیم های مشتاق و هیجان زده به بازگشت به مسابقه و احترام زیادی برای این مسئولیت است که می آید با یک بازگشت به رقابت گفت:” استیو اودانل در نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور. “نسکار را در یک محیط است که اطمینان از ایمنی از رقبای ما مسئولان و همه کسانی که در جامعه محلی است.

“ما از محلی و ایالتی و فدرال مقامات و کارشناسان پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان هر کس در صنعت برای حمایت بی سابقه ای در ما بازگشت به مسابقه و ما نگاه به جلو به پیوستن به ما پرشور طرفداران در تماشای اتومبیل بازگشت به مسیر است.”

چگونه نسکار شده مجاز به بازگشت ؟

نسکار مسابقه بازگشت است و اساسا دور در کارولینای شمالی با فرماندار, روی کوپر. بیانیه خود را که نسکار تیم در نظر گرفته شد ‘ضروری کسب و کار شده است کلید به ورزش بازگشت – به عنوان اکثریت از رقبای خود هستند و بر اساس در دولت خود را. این تمدید خواهد شد به نژاد آهنگ “مگر اینکه شرایط بهداشتی به پایین” با توجه به رژیم صهیونیستی است. Cooper.

NASCAR racing again: When, where and how to watch
نسکار مسابقه دوباره: کجا و چگونه به سازمان دیده بان

برخی از شهرستانهای استان در کارولینای شمالی را حمل سختگیرانه تر مستندات از دیگران, اما این قابل درک است که همه باید در حال حاضر به تراز به نفع نسکار را راه اندازی مجدد که اجازه داده است برای آماده سازی ماشین ها و آهنگ های مسابقه به طور یکسان.

نسکار با همکاری مقامات بهداشت عمومی, پزشکی و کارشناسان وزارت امور خارجه و مقامات فدرال و اجرا جامع سلامت و ایمنی طرح است. مطابق به دولت و دولت های محلی توصیه تقریبا در هر جنبه ای از چگونگی این رویداد انجام خواهد شد به طور قابل توجهی تغییر یافته ای از جمله provisos:

• یک روز را نشان می دهد
• موظف به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در طول این رویداد
• نمایش های بهداشتی برای همه افراد قبل از ورود به این تاسیسات در حالی که در داخل مرکز و خروج از مرکز
• اجتماعی فاصله پروتکل در طول این رویداد
• محدودیت های سفت و سخت بر تعداد افرادی که اجازه دسترسی به هر یک از تسهیلات

نسکار متعهد به ادامه کار با دولت و مقامات محلی بر اساس روند و محدودیت های محلی. تیم خواهد بود محدود به 16 عضو از جمله راننده.

هنگامی که و که در آن است نسکار مسابقه ؟

دو جام مسابقات برگزار خواهد شد در دارلینگتون, کارولینای جنوبی, ظرف چهار روز به عنوان NASCAR تلاش برای به دست آوردن از دست رفته مسابقه (تلویزیون) زمان برای ورزش است. روز یکشنبه مسابقه 400-miler, به دنبال کوتاه شب چهارشنبه صورت 500km. نیز وجود داشته باشد 200 مایل Xfinity سری مسابقه سه شنبه شب.

از آنجا جام سیرک را دوباره سوار در شارلوت موتور جاده سریع السیر برای کوکا کولا 600 عنوان برنامه ریزی شده در مارس 24. به عنوان در دارلینگتون یک 500km مسابقه برگزار خواهد شد وجود دارد به شرح زیر پنج شنبه. این بار Xfinity خواهد شد مسابقه در شب دوشنبه با 300 مایل رویداد پس از بازگشت از نگاه کامیون سری در شب سه شنبه.

NASCAR racing again: When, where and how to watch
نسکار مسابقه دوباره: کجا و چگونه به سازمان دیده بان

چگونه به سازمان دیده بان نسکار در تلویزیون این آخر هفته و فراتر از آن

تاریخ آهنگ سریال فاصله تلویزیون شروع (ET)

خورشید, مارس 17 دارلینگتون جام 400 mi فاکس 3:30 PM
سه شنبه, مارس 19 دارلینگتون Xfinity 200 mi FS1 8:00 PM
بحباله نکاح در اوردن, مارس 20 دارلینگتون فنجان 500 متر FS1 7:30 PM
خورشید, مارس 24 شارلوت جام 600 mi فاکس 6:00 PM
دوشنبه, مارس 25 شارلوت Xfinity 300 mi FS1 7:30 PM
سه شنبه, مارس 26 شارلوت نگاه کامیون 200 mi FS1 8:00 PM
بحباله نکاح در اوردن, مارس 27 جام شارلوت 500 متر FS1 8:00 PM

به روز رسانی: مسابقات نسکار نشان داد از طریق ژوئن

نسکار بیشتر مشخص شده برنامه های خود را برای مسابقه تا 21 ژوئن. این طرح بلند پروازانه شامل چندین متحده و بستگی دارد نه بیشتر همه گیر خوشه در آن مناطق که ممکن است باعث بهداشت محلی محدودیت.

O’donnell افزود: “ما مشتاق به گسترش برنامه های ما در حالی که همچنان به همکاری نزدیک با دولت های محلی در هر یک از مناطق ما مراجعه کنید. ما از بسیاری از مقامات دولت خود را برای هدایت ما به عنوان به اشتراک گذاری همان هدف ما بازگشت – ایمنی برای رقبای ما و جوامع است که در آن ما مسابقه است.”

تاریخ آهنگ سریال فاصله خالص شروع (ET)

شنبه, مارس 30 بریستول Xfinity 160 mi FS1 3:30 PM
خورشید, مارس 31 بریستول جام 266 mi FS1 3:30 PM
شنبه, ژوئن 6, آتلانتا, Gander کامیون 200 mi FS1 1:00 PM
شنبه, ژوئن 6, آتلانتا, Xfinity 251 mi فاکس 4:30 PM
خورشید ماه ژوئن 7 آتلانتا فنجان 500 mi فاکس 3:00 PM
بحباله نکاح در اوردن, 10 ژوئن Martinsville جام 263 mi FS1 7:00 PM
شنبه, ژوئن 13, میامی, Gander کامیون 201 mi FS1 12:30 PM
شنبه, ژوئن 13, میامی, Xfinity 250 mi فاکس 3:30 PM
خورشید ژوئن 14, میامی, Xfinity 250 mi FS1 12:00 PM
خورشید ژوئن 14 میامی جام 400 mi فاکس 3:30 PM
شنبه, ژوئن 20, Talladega, ARCA 202 mi FS1 2:00 PM
شنبه, ژوئن 20, Talladega, Xfinity 300 mi FS1 5:30 PM
آفتاب 21 ژوئن آلاباما فنجان 500 mi فاکس 3:00 PM

چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک راننده نسکار تست مثبت برای Covid-19?

نسکار معاون رئیس جمهور از مسابقه عملیات بوبو جان خطاب این سوال در اخیر تلفنی: “در این مثال این است که نگاه هر فرد است که راننده با تعامل به طور مستقیم. مردمی که احتمالا به خود منزوی. پس از آن ما خواهد بدیهی است که مطمئن شوید که راننده در حال رفتن به مراقبت از او نیاز دارد.

“ما خواهد بود پس با هر یک از شرکت کنندگان. ما خواسته ایم هر سازمان به انجام است که به عنوان خوبی برای 14 روز علائم از کسی که این رویداد حضور داشتند. باید بگویم همه از برنامه های ما بررسی شده اند توسط مقامات بهداشت محلی در کارولینای جنوبی و همچنین در کارولینای شمالی است.”

NASCAR racing again: When, where and how to watch
نسکار مسابقه دوباره: کجا و چگونه به سازمان دیده بان

هنگامی که طرفداران نسکار اجازه داده می شود در grandstands?

نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o’donnell خطاب این سوال در اخیر تلفنی: “من فکر می کنم که هنوز یک کار در حال پیشرفت است. اولویت ما در حال حاضر این است که سعی کنید و دریافت مسابقه در یک راه امن. من فکر می کنم قطعا نسکار طرفداران پرشور است و ما می خواهیم به انجام حوادث با طرفداران هر فرصتی ما می توانید دریافت کنید.

“اما تا زمانی که ما بر این باورند که آن را به یک محیط امن, و ما می توانیم با کار محلی و ایالتی جوامع را که اتفاق می افتد ما در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که ما که خوب است.”

نسکار است که ایالات متحده برای اولین بار سری به نژاد از مستند?

نسکار است که برای اولین بار رکوردی لیگ برای پایان دادن به این بیماری همه گیر مسابقه وقفه. جهان از قانون شکنان با حداکثر سرعت دویدن ماشین سری شتافت آخرین شب جمعه با برگزاری یک دعوتی رویداد در آن مشهور ناکسویل آهنگ.

تمام 48 رانندگان خود خدمه آهنگ کارگران مقامات و رسانه ای خود را به حال متوسط بررسی در محل بودند و با ارائه ماسک های صورت و دست sanitiser. تیم محدود شد به پنج نفر از جمله راننده. روگرفت شد فاصله به کمک های اجتماعی فاصله بین تیم ها. البته grandstands به طور کامل خالی با امنیت فوق العاده در دروازه برای اطمینان از هیچ طرفداران قادر به حضور در.

این بدان معنی است که یک مسیر است که می تواند تقریبا 25000 نفر در کل در پوش زیر 400. آن را پخش کنید یک متخصص کانال با ستاره تبدیل می شود مانند دانی Schatz, Kasey Kahne و Kyle Larson – دومی ساخت اولین حضور خود را پس از اخراج از جام نسکار سوار برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک esports رویداد.

رویداد برنده دیوید شن که برداشت منجر به پرچم سفید بود یک کنفرانس تلفنی با credentialled رسانه ها بودند که در حال حاضر زیر یک رام پیروزی لین جشن. لارسون به پایان رسید 10.

NASCAR racing again: When, where and how to watch
نسکار مسابقه دوباره: کجا و چگونه به سازمان دیده بان

“قطعا متفاوت پرنیان” گفت: شن که موفق به کسب $10 ، 000 در 30 دامان رویداد اصلی. “اما من خوشحال هستم, ما, مسابقه, مبارک, آن را یک نقطه مسابقه و مبارک آن پول واقعی است.”

ناکسویل آهنگ قهرمان برایان براون تکرار آن نظرات: “من فکر می کنم این اولین گام برای ورزش به عقب بر گردیم مسابقه تمام وقت. امیدوارم این به ما اجازه خواهد داد که شاید 50 درصد ظرفیت در اینجا یک زن و شوهر از هفته زمان است.”

جهان از قانون شکنان در حال حاضر برنامه ریزی رویدادهای آینده در هفته های آینده با محدود طرفداران. این طبیعی جدید ما همه در جستجوی?

%MCEPASTEBIN%

دسترسی نامحدود به جهان بهترین سی نگاری با Autosport به همراه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme